Ekonomie - stručný přehled

Ekonomie - stručný přehled https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481971/mid_ekonomie-strucny-prehled-6ap-481971.jpg 4 27 5

Učebnice je určena především středním a vyšším odborným školám. Studentům tak ucelenou a přehlednou formou předává znalosti o tématech jako je: mikro a makroekonomie, ekonomické vztahy v mezinárodním měřítku, právní stránka podnikání, marketing a management, účetnictví, clo, finanční trhy, bankovnictví, pojišťovnictví a další oblasti.... celý text

lenka3039
08.09.2019

Ucebnice je nechci říkat úplně k ničemu i přes spoustu chyb co má, se tam nějaké podstatnější informace pondělí studiu najít dají. Moc zbytečných informací, občas psaná v 1.os. (tedy do knihy vstupuje i autorka se svými názory, které jsou v učebnici úplně k ničemu, nevím proč by v učebnici měla znít věta "Tohle si studenti často pletou s tímhle". "Já si myslím, že....". Tohle mě velice vadí a kazí mi to dojem z učebnice.

Mr.Fox
19.11.2018

S touto učebnicí jsem se kdysi potýkal x-let v rámci maturitního studia a jediná konkrétní věc, která mi tane na mysl, je, že jsme ji celé roky proklínali za její váhu. :) A nelze se divit, že pak její absence v hodinách byla velmi vysoká... Obsahově je rozsáhlá, ale mě tam vždy chyběly konkrétní fakta. Přišla mi zbytečně složitá.

rick005
31.05.2017 5 z 5

Díky této knize jsem odmaturoval za 1. Stručná, srozumitelná a vhodná i pro samostudium.

katerina4577
14.11.2016

S touhle učebnicí jsem byla naprosto spokojená. Velice dobře se mi s ní učilo a ráda do ní nakouknu do teď. Doporučuji.

zapina
12.05.2013 1 z 5

Tuhle učebnici jsme měli na střední škole a vubec jsme ji nepoužívali. Byla hrozně těžká a ne moc dobře napsaná a špatně se v ní orientuje.