Drzý kravaťák

Vypadalo to jako každé jiné ráno cestou metrem do práce. Dokud si Soraya nevšimla muže, sedícího přes uličku. Štěkal na někoho do telefonu, jako by byl pánem světa. Co si o sobě myslí, že snad je bůh? Rozhodně božsky vypadal. Při vystupování ztratil telefon, Soraya mu ho přinesla – a tak to všechno začalo. Ti dva nemohli být odlišnější, ale opaky se prostě přitahují… Přežije jejich neobvyklý vztah událost, kterou si nepřáli, a kterou nemohli ani ovlivnit? Všechno dobré přece musí někdy skončit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460516/drzy-kravatak-Zd5-460516.jpg 4.2160
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Baronet

Stuck-Up Suit

Kniha Drzý kravaťák

-Sinéad-
včera

Autorky opět nezklamaly! Knize není co vytknout!

milst
včera

Bylo to super :)

ZHrdinka
předevčírem

Tak tohle mi zklamalo, cekala jsem jejich styl, ale knizka dost vybocuje ze stylu spisovatelek. Urcite by to byla super knizka, kdyby to bylo napsane jinym stylem. Namet jinak ok

Wabinka

Konečně jsem dočetla a musím říct, že tentokrát se kniha bohužel moc nepovedla. Přišlo mi to hodně laciné, děj strašně rychlý,zbytečně přeplácaný vším možným.
Jednu hvězdičku přidávám navíc jen proto, že mám jinak knihy od Vi ráda a věřím, že další příběh si zase užiju se vší parádou.

musivila

Bezva oddechovka, opravdu vtipná, Idy sloupek neměl chybu. Jak už bývá zvykem, oba hrdinové si v sobě nesou nějaké křivdy z minulosti, které chtíc nechtíc ovlivňují jejich současný život. Takže drzý kravaťák je možná nakonec drzý jen na začátku a nesnesitelný jen pro své zaměstnance ;-)

dikyna

To bylo úžasný.Graham byl od začátku zlatíčko. Celou knihu se něco dělo,žádné nudné kapitoly. Zasmál jsem se,ale zároveň to bylo občas smutné. Prostě holky umí psát. Líbila se mi i zmínka o Drzým bastardovi.

havrmoni

Tak krásný sladký romantický příběh. Líbilo se mi to jejich škádlení a smskování. Graham byl zlatíčko, vzhledem tomu kdo ho vychovával, tak se to dalo očekávat. Soraya mě taky bavila než dostaly autorky ten přiblblý nápad udělat v poklidném příběhu nějaký zvrat. A tím myslím jak Soraya začala dělat ,,správné" věci. Někdy prostě stačí jen hezký, vtipný a oddychový příběh zamilovaných lidí.

Tesset

U těchto dvou už typický standard, který nezklame. Sice se jejich knihy podobají jako vejce vejci, ale stejně je mám ráda. Povaha Grahama na začátku a na konci dost odlišná, ale asi ještě uvěřitelná. Milá připomínka kozičky z Bastarda byla jen třešničkou na dortu.