Dobrý proti severáku / Každá sedmá vlna

Dobrý proti severáku / Každá sedmá vlna https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241808/bmid_dobry-proti-severaku-kazda-sedma-vl-241808.jpg 4 150 42

Emmi a Leo série

Milostný román v e-mailech Dobrý proti severáku se stal krátce po svém vydání bestsellerem. Byl uveden v podobě rozhlasové i divadelní hry a v České republice se stal nejúspěšnějším představením v cyklu listování známého herce Lukáše Hejlíka. Kniha byla tak úspěšná, že autor dokonce na vytrvalé prosby čtenářů napsal druhý díl Každá sedmá vlna. Obou knih se jen v Německu prodalo přes tři miliony výtisků. Nyní vycházejí oba romány v jednom svazku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Host

Gut gegen Nordwind , 2006

zuzi1162
29.05.2015 3 z 5

Podlehla jsem reklamě a knihu si přečetla, no a pocity rozporuplné. Styl se mi docela líbil, z tohoto pohledu dobré, určitě zkusím od autora nějakou jinou knihu. Ale tu ženskou jsem měla chuť poslat někam (s prominutím), byla mi hrozně nesympatická. Občas mi až bylo líto toho chlapíka, že ho tak obtěžuje.

JanaDor
19.04.2015 4 z 5

Kniha mě zaujala nejen svou anotací, ale i reklamou. Je to první vydání, kdy jsou oba díly v jedné knize. Ale každý díl již vyšel zvlášť a chvály se na něj nešetřilo.
Kniha je opravdu velmi povedená. Čte se dobře, je jemně mile vtipná a také romance je udržována ve střízlivé rovině. První díl se mi líbil více. Pro mě mohl autor klidně zůstat jen u jednoho dílu. Dobrý proti severáku působil reálně a má konec, který jsem si představovala. Druhý díl si udržel stejnou notu, jen byl více romantičtější a pohádkovější.
Celkově je to dobře napsána kniha, která mě hodila do pohody a oddechového režimu. Líbila se mi. To, že je napsána formou emailů, ji dělá zajímavou a nevšední. Prostě se povedla. Pokud jsem vás navnadila, jsem ráda a radím, jenom do ní.

rakouská literatura milostné vztahy elektronická pošta, e-mail

Daniel Glattauer
rakouská, 1960