Každá sedmá vlna ekniha

Myslel si, že na ni dokáže zapomenout. Hlupáček Leo, který si zrušil e-mailovou schránku a odletěl do Bostonu. Nebo si nepamatujete poslední slova románu Daniela Glattauera Dobrý proti severáku? UPOZORNĚNÍ. E-MAILOVÁ ADRESA BYLA ZMĚNĚNA (...) PŘÍPADNÉ DOTAZY PROSÍM ADRESUJTE SPRÁVCI SYSTÉMU. Nevíte, o čem je řeč? Zamilovali se do sebe, aniž by se kdy viděli. Píší si a čekají na sebe ve svých schránkách elektronické pošty. A nyní má tento e-mailový románek románové pokračování. Glattauer ho napsal na přání čtenářů, kteří se s Leem a Emmi nedokázali rozloučit. Teď dostávají druhou šanci. Leo Leike se vrací do Vídně po roce stráveném v Bostonu. Nevyzvednuté e-maily od Emmi už na něj čekají. Oba si uvědomí, že se svých citů tak lehko nezbaví. Možná je tohle skutečně ta chvíle, kdy se konečně potkají. Jenže Emmi je stále vdaná a Leo navázal nový vztah. Když se ovšem šest vln rozbilo o břeh, sedmá se právě valí - a v novém románu Daniela Glattauera je to právě sedmá vlna, která přinese překvapení. Práva na knihu byla prodána do více než třiceti zemí...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120606/kazda-sedma-vlna-120606.jpg 3.8384

Emmi a Leo 2.

Vydáno (ekniha), Host

Alle sieben Wellen, 2009

Kniha Každá sedmá vlna

čika
03. listopadu

Audiokniha - skvele vykony. Prvy diel pobavil, druhy otravil. Uz to tu bolo povedane, tak sa nebudem opakovat. Preskocila som poslednych par casti, lebo uz ma to nebavilo furt dokola. Mozno som nieco podstatne zmeskala, laskavy ctenar promine....

hanavka
01. listopadu

Doporučuji knihu číst v zátahu s prvním dílem, potom je to jednolité a zábavné.

Moje motivace poslechnout si i druhý díl byla jednodušše v tom, že jsem hlavním hrdinům, a i sobě, chtěla dopřát jiný konec. A tak ho mám. Obě knihy byly příjemnou jednohubkou do podzimního víkendu, ale ne takovou, ke které bych měla potřebu se vrátit.

Anna 13

"Proč by jinak mělo cenu žít, když ne pro iluzi všeho?"

Když jsem před pár dny přečetla první díl této série - Dobrý proti severáku, nemohla jsem jinak, než ho ihned přečíst ještě jednou. Poslední stránka té knihy byla zároveň opětovným začátkem. Návratem. Zamilovala jsem se do toho příběhu. Šíleně.

A dnes jsem dočetla druhý díl. Byl dobrý. Vlastně víc než dobrý. Je neuvěřitelné, kolik moudrosti, kolik života ty knihy v sobě obsahují. Ale už se s poslední stránkou nevrátím na její začátek. V tom bude asi jejich rozdíl.
Nicméně jsem ráda, že znám celý příběh Emmy a Lea. Zbožňuju je. Budou mi chybět. Ale zároveň se mnou jdou dál. Beru si je do života s sebou.

Nezapomenutelné. Dechberoucí. Jedinečné.

mariela.elish

NÁDHERNÁ KNIHA!
Tak by som chcela vedieť ako to pokračovalo medzi Leom a Emmi juuuuj krásne čítanie! Zhltla som ju na posedenie ♥

Alena33

Pěkné pokračování ...... mne se líbilo

cukrovka

Tak tenhle díl už jsem číst neměla. I když je to napsáno čtivě, nenadchlo mě to tak jako první díl. Zde mi to přišlo celé takové ufňukané. Nejdřív fňuká a škemrá jeden a pak zas druhý a než aby se pořádně domluvili tak se do nekonečna v tom fňukání střídají.

Chesterton
10.11.2019

Trocha prázdnoty a happyend obrácený naruby?
Uslintané, pokřivené ? Ano. Mexická telenovela . . .
Poslechla jsem trudoše - otevřela, po mnoha trapných výměnách přečetla konec a jsem šťastnější :o)
Návody na pračku jsou skutečně podnětnější

TomTomis
24.09.2019

Hned po prvním díle jsem sáhl po tomto pokračování, ještěže jsem si je půjčil z knihovny společně. Po pár stránkách jsem se ptal, zda to muselo vzniknout, pak jsem si někde přečetl, že tohle dílko vzniklo na žádost čtenářů. Nechal jsem se unášet vlnou dalších zpráv letících internetem. Nevím, zda mě občas zasáhla nějaká sedmá vlna, ale ...ale... cesta těch dvou lidí mi místy přišla úsměvně smutná. Kolik zbytečných řečí může vést k nějaké realitě. Pokračování mi přišlo mnohem úvahovější než předchozí kniha. Neříkám, že to bylo na škodu knihy...

Vraždy podle abecedy
Vraždy podle abecedy