Dublin Street

Dublin Street https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166479/bmid_dublin-street-JG3-166479.jpg 4 1533 271

Dublin Street série

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

On Dublin Street , 2012

Vendulik
25.11.2020 5 z 5

Kniha přečtená jedním dechem. Má všechno napětí, erotiku a taky romantiku. Parádní a strhující příběh.

sarekaslukova
24.11.2020 4 z 5

Kdybych knihu četla s jinou náladou tak by možná můj dojem byl jinačí, ale takto to pro mě bylo stále protáčení očí v sloup, že to snad není ani možný aby byl nějaký příběh takhle předvídavý. Když se na knihu ale kouknu zpětně, vidím tam obrovský osobní růst postav, což za mě je +1 hvězdička.

marta14
22.10.2020 4 z 5

Kniha byla skvělá, ale ta Joss mě teda někdy fakt vytáčela. Ale Bradona jsem si zamilovala.

kacenka6144
21.10.2020 4 z 5

Nakonec dávám jenom 4*, protože mě Joss už chvílemi docela točila. Úplně nemusím ten typ mučednice.

Lucynell
21.10.2020 5 z 5

Kniha byla čtivá, chytlavá a krásná. Stejně jako ostaní mě občas chování Joss vytáčelo, ale na druhou stranu jsem ji chápala vzhledem k tom, čím si prošla. Velice mě bavila komunikace, kterou spolu občas vedli a situace, do kterých se dostali. Za mě krásné čtení na dlouhé zimní večery.

NewKiddo
18.10.2020 5 z 5

Přiznám se, že mě někdy chování Jocelyn trochu vytáčelo, ale právě kvůli tomu jsem se snažila pochopit její situaci. Románek je to krásný a rozhodně plný sexu. Mám tento styl psaní ráda, takže u mě splnil všechny předpoklady.

verukozmin
15.10.2020 5 z 5

Nejlepší kniha z celé série:)

Siegrid
30.09.2020 3 z 5

Opět sympatická autorka, která napsala sérii knih. Některé vydařené, jiné slabší. Kdo začne číst, bude chtít přečíst všechny:-). Tato kniha patří mezi ty lepší.

Kristy.Seb
29.09.2020 4 z 5

Velmi mě pobavilo seznámení Joss a Bradona. Příběh byl hezky napsaný, byla tam romantika a žhavý sex. Ač minulost Joss byla velmi smutná, líbilo se mi jak se s tím Joss snažila poprat.

ivetapl
03.09.2020 4 z 5

Joss mě od začátku štvala, zachránil to Braden svým chováním. Oficiální seznámení Joss a Bradena mě pobavilo. Jinak příběh to byl skvělý, krásně popsané pocity. Byla to moje první kniha od autorky, tak jsem zvědavá na zbytek série a další knihy. Dublin street určitě stojí za přečtení.

johana3160
21.07.2020 3 z 5

Kniha se dobre cetla, dej celkem dobre plynul, ale hlavni hrdinka nebyla zrovna muj salek kafe a celkove knize chybel takovy ten “wow” efekt.
(Druhy dil je jeste horsi)

tittanie
17.07.2020

Hodnotím po delší době od čtení a popravdě vůbec jsem si nebyla schopná vybavit, o čem kniha byla. Takže jsem se musela podívat na ukázku z knihy. A pak jsem si vzpomněla. Vzhledem k tomu, že jsem nečetla další knihy ze série, tak mě kniha asi nezaujala, tak moc abych se pustila do dalšího čtení.

rajcatko
28.06.2020 odpad!

Nudila jsem se!

cirruska
07.06.2020 4 z 5

Občas dostanu chuť na sladké, tak jsem využila osamělý podmračený víkend a jeden bonbónek si dopřála. V rámci žánru a očekávání jsem si příběh se všemi emocemi, romantikou, sexem a lehkého klišé plně užila. Hlavní hrdinku jsem si oblíbila a v podstatě chápala. Většina z nás si nese životem nějaké to traumátko a Jocelyna složitá osobnost a bolest mi byla svým způsobem blízká a tak pro mě příběh působil věrohodněji a o to více mě čtení bavilo. Až zase na mě přijde chuť si osladit život, tak opět zvolím Samanthu Young.

Aja39
27.05.2020 5 z 5

Konečně jsem se dostala k prvnímu dílu série a jsem nadšená. Krásný příběh Joss a Bradena. Autorka umí krásně popsat pocity a vztahy mezi postavami že si je zamilujete. Celá série je velmi dobře napsaná nenudí mě.

janina66
26.05.2020 5 z 5

Velice krásný, povedený příběh, vhodný k oddychu. Romantika s erotikou a čtivé, takže si jen užíváte četbu, a je konec. Líbilo se mi, jak šel Braden chytře na Joss.

haWranka
20.05.2020 3 z 5

Začátek mě hodně navnadil - bylo to smutné, byl tam humor, byla tam romantika i erotika. Jenomže po nějaké době jsem začala postrádat děj. Vzhledem k tomu, že bylo od začátku naprosto jisté, jak to se všemi dopadne, musela jsem se ke konci do čtení až nutit, protože žádný zvrat ani překvapení se nekonalo. Ale dám šanci dalšímu dílu, špatně to určitě nebylo.

knihomolka78
12.05.2020 4 z 5

Moje první kniha od Samanthy Young a musím říct, že jsem byla velmi příjemně překvapena. Je to sice slaďárna s předvídatelným šťastným koncem, ale jsem ráda, že se nejednalo jen o sex, ale taky o vztahy, celý příběh měl hlubší podtext. Byl tam krásný, sexy, bohatý a sebevědomý muž, kterého by chtěla každá žena, a krásná, ale komplikovaná "popelka" (byť tahle chudá nebyla). Děj plyne lehce, s humorem, napětím i se správnou dávkou romantiky a erotiky. Samozřejmě, náhody jsou pohádkové a sexuální scény mnohdy přehnané, protože několik orgasmů za sebou a ještě ve stejnou chvíli... No, možná to tak někdo má...? Ale kniha se četla dobře, stránky rychle ubíhaly a tak si další díl určitě přečtu.

petraj30
22.04.2020 5 z 5

Popravdě jsem očekávala jen sex, sex a v neposlední řadě sex, nicméně jsem byla opravdu překvapená a hlavně ráda, že kniha popisuje i něco jiného.
Kromě hlavních hrdinů se příběh točí i kolem jejich přátel a příbuzných, ale celý příběh měl trošku hlubší podtext, takže to nemusí být jen pro ty mladší ročníky. Bylo to smysluplný příběh, sice to poněkud smutnější, ale bylo to vykresleno reálně, dokonce i tak reálně, že jsem v některých chvílích na Bradena žárlila:-):-)
Sérii jsem měla celkem dlouho, ale pořád jsem ji odkládala, protože, jsem si bláhově myslela, že se to točí jen kolem sexu, ale bylo to úžasné

NikolaSkop
02.04.2020 5 z 5

Celá série Dublin street mě bavila!! Za mě rozhodně stojí za přečtení.:)