Ekonomie - stručný přehled

Ekonomie - stručný přehled https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241173/ekonomie-strucny-prehled-241173.jpg 4 27 5

Tato učebnice je v souladu se závaznými Rámcovými vzdělávacími programy MŠMT pro ekonomické obory. Na tuto učebnici navazuje cvičebnice, která na řešených příkladech procvičuje školní výstupy žáka, tak jak je stanoví Rámcové vzdělávací programy MŠMT. Učebnice je určena především středním a vyšším odborným školám. Studentům tak ucelenou a přehlednou formou předává znalosti o tématech jako je: mikro a makroekonomie, ekonomické vztahy v mezinárodním měřítku, právní stránka podnikání, marketing a management, účetnictví, clo, finanční trhy, bankovnictví, pojišťovnictví a další oblasti. Učebnice je každoročně vydávána v aktualizovaném vydání. (zdroj: dumknihy.cz)... celý text

lenka3039
08.09.2019

Ucebnice je nechci říkat úplně k ničemu i přes spoustu chyb co má, se tam nějaké podstatnější informace pondělí studiu najít dají. Moc zbytečných informací, občas psaná v 1.os. (tedy do knihy vstupuje i autorka se svými názory, které jsou v učebnici úplně k ničemu, nevím proč by v učebnici měla znít věta "Tohle si studenti často pletou s tímhle". "Já si myslím, že....". Tohle mě velice vadí a kazí mi to dojem z učebnice.

Mr.Fox
19.11.2018

S touto učebnicí jsem se kdysi potýkal x-let v rámci maturitního studia a jediná konkrétní věc, která mi tane na mysl, je, že jsme ji celé roky proklínali za její váhu. :) A nelze se divit, že pak její absence v hodinách byla velmi vysoká... Obsahově je rozsáhlá, ale mě tam vždy chyběly konkrétní fakta. Přišla mi zbytečně složitá.

rick005
31.05.2017 5 z 5

Díky této knize jsem odmaturoval za 1. Stručná, srozumitelná a vhodná i pro samostudium.

katerina4577
14.11.2016

S touhle učebnicí jsem byla naprosto spokojená. Velice dobře se mi s ní učilo a ráda do ní nakouknu do teď. Doporučuji.

zapina
12.05.2013 1 z 5

Tuhle učebnici jsme měli na střední škole a vubec jsme ji nepoužívali. Byla hrozně těžká a ne moc dobře napsaná a špatně se v ní orientuje.

personalistika ekonomie účetnictví podnikání majetek mikroekonomie podniková ekonomika rok 2018 přehledy

Jena Švarcová
česká, 1963