Encyklopedie ručních prací

Encyklopedie ručních prací https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391184/mid_encyklopedie-rucnich-praci-sPO-391184.png 4 7 2

Základní i náročné techniky, popis stehů a oček a více než 50 návrhů modelů pro zájemce o ruční práce – začátečníky, pokročilé i profesionály. Pletení, háčkování, vyšívání, patchwork, prošívání, aplikace a šití – každou techniku ilustrují stovky fotografií, desítky detailních popisů krok za krokem a návrhů, jež umožní každému uplatnit vlastní dovednost a tvořivost. Mezi návrhy najdete ubrusy, tašky, závěsy a záclony, polštáře, přehozy, ručníky, chňapky, rolety, plážové lehátko, potah na piknikový košík, kloboučky, boty, halenky... 3. vydání, přepracované a aktualizované. (Název originálu tohoto vydání: New anchor step-by-step encyclopedia of needlecraft)... celý text

Literatura naučná Hobby
Vydáno: , Ikar (ČR)

Good Housekeeping: Step-by-Step Needlecraft , 1994

kej7my
20.05.2017 5 z 5

asi tak jak je psáno pode mnou. Až na to, že já jsem amatér, naprosto nadšený amatér, takže mě kniha zaujala :D :) líbí se mi, že je v ní od každého něco, takže se můžu naučit základy jak pletené, tak háčkování, patchworku, vyšívání a mnoho dalšího.

Seraphin
01.05.2013 3 z 5

Pro amatéry jistě dobrá příručka, ale čekala jsem nějaké nevšední nápady na nové dekorativní výrobky.

ruční práce

Kniha Encyklopedie ručních prací je v