Výlet

Výlet https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290670/bmid_vylet-FwZ-290670.jpg 4 69 11

Edenton Trilogy série

< 2. díl

Mladá, krásna a bohatá Ariel Weatherlyová by mohla mať každého slobodného muža v Arundeli. Ona však túži po úspešnom podnikateľovi R. J. Bromptonovi, ktorý ani len netuší, že nejaká Ariel existuje... Spočiatku je osud k Ariel naklonený: jej sesternica a najlepšia priateľka Sara pracuje vo firme jej vyvoleného ako asistentka a obe dievčatá sa na seba veľmi podobajú. Vymenia si úlohy a Sara sa zoznámi s Davidom, Arieliným priateľom, za ktorého sa Ariel odmieta vydať. Aby sa všetci lepšie spoznali, štvorica sa rozhodne urobiť si výlet na malebný Kráľov ostrov. Namiesto šťastných dovolenkových dní ich však na ostrove čaká boj o holý život.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR) , Ikar (SK)

Carolina Isle , 2005

laura
30.06.2022 5 z 5

Mně se to líbilo. Svižné, s trošku střelenými hrdiny, kde se každý schovává za tvář či jméno někoho jiného a zákoutí jsou plná skrývaných citů i tajemství. Příběh plný nečekaných zvratů, absurdit a pocitu, že stát se může vlastně cokoli.

Úsměvné, napínavé, hravé. A začátek mě zmátl, ačkoli jsem knihu četla už podruhé. R. J. nebo David? Sára nebo Ariel?

Nakonec jim vlastně všem fandíte...

Ewe291
24.04.2022

Mam rada tuto autorku a rada sa vraciam k jej kniham, ale toto je tak zamotane ze az a to to necitam prvykrat. Myslela som ze ak si to znova precitam tak sa v tom vyznam ale nie stale som akosy stratena v tom celom.

pip11
20.08.2021 4 z 5

Svižný, napínavý a lehce dobrodružný příběh, ve kterém nechybí tajemství, napětí a neobvyklý děj plný nečekaných zvratů. Četlo se to dobře.

zouharov
28.01.2021 2 z 5

Knížka mě příjemně překvapila, příjemný čtení, když chcete vypnout.

ydnac
07.09.2020 4 z 5

Hezké, lehké, oddychové čtení :-)

petraj30
14.03.2020 4 z 5

Velice rozmanitý a zajímavý příběh, ani na chviličku jsem se nenudila. Četla jsem s očima vytřeštěnýma a hltala napínavý děj. Bylo to trochu přitažené za vlasy a něco působilo jako sci-fi, ale bylo to čtivě napsané, takže by tomu i člověk věřil:-) Některé knihy nemají ani jeden příběh, ale tato kniha vydá rovnou za 10 příběhů. Takový netypický příběh s troškou romantiky.

takana
18.07.2019 5 z 5

Dobrá knížka a dobrý děj.

Doubravka1975
04.10.2017 2 z 5

tak já jsem se teda trápila a protože nemám ráda nedočtené knihy, tak jsem nakonec dočetla, ale vůbec mě to nebavilo. dvě hvězdičky dávám za námět, že přijít o sny není vždycky tak úplně špatné...

Mh200877
10.04.2016 4 z 5

Na mna trošku strašidelne na začiatku a celkovo trochu menej romanticke, ale knižku som prečitala jednym dychom. Nie typicka romanca, ale zaujimave.

zoja
04.07.2014 3 z 5

Tak myslím, že Jude napsala lepší knihy. Původně jsem chtěla dát 4 hvězdy, ale za epilog 1 strhávám. Myslím, že byl zbytečný, případně mohl být napsán o něčem jiném. Ale jinak se kniha četla dobře.

Trina1
06.06.2013 4 z 5

A Britney upadla v zapomnění... Knížka se četla velmi dobře, ačkoliv příběh samotný byl trošku neuvěřitelný, na konci samozřejmě nechybí přeslazený happyend. Přesto dávám 4 hvězdičky, nebylo to zas tak hrozný :)

Jude Deveraux (p)
americká, 1947