London Road

Johannu Wolkerovou vnímá její okolí jako vypočítavou zlatokopku, která se nechává vydržovat bohatými muži. Vlastní matka ji považuje za neschopnou a i Jo má tendenci postupně těmto předsudkům podléhat a uvěřit jim. A přitom jen pár nejbližších zná její nezáviděníhodný osud a ví, že Jo je přesným opakem toho, co se o ní povídá. Vždyť jen na jejích bedrech vždy leželo břemeno starosti o rodinu – zvlášť o mladšího bratra Cola. Jo při rozhodování o svém životě vždy na první místo staví především jeho budoucnost, a to i při výběru partnera. Rozum však dostane košem, když Jo pozná nevázaného Camerona MacCaba, který se přistěhuje do bytu o patro výš na London Road. Drzý Cameron si Jo hned zaškatulkuje jako vypočítavou mrchu, ale zároveň nepopírá, že ho přitahuje... I když je zadaná....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/196865/dublin-street-london-road-Zax-196865.jpg 4.3774

Dublin Street (2.)

Edice:Edice světový bestseller
Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-249-2503-5

Etule

První díl jsem četla už před časem, takže jsem si postavu Jo z předchozího dílu nepamatovala. Nicméně i přesto jsem si říkala, že mě to bude na ní asi vadit. Jenže pak člověk zjišťuje proč je taková a už se od knihy nedá odtrhnout. Moc se mi líbilo, že se zapojily i páry z předešlého dílu.
Líbilo se mi, jak už tady bylo zmíněno, že svoje předešlé vztahy nejprve ukončili. Jen mě na konci trochu vytáčel Cam. Chlap no... Některé věci jim prostě nedojdou.
Zběžně jsem mrkla na další anotace a moc se mi líbí, koho budeme mít možnost sledovat v dalších dílech. :)

Hany.Honey
21. říjnaodpad!

Ne, opravdu to nešlo.

bekule

Je těžší úděl ztratit ve čtrnácti šťastnou milující rodinu a rok na to poslední jedinou blízkou osobu, nebo mít na krku rodiče agresivní alkoholiky, před kterými musí chránit nejen sebe ale i mladšího bratra ?Druhý díl se mě snad líbil ještě víc než první a potěšilo mě jak často se v ději objevují všechny postavy z Dublin street.

Nikyna8

Krásné, prečteno jedním dechem.Těším se na další díl.

4laras

Po přečtení prvního dílu jsem se hned vrhla na tento ačkoliv s jistým odporem.
Nelíbilo se mi, jak byla Jo představena v prvním díle a měla jsem k ní odpor. Ovšem ten přešel během prvních pár kapitol a kniha se ukázala být lepší než první díl.

Cam, Jo a Cole byli skvělí. To jak se Jo stále starala. Když se objevil nějaký zvrat, neměla jsem tušení, jak se z toho dostanou.
Jen co mě mrzí, je, jak rychle byl vyřešen "Taťka". Klidně bych to rozepsala na více stran.

ketvin

Jo, Cole a Cam. Skvělé postavy. Skvělý příběh. Skvělé momenty. Nejdříve jsem si říkala, "probůh o tý zlatokopce číst fakt nechci"! Nakonec byla kniha mnohem lepší, než 1. díl.

Jiskření mezi Jo a Camem bylo skvěle napsáno a moc se mi líbilo, že oba ukončily své vztahy, než na sebe hospli :) Malcolm příběh "rozšířil" o další úroveň a musím přiznat, že jsem čekala, že se stane kamenem úrazu. Rovněž mě dostal vztah mezi Jo a Colem, byl skvělý a Joino ochranitelství mě dostalo. Cam jako postava si mě získal už tím, jak byl zaslepený a postupně prokoukl. Když se objevila Blair, nechápala jsem, jako Jo, co se děje, ale autorka vše tak skvěle napsala, že jsem až koukala. Když se objevil "taťka", bylo hned jasné, jak to dopadne, ale i tak mě autorka při otevření dveří naprosto dostala :) Kniha prostě nemá chybu a postavy z předchozího dílu z ní dělají ještě skvělejší zážitek...

LenRan

London Road se mi líbila. Nejvíc to, že trochu narušila ten stereotyp romantických knih...bohatý chlápek....traumatizovaná dívka....boj o ni.....happy end. Cam byl sympaťák, Jo taky a celkově to bylo uvěřitelné. Určitě doporučuji a těším se na další díl.

LadyHip

Další úchvatný příběh. Četla jsem ho jedním dechem. A jako bonus potetovaný hlavní hrdina...jedním slovem - parádní. Navíc téma vlastní sebeúcty autorka zachytila hodně zajímavě, to jak se u Jo v průběhu mění vnímání sebe sama - pozvolný a citlivý přerod zraněné duše v ženu, která si najde své místo na slunci - tleskám.

Skatty

Moc hezká knížka dokonce se mi líbila o něco víc než Dublin Street. Doporučuju všem, kteří mají rádi romantiku.

Maruš.D

Další kniha, od které se nedá odtrhnout. Příběh Vás zcela pohltí a vy nemůžete přestat číst!
..Je smutné, jak je občas život k někomu nelítostný a krutý a to nejlepší co si v té chvíli můžete přát, je mít kolem sebe lidi, kterým na vás záleží a přijímají vás takový, jaký jste.. važme si jich :-))

misak94

Další díl přečtený velmi rychle. Svědčí to o poutavém příběhu a jeho spádu. Není to rozhodně žádná nuda, stále se něco děje. Překvapilo mě, jak je Jo silná osobnost a jak jsem si jí oblíbila. Po prvním díle rozhodně mezi mé oblíbence nepatřila ale tato kniha změnila můj názor. Cam je naprosto úžasný a rozhodně s ním není nuda. Rozhodně dávám plný počet :)

hela777

Přečteno s jedním dechem!
Určitě doporučuji přečíst

Lucai

Kniha London Road sa mi páčila, rovnako ako Dublin street. Join príbeh bol zaujímavejší ako príbeh Joss, aj ked ani jedna nemala ľahký život...Jej obetavosť a odhodlanie ochrániť svojho brata Cola je obdivuhodný...Boli tu aj vtipné situácie na pobavenie, čo hodnotím kladne (Joss a Braden nesklamali)..Veľmi sympatické postavy sú aj strýko Mick a jeho dcéra Olívia....Od iných erotických románov sa líši hlavne tým, že Cam nie je nažehlený milionár, ako to je vo vačšine podobných príbehov...Veľmi sa mi páči sarkastický humor vačšiny postáv, Elodine nedeľné obedy ma preto veľmi bavili, teším sa ked sa jej stravníci rozrastú o nového člena...Rovnako sa teším na príbeh Joinho brata Cola (dúfam, že bude). Hor sa do čítania dalšieho dielu :-)

dee95

Rozhodně se mi líbila víc než první díl. Netuším proč ale oba aktéři mi byli sympatičtější a příběh nebyl tolik uspěchaný. Za mě palec nahoru :)

LivN

Byla to hezká knížka. Nejvíc se mi líbilo Buď Kaledonie. Určitě doporučuji přečíst.

Eleanor-ka

Stejně jako Dublin Street, i London Road byla podobně naladěná jízda, která se čte velmi dobře. Join příběh byl trošku zajímavější než ten Jossin, Cam byl dle mého mnohem přitažlivější než Braden a vesměs i erotické scénky zde byly o něco peprnější a zábavnější než ty z předchozího dílu. Kniha mě bavila, četla se mi dobře, ale opět je to spíš takový průměr, který sice nenudí, ale čím víc se kniha blíží ke konci, jste rádi. Nejspíše si přečtu i další díl, protože mě Olivia a Nate jako postavy zaujaly. . takže se Elodina rodinná nedělní sešlost rozšíří zase o jednoho člena navíc. :)

Aríka

Kniha mě nezklamala ani nenadchla, prostě klasický román. Hlavní postavy mi byly sympatické, nenudila jsem se. Kniha byla čtivá, klasická romantická oddechovka. Doporučuji.

Evka3814

Moc pěkné,vtipné zároveň smutné. Každopádně jsem si to užila, super čtení

Monbon

Pribeh Jo a Cama sa mi pacil, autorka uspesne nadviazala na 1.diel

CelaPeta
20.12.2017

Bylo to čtivé, napínavé, možná až moc přehnaně uspokojivý sex ... zpětně to ale není nic, co by vám zůstalo ležet v hlavě, takže dávám jen 3*. Nicméně stojí za přečtení.

shay
04.12.2017

Od autorky jsem četla už jednu knihu a tahle bohužel nebyla tak dobrá. Chvílemi byla hlavní hrdinka na můj vkus přehnaně hysterická a to mi na knize dost vadilo.

Amitiel76
23.10.2017

London Road právě přečteno....u mě velká spokojenost. Tento druhý díl série, se mi opravdu líbil. Dublin Street jsem hodnotila jen třemi hvězdami, protože mi nesedla hlavní hrdinka. Ale u této knihy jsem s ní sympatizovala od první chvíle. Cítila s ní, a litovala jí. Jo, tahle holka to opravdu neměla v životě jednoduché.... Právě proto mi tento příběh přišel tak reálný. Protože co v životě je jednoduché....kdo má na růžích ustláno? A na koho čeká na konci ten nádherný, úspěšný miliardář, který vás zahrne přepychem, a žijete bezstarostně šťastní až do smrti? Na Johannu sice prachatý byznysman a milionář v jedné osobě nečekal (ona ho vlastně poslala k vodě), ale zato se dočkala prince na bílém koni v podobě úplně "normálního" (i když samozřejmě sexy ) chlapa.
Právě v tomhle jsem cítila ten rozdíl, mezi ostatní erotickou literaturou. Dnes se to všude hemží milionáři, úspěšnými podnikateli s velkými domy, rychlými auty, a většinou s menší, či větší úchylkou :-) Tohle byla vítaná změna. Oba dva mi totiž přišli normální....
Hned se vrhám na další díl. Uvidíme jaká bude spokojenost tentokrát :-)

nani_nka
19.10.2017

Ku knihe som pristupovala s menšou obavou, keďže Jo mi v prvej časti sympatická nebola a tak ako aj ostatní okolo nej som ju považovala za zlatokopku. Avšak nahliadnutie do jej života ma presvedčilo o opaku. Tak ako aj v prvej časti, tak aj v tejto knihe sa odohráva krásny príbeh medzi Jo a Camom. Určite odporúčam.

jani.ruzicko
08.10.2017

Příběh je příjemný, možná zbytečně zdlouhavý... =) každopádně několikrát jsem měla slzy na krajíčku, některé pasáže fakt dojemné =) a dost mě zaujal i velmi mladý Cole, těším se na jeho příběh ! =)

Tabby
25.08.2017

Druhý díl série se mi líbil o něco víc než první.
Osud Jo a jak to měla v životě, mě velmi zasáhl a přála jsem jí ten hezký konec, kterého jsme se dočkali. Cama jsem si oblíbila a k Jo se velice hodil, po tom co jí přestal soudit a zjistil jaká ve skutečnosti je. To mi připomnělo, že by se nikdo neměl soudit pokud ho neznáš a nic o něm nevím a že občas zdání klame. :)

elisa194
22.07.2017

Po prvním díle trochu zklamání. Chybělo mi tam napětí, příběh byl méně poutavý. Uvidíme jak na to budou další knihy.

sonča94
29.06.2017

Jak už jsem hodnotila kladně Dublin Street, tak tuto knihu taky chválim. Fajně se čte, a líbilo se mi že se to pořád točí v kruhu těch lidí co v Dublin Streetu, pořád stejné postavy akorát zase o někom dalším vyprávění. Už ted jsem zvědavá o kom bude Jamaica Lane na kterou se těším.

koki.veru
12.06.2017

Konečně jsem se po poměrně dlouhé době dostala k druhému dílu, a tahle série se mi zatím velice líbí. Je to taková odpočinková četba, ale během prvních pár stránek jsem se začetla a nemohla přestat. Zvlášť hlavní hrdinku jsem si velice oblíbila. A honem na další díl :)

ankaras
12.06.2017

Kvalitní romanťák! Osobně doporučuji celou sérii, nesáhnete vedle.

sabulik69
22.05.2017

Johannu jsem měla hodně ráda, její povahu, obětavost a lásku k bratrovi.. Cama jsem si taky oblíbila a jeho chovaní ještě víc. Knížka má velmi dobré zápletky a je velmi zajimává a jako první díl bylo i v tomhle díle hodně věcí a situací z života.. :-)