Pilot playboy

Pilot playboy https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474670/bmid_pilot-playboy-Piy-474670.jpg 4 529 91

Drzý bastard série

Kdybyste si měli vybrat peníze, nebo lásku, co byste zvolili? Možná jste si právě odpověděli a říkáte si, že je to snadné rozhodnutí. Ale pro mě není… Zmínila jsem se, že jde o spoustu peněz? Potřebovala jsem vypadnout z domova, abych si to pořádně promyslela. Takže jsem vyrazila na letiště a v baru jsem v katalogu hledala, kam poletím. Bylo mi to fuk. Vedle mě se usadil fakt sexy kluk a dal se se mnou do řeči. Hezky se s ním povídalo, jenže neměl moc času a za chvíli zmizel. Myslela jsem, že už ho nikdy neuvidím… Osud se mnou měl ale jiné plány. Když jsem nasedla do letadla do Ria de Janeiro, ohlásil se z kokpitu jako kapitán! A ještě větší překvapení mě čekalo po přistání. Carter byl nebezpečně přitažlivý a táhlo mě to k němu jako k magnetu. Strávila jsem s ním pár dní, vzal mě na výlet kolem světa. Byl milý, laskavý a zábavný… ale provázela ho pověst pilota-playboye, před nímž žádná letuška nebyla v bezpečí. Nevěděla jsem čemu věřit. Byl pro mě jako droga, stávala jsem se na něm závislá… nemohla jsem se ho jen tak vzdát. Těch pár dní s ním byla vzrušující jízda. Jenže všechno musí jednou skončit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Playboy Pilot , 2016

Tesset
18.08.2021 4 z 5

Nebyla úplně špatná, ale ani nejlepší od tohoto dua. Celkem pohodová, vtipná jako vždycky, ale byla tu jedna věc, která mi dost vadila, a to jak se Kendall poprala s vy-víte-čím. Nedávalo to smysl, že ani pět minut nepočkala, co se bude dít a pak ani v závěru to sama neuměla vysvětlit, takže jsem získala dojem, že ani samy autorky moc nevěděly, proč se zachovala, jak se zachovala a daly to tam čistě jen, aby splnily ten knižní zvrat. Kromě toho mi vadilo, jak Carter používal výraz kozy, což teda nesnáším, ale to je čistě moje osobní věc. Jinak podobné jako ostatní knihy od těchto autorek. Takže zklamaná nejsem.

VůněKnih717
17.08.2021 2 z 5

Tohle byla moje první knížka od autorek - tyhle věci moc nečtu a asi s tím ani nezačnu/nebudu pokračovat. Je to literárně první dvě třetiny dost chabé, ve třetí třetině se teprve začne něco dít. Konec už se dal, protože to aspoň nebylo o sexu, i když vím, že to má cíleně spadat do erotiky (i když i ta se dá popsat určitě s vkusem)... Ty jejich monology občas hrůza :-) Za mě to není ani kniha k odpočinku, protože je to chvílemi až tak blbé, že to spíš člověka ruší - několikrát jsem se u toho celá kroutila. Prostě příště si z podobného žánru zkusím vybrat něco vkusnějšího...

MarKy95
16.08.2021 2 z 5

Hodně velká bída.

LilianaFalcon
16.08.2021 3 z 5

Začátek a konec byly fajn. Prostředek se velkl a byl nezáživný. Vzhledem k tomu, že je to jeden ze starších titulů tohohle spisovatelského dua, je vidět, že se od té doby dost vypsaly.

Ketfl
16.08.2021 4 z 5

Mě se to líbilo. Jako jo, naše holky spisovatelský to umí určitě napsat i lépe, ale nestěžuji si. U tohoto příběhu jsem měla pocit, jako bych některé scény již četla (nejspíše v jiných jejich knihách), ale tak co. Dostala jsem od knihy, co jsem chtěla. Hezký a čtivý příběh, romantiku, dobrodružství, sexy hlavního hrdinu, nějaké to zvířátko, trochu nadpřirozena a hlavně dobrý konec. Navíc plus musím dát za zmínku o hlavních hrdinech z jiné knížky. Jediné co, tak mi přišlo, že ten konec vzaly autorky nějak hopem, ale jinak jsem spokojená. Hezká zábava max na dva večery :-)

Evka3814
13.08.2021 5 z 5

Mě se to náhodou líbilo. Příběh se četl hladce a opravdu jsem se nenudila. Odpočinková kniha k vodě;)

maafa
13.08.2021 4 z 5

Trochu mě překvapil ten negativní komentář v diskuzi. Nepovažuji se za nějakého primitiva jen proto, že se mi tahle červená knihovna líbí. Naštěstí si nenechám diktovat, co budu číst, a těch 249,- za tu "slátaninu" klidně dám:).
A teď ke knížce, byl to takový standard tohoto autoského dua, nicméně Carter i Kendall mi sedli. A kdo by to nechtěl, procestovat vlastně skoro spontánně svět :)? Akorát mi přišel zbytečný ten "druhý epilog", klidně bych se bez něj obešla. Taky mám potřebu opět zmínit, jak se mi nelíbí tyhle typy obálek. Fotoshopem zdeformovaný obličej hezouna, to mi tedy vadí. Ale zase o fous lepší, než pořád dokola "buchty" a "véčko":)

hana1039
12.08.2021 4 z 5

Tohle duo autorek určitě napsaly lepší knihy, ale mi se to líbilo, prostě lehké nenáročné a oddechové čtení.. Pokud v této knize hledáte pořádnou zápletku, temná tajemství atd. tak ji radši nečtěte, ať zbytečně nekazíte hodnocení...

lusitta05
12.08.2021 4 z 5

A mne sa to zasa páčilo. Kto nechce sladký, romantický príbeh, nech nečíta. Mne úplne zapasoval.

milst
12.08.2021 3 z 5

Podle mě nejslabší kniha od mých oblíbených autorek, nemohla jsem se pořádně začíst, jsem ráda, že jsem to vůbec dočetla.

Janápek621
11.08.2021 3 z 5

No…Tentokrát za mě ne. To byl teda cukrkandl. Příběh nikterak originální a dokonce jsem přeskakovala stránky, kdy už se dostanu k zápletce. Ta byla také o ničem. Dávám tři hvězdy jen proto, protože mám tyto autorky ráda.