Pilot playboy

Pilot playboy https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474670/bmid_pilot-playboy-Piy-474670.jpg 4 529 91

Drzý bastard série

Kdybyste si měli vybrat peníze, nebo lásku, co byste zvolili? Možná jste si právě odpověděli a říkáte si, že je to snadné rozhodnutí. Ale pro mě není… Zmínila jsem se, že jde o spoustu peněz? Potřebovala jsem vypadnout z domova, abych si to pořádně promyslela. Takže jsem vyrazila na letiště a v baru jsem v katalogu hledala, kam poletím. Bylo mi to fuk. Vedle mě se usadil fakt sexy kluk a dal se se mnou do řeči. Hezky se s ním povídalo, jenže neměl moc času a za chvíli zmizel. Myslela jsem, že už ho nikdy neuvidím… Osud se mnou měl ale jiné plány. Když jsem nasedla do letadla do Ria de Janeiro, ohlásil se z kokpitu jako kapitán! A ještě větší překvapení mě čekalo po přistání. Carter byl nebezpečně přitažlivý a táhlo mě to k němu jako k magnetu. Strávila jsem s ním pár dní, vzal mě na výlet kolem světa. Byl milý, laskavý a zábavný… ale provázela ho pověst pilota-playboye, před nímž žádná letuška nebyla v bezpečí. Nevěděla jsem čemu věřit. Byl pro mě jako droga, stávala jsem se na něm závislá… nemohla jsem se ho jen tak vzdát. Těch pár dní s ním byla vzrušující jízda. Jenže všechno musí jednou skončit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Playboy Pilot , 2016

Zuzana207
20.09.2021 2 z 5

Na knihy od tohto dua autoriek sa vždy veľmi teším. Ale tento príbeh bol z ich doterajších diel pre mňa asi najväčším sklamaním. Príbeh niesol typické znaky ich rukopisu, ale akosi tomu celému chýbal šmrnc. Čítanie tejto knihy na mňa pôsobilo ako štartovanie auta...
Po každej kapitole som dúfala, že "naskočí," ale nestalo sa a knihu som dočítala len z úcty k autorkám.

Kristy.Seb
18.09.2021 4 z 5

Někdy nám bůh dá znamení která nás dovedou ke správnému rozhodnutí. Ta znamení tu jsou stále, ale díky bohu si jich všimneme, až když je potřebujeme.

Polovina lidí ti řekne, abys poslouchala svůj rozum, druhá polovina tě bude nabádat, abys následova svůj rozum. Řiď se tím, co je ti milejší a neprovádí tě do rozpaků. To silnější nakonec přesvědčí druhý, aby se přizpůsobili.

Někdy trvá láska jen okamžik, někdy je láska na celý život. Někdy je okamžik celý život..

Příběh se moc líbil. Mělo to vývoj, mělo to kouzlo, mělo to sílu... Jen mě trochu mrzí konec. Zdál se mi useknutý a rychlý zároveň.

havrmoni
18.09.2021 2 z 5

Nevím jestli je to tím, že jsem před tímhle četla knihu Na druhý pokus, která byla úžasná nebo už autorky ztrácí drive. Nemá to tu jiskru, vtip ani tu lehkost. Bylo to jak na houpačce, když se mi to začalo líbit a čekala jsem jak to bude dál, tak šup a šlo se jinam. Zkrátka do poloviny o ničem pak trochu sexu, aby pak přišlo, za mě , zkratovitý jednání Kendall a posun v čase. A jako vysvětlení na otázku ,,proč jsi to udělala" , ,,nevim" , mi jako odpověď fakt nestačí. Ano, je to sladké, nenáročné, ale tentokrát mi to nestačilo. Teď jsem koukala, že je to starší dílko, které tady vydali teprve teď.

Njangu
06.09.2021 3 z 5

Začátek byl dobrý, ale neudrželo to kvalitu. Vůbec jsem občas nechápala Kendallino chování.... No nic. Tyto dvě spisovatelky mají rozhodně lepší knížky. Tohle bylo o ničem.

luzajickova
02.09.2021 5 z 5

Vi a Penelope jsou prostě skvělá dvojka jak dokáží napsat tolik krásných příběhů opravdu před nimi smekám protože žádnou knihu bych nedokáza sepsat/vymyslet natož něco tak krásného jako mají tyto dvě autorky. Teď k příběhu.. Ze začátku jsem si myslela že Carter bude děvkař jako každý hrdina co je nazýván PLAYBOY či BAD BOY tu sice byl děvkař ale to než poznal Kendall čímž vlastně příběh začíná takže děvkař patří do minulosti.. Příběh mě moc bavil chvílemi byl i vtipný. Carter mě překvapil tím jak se zachoval ke starším lidém a hlavně také jak vydržel dlouho nespat s Kendall to se mi na tom líbilo. Ne vše je o sexu :D Carter to dokázal tím jak to zvládl. Nejvíc mě dostal jeden ze staříků který ukradl Carterovi uniformu Pilota a promenádoval se v ní :D. Kendall byla hodně odvážná ale měla před sebou těžké rozhodnutí Láska nebo Peníze. Já bych byla pro lásku ale co si vybrala Kendall se dozvíte v příběhu takže doporučuji přečíst je to opět skvělý příběh. Ani jedna hlavní postava mi nelezla na nervyy! Ba naopak. To se často nestává tak jen takové menší plus.

lucie3944
30.08.2021 3 z 5

Dočetla jsem to, žádný zázrak to nebyl. Klasická kniha v tomto žánru, nic navíc. Problém slečny mi přišel trochu na sílu, jen aby nějaký byl. Ale kdo ví, co jsou dnes lidé pro peníze schopni udělat. A na konci to vysvobození v podobě dědictví? No, kéž by. Prostě pohádka pro slečny... Nenadchne - neurazí.

Raislin
30.08.2021 4 z 5

Knihy od autorek čtu velmi ráda a vždy se na ně těším. Vzhledem k tomu, že jsem přečetla všechny, které u nás vyšly troufám si říct, že tento příběh je slabší. Není rozhodně špatný, ale laťku u těchto autorek mám rozhodně výš. K tomuto příběhu bych napsala, že je milý, ale chybí mi v něm taková ta jiskra. Takže nenadchne ani neurazí. Oddechovka na letní dovolenou.

jani.ruzicko
26.08.2021 4 z 5

Jsem lehce zklamaná. Moc jsem tam Penn a Vi nepoznávala, přišlo mi to takové fádní.. ty rozhovory hodné 16letých děcek... Vždycky nevím, jestli to třeba není jen překaldem, takže kdoví? =)

Příště snad lépe =)

pollyn
26.08.2021

Dějová linka Cartera se mi moc líbila, včetně Gordona a Lucy. Škoda, že příběh Kendall byl tak překombinovaný.

evineckY
26.08.2021 4 z 5

(SPOILER) Tohle bych spíš zařadila do harlekýnky.
„A není tohle všechno bláznovství už od začátku? Myslím v dobrém slova
smyslu. Kdybych tě tak dobře neznala, možná bych si myslela, že jsi cvok.
Ale jsi můj bláznivý kapitán k pomilování… a celý tenhle náš společný
dobrodružný výlet je úlet. Na našem vztahu není nic normálního.“

wielka
25.08.2021 2 z 5

Ja mam taky rozpacity dojem z tejto knihy, ze ani neviem, co mam vlastne napisat. Doteraz som mala velmi rada knihy od Vi a Penelope. Pri tejto vazne neviem, co sa s nimi stalo, ale kniha ma nejako extra nezaujala. Dej sa mi zdal tak navymyslany, ze pre mna bol uplne neuveritelny, miestami nudny, az som preskakovala riadky (to som naposledy robila pri Chrame Matky Bozej v Parizi na strednej skole). Hlavny hrdina nenapravitelny suknickar a naraz je z neho vzorny a hlavne verny partner v celibate? To vazne? A Kendall taka trubka. Cele pritiahnute za vlasy.
Okrem toho zasa prisrobovana tematika homosexualneho paru a este moznej adopcie deti dvoma muzmi? Dakujem, toto nie.

Janulkaxxx
25.08.2021 2 z 5

Nějak jsem se nemohla pořádně začíst, celou knihu jsem jen tak nezúčastněně přelétla. Některé knihy si ráda přečtu znova, ale tuhle rozhodně ne.

nina3905
24.08.2021 5 z 5

Typická romantika a pohodové čítanie. Ak potrebuješ na chvíľu vypnúť a následne "reštartnúť" sa kniha za prečítanie určite stojí.

Petra38
23.08.2021 5 z 5

Moc přijemné čtení. Příběh měl takový pěkný švih. Citila jsem humor,vášeň ale i přátelství. Mezi postavami byla vytvořená taková pěkná rovnováha,sice si nedovedu představit jak bych sedla do letadla s neznámým týpkem ale proto to čtu,že!? :-) Za přečtení určite stojí,zvedne spolehlivě náladu ikdyž musíte čekat,že se v příběhu něco pohnojí.

Kudík
21.08.2021 3 z 5

Duo autorek umí, a proto (anebo přesto) od nich vyjdou nadprůměrné a jindy průměrné tituly. Toto řadím k té druhé variantě. Hlavní postavy se snažily být sympatické, ale u obou mi prostě některé charakterové vlastnosti vadili. I když snaha autorek byla znát, např. u Cartera a jeho péči o seniory, u Kendall její závěrečné rozhodnutí, čemu dala ve výsledku přednost. Co však velmi oceňuji, je zakomponování názvů textů písní (převážně od The Beatles, ale třeba i od F. Sinatry). Škoda, že k tomuto dílu není rovnou sepsán playlist. Pobavila mě Pixy v roli psa (z DB). :)

Kešu1981
20.08.2021 odpad!

Hmmm, příběh se rozjíždí, vypadá to slibně a...bum! Kapitola 5...cžže? To jako vážně?! Oki, dám tomu ještě šanci, mám přeci ráda tento žánr. A voalá kapitola 9...to celé hází do "kopru". Je mi líto, ale ne, nedočtu to. Mám pocit, že autorkám jde jen o výdělek, a je jim jedno, jak k němu přijdou. Taková umělá slátanina...škoda papíru, času a především... škoda SLOV!!!!

petusska01
20.08.2021 1 z 5

Ach no. Autorky mám veľmi rada ale teda tento príbeh, dej... To sa mi vôbec nepáčilo. A Kendall to je strašná trapka, nemala v živote žiadny zmysel, vôbec nevedela čo robí, rozhodovanie nula bodov. Nakoniec jej aspoň "našli" nejakú robotu... No a pán pilot. Ten ešte relatívne okej, ale tak konečne ju nájde a potom povie že potrebuje priestor. No toto bol zatiaľ najhorší príbeh od autoriek. Sklamaná som ani neviem čo mi vadilo viac. Jediné plus dávam za Beatles pesničky.

Knihomůrka7
19.08.2021 2 z 5

Četla jsem e-knihu, na takovouhle literaturu je škoda lesů. Je z toho až moc znát, jak autorky přesně vědí, co prodává. Sáhla jsem po tom spíš ze zvědavosti, abych si rozšířila obzory, ale až si budu chtít doopravdy odpočinout a vypnout, vyberu si určitě něco jiného.

cerna7151
18.08.2021 4 z 5

Čtení jsem si užila, další fajn oddychovka od holek.

2688
18.08.2021 4 z 5

(SPOILER) Peníze, nebo láska?
Zní to jednoduše, že?
Ale není to tak snadné. Někdy trvá láska jen okamžik, někdy je láska na celý život.
Někdy je okamžik celým životem.
Najednou jsi si jist, že je to to jediné správné.