Šarlátové noci

Šarlátové noci https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126160/sarlatove-noci-126160.jpg 4 87 11

Edilean série

Čo keby ste sa dozvedeli, že váš snúbenec nie je tým, za koho sa vydáva? Sara Shawová je zasnúbená s príťažlivým Gregom Andersom a teší sa na svoju svadbu v Edileane vo Virgínii. Dátum je určený, kvety objednané, svadobné šaty sú pripravené. Tri týždne pred svadbou však Greg bez vysvetlenia odíde. O dva dni jej vnikne do bytu muž, ktorý tvrdí, že je brat jej najlepšej priateľky a mieni sa k nej nasťahovať. Dôvod jeho prítomnosti je však oveľa závažnejší – je tajný agent a jeho úlohou je prostredníctvom Sary vystopovať jednu z najnebezpečnejších kriminálničiek v Spojených štátoch. Mike sa nazdáva, že úlohu ľahko splní – stačí, ak sa mu podarí získať Sarinu dôveru. Netuší však, ako táto úloha ovplyvní jeho súkromie. So Sarou sa zblíži a prezradí jej tajomstvá, o ktorých doteraz nikomu nepovedal.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Scarlet Nights , 2010

pip11
12.10.2020 5 z 5

Třetí díl Edileanu byl opět příjemně čtivý. Tentokrát s napínavou zápletkou a nějakými záhadami k vyřešení.

Artep071
05.08.2020 4 z 5

Tahle dvojice mi padla do oka, moc pěkný příběh .

helenkan
17.02.2018 4 z 5

Moc pěkná romantika a já si to vychutnala.

cukrovka
24.08.2017 4 z 5

Opět pohodové čtení, které jsem si užila.

moudivlacek
28.05.2016 4 z 5

Nádherný díl, druhý a tento se mi zatím líbil nejvíc. Skvělá zápletka z případů FBI, skvělé rozehrané role hrdinů, skvělé scénky s hlavními hrdiny.A i když brzy budete tušit, kam se děj bude ubírat, tak stále bude něco, co vás překvapí.

Mh200877
28.03.2016 5 z 5

Krásna kniha plná napätia a agentov FBI. Nakoniec samozrejme zvíťazí pravá láska :)

zabicka.1110
21.09.2015 5 z 5

chtela bych se zeptat zda nevite jak se jmenuje kniha v serii edilean pribeh a tess a ramsym

Laf
14.06.2014 4 z 5

Tento díl se mi moc líbil. Už se těším na další pokračování a další osudy lidí. :)

ivule85
05.07.2013 5 z 5

Po přečtení Levandulového rána jsem se na Tessin příběh strašně těšila a nejsem vubec zklamaná...Po přečtení prvních tří dílu se mi tato serie zatím moc libí a strašně dobře čte...nestava se mi zase tak často abych se těšila na večer až budu mit čas lehnout si ke knížce ale u teto serie se mi to stava a snad to tak bude i u dalších dílu..

Titi
03.12.2011 1 z 5

Snad by to nebyl špatný příběh, kdyby ho napsal někdo jiný....

WEIL
19.08.2011

Sara je tak š´tastná, že už neví jak by mohla být ještě šťastnější.

Už má snoubence, už má svatební šaty, už má auto, dům, malé letiště, ale náhle o vše přichází, neb snoubenec Greg zmizel.

Následuje záhada za záhadou. A kdo aby to rozplétal?

Jude Deveraux (p)
americká, 1947