Fantastické zvery a ich výskyt

Fantastické zvery a ich výskyt
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51907/bmid_fantasticke-zvery-a-ich-vyskyt-P9e-51907.jpg 4 2409 2409

Príručka, ktorá nesmie chýbať v žiadnej čarodejníckej domácnosti. Toto vydanie je určené pre muklov, ktorí konečne dostali príležitosť, hoci iba na obmedzenú dobu, odhaliť, kde žije kvintaped, čo jedáva chumáčik a prečo je lepšie nenechávať v záhrade mlieko pre knarla.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Ikar (SK)

Fantastic Beasts & Where To Find Them , 2001

Tesinka_Laufey
07.05.2018 5 z 5

Moc pěkná oddechovka pro milovníky světa Harryho Pottera, která doplní znalosti o světě okolo něj.

Annkag
23.04.2018 3 z 5

Príjemné čítanie.Fascinovala ma prepracovanost autorky pri opise zvierat,kde sa vyskytujú,aké majú zvláštne schopnosti.Čo dokážu.
Doplnkové čítanie pre každého fanúšika Harryho Pottera. :)
nejaké zvieratko by som rada chovala doma.

Dija
08.04.2018 5 z 5

Tak tohle byla totální roztomilost a skvělý doplněk k sérii Harry Potter. Nejednoho tvora bych chtěla domů :-)

Pazúzu96
03.04.2018 4 z 5

Pěkné čtení, člověk se dozví více věcí o kouzelných tvorech, vyskytujících se ve světě Harryho Pottera. Místy s vtipnými pasážemi a hlavně skvělými poznámkami bradavických studentů ;-).

Suou
18.03.2018 3 z 5

Knihu som si popravde nechcel nikdy kúpiť, lebo som si myslel, že to je len ďalšie zdieranie peňazí od fanúšikov...
Ale potom som zistil, že autorka peniaze poslala na charitu a ešte som túto knihu našiel za super cenu :D nebolo mi viac treba.
Bol to pekný doplnok, s pár spoilami ku filmu a asi idem pokračovať v doplnení tejto malej série kníh.

Bar16
03.03.2018 5 z 5

Moc pěkná oddechovka na sobotní večer. A zase jsem si chvíli nepřipadala jako mudla. :-)

princesse
20.02.2018 4 z 5

Pro mě zcela nevšední četba, ale zajímalo mě o čem vlastně tato knížka je. Četla jsem o ni a slyšela, takže nyní i přečetla. Zvířata jsou zde podrobně popsána a hlavně se dozvíme kde je možné je potkat, takže vyhnout se těmto místům nebo naopak? Záleží na nás.

MarekJ
06.02.2018

Kniha je založena na všech tvorech v Harrym Potterovi, nebo filmem fantastická zvířata a kde je najít. Tahle kniha by neměla chybět pravému fanouškovi Harryho Pottera. Knihu zdobí nádherné ilustrace (já mám nové vydání téhle knížky). V knize se píše na příklad: o Kentaurovi, Fénixovi, Trollovi atd. 4*/5*

Samery
24.01.2018 3 z 5

Učebnice o magických tvorech. Ač ve své podstatě nedůležitá, fanoušek světa Harryho Pottera si v tom to své najde.

Shindo
22.01.2018 3 z 5

Svojho času počas potterovskej mánie som túto brožúrku zhltol na posedenie a musím sa priznať, že niektoré z týchto fantastických potvor som chcel mať doma :) Je síce pravda, že ide o "učebnicu", no pre potterheada je to "must read". Milá nadstavba k celej knižnej sérii.

kdu
15.01.2018 4 z 5

Méně záživné jelikož jde o "encyklopedii". Nicméně pěkně zpracované doplnění kouzelného světa. U některých popisů zvířat jsem se dokonce zasmála. Využití najde především, až budu po stopadesáté číst celou sérii a budu si vyhledávat zvířata, která jsou v příbězích zmíněna.

kristkam
07.01.2018 5 z 5

Kniha v nejnovějším 4. vydání je naprosto dechberoucí. A to samozřejmě díky ilustracím od O.L.Gill.

Kamcatak
05.01.2018 3 z 5

Přečetla jsem pro čtenářskou výzvu, a asi bych o nic nepřišla, kdybych si to nikdy nepřečtla.. Oceňuji však, že autorka tuto knihu (a tuším že i další, jako Bajky barda Beedleho) napsala za účelem darování zisku na charitu. Úžasné :)

Klichem1
01.01.2018 5 z 5

Milujem to nádherné nové ilustrované vydanie. Obsahove ma však potešila aj hneď prvá verzia. Skvelé doplnenie hlavnej ságy.

Candien
30.12.2017 5 z 5

Nové vydání s ilustracemi opravdu nádherné!

Adele02
27.12.2017 5 z 5

Tak je to jasný, lidi, jdu na magizoologa...
Miluju tu její fantazii ^^

linhi22
24.12.2017 4 z 5

Ilustrované vydání je neskutečná nádhera.

leninam
22.12.2017 5 z 5

Krásné rozšíření informací ze světa HP, až má člověk pocit, že je kouzelnický svět skutečný :) Popisy zvířat a ilustrace jsou úžasné :) Knihu jsem dostala jako dárek k narozeninám a byla jsem neskutečně nadšená, jakoby mi bylo opět 11 let :) Jen jsem se na chvíli zarazila u obrázku pětinoha, když místo kopyt uvedených v popisku, měl nohy zakončené dlaněmi :)

nakavusterezou
21.12.2017 3 z 5

Já jsem z této knihy stejně nadšená, jako jsem byla z Bajek Barda Beedleho!

Doporučuji všem! ♥

M-arta
10.12.2017 4 z 5

Fiktivní přírodopisný atlas s velkou škálou fantaskní fauny z kouzelnického světa by mohl být skoro povinným doplňkem pro nadšené čtenáře Harryho Pottera i diváky stejnojmenného filmu o fantastických zvířatech.
Fanouškové obou děl paní Rowlingové mohou mít sugestivní pocit, že jej mají zapůjčený z Bradavické školní knihovny nebo knihu dokonce čerstvě koupili v Příčné ulici s kouzelnickými pomůckami. Dcera z ní byla úplně extaticky unešená.