Pilot playboy

Pilot playboy https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474670/bmid_pilot-playboy-Piy-474670.jpg 4 529 91

Drzý bastard série

Kdybyste si měli vybrat peníze, nebo lásku, co byste zvolili? Možná jste si právě odpověděli a říkáte si, že je to snadné rozhodnutí. Ale pro mě není… Zmínila jsem se, že jde o spoustu peněz? Potřebovala jsem vypadnout z domova, abych si to pořádně promyslela. Takže jsem vyrazila na letiště a v baru jsem v katalogu hledala, kam poletím. Bylo mi to fuk. Vedle mě se usadil fakt sexy kluk a dal se se mnou do řeči. Hezky se s ním povídalo, jenže neměl moc času a za chvíli zmizel. Myslela jsem, že už ho nikdy neuvidím… Osud se mnou měl ale jiné plány. Když jsem nasedla do letadla do Ria de Janeiro, ohlásil se z kokpitu jako kapitán! A ještě větší překvapení mě čekalo po přistání. Carter byl nebezpečně přitažlivý a táhlo mě to k němu jako k magnetu. Strávila jsem s ním pár dní, vzal mě na výlet kolem světa. Byl milý, laskavý a zábavný… ale provázela ho pověst pilota-playboye, před nímž žádná letuška nebyla v bezpečí. Nevěděla jsem čemu věřit. Byl pro mě jako droga, stávala jsem se na něm závislá… nemohla jsem se ho jen tak vzdát. Těch pár dní s ním byla vzrušující jízda. Jenže všechno musí jednou skončit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Playboy Pilot , 2016

suzanne1997
21.11.2021 4 z 5

Další ze společných děl neobyčejných autorek. Kniha zaujme a svým způsobem i pohltí, čtenář má pocit, že nutně musí číst dál. Příjemný děj krásně dokresluje popis míst, která Kendall s Carterem navštívili. I přesto, že je kniha předvídatelná, děj už snad milionkrát ohraný a postavy ničím nezajímavé, příběh funguje, nezadrhává se a příjemně plyne. Hlavní hrdinové se doplňují a společně dotvářejí celkový děj. Jediné, co mi na příběhu vadilo byl skok v čase a příliš rychlý konec. Celkově se mi zdá, že autorky hodně uháněly. Příběh by si stoprocentně zasloužil větší pozornost a rozvedení. Přesto je díky místům, kde se ocitli, a chemii, která mezi nimi celou dobu probíhala, nadprůměrný. Kdyby to šlo, hned kliknu na tři a půl hvězdičky. Od autorek jsem po předchozích zkušenostech čekala víc. Ideální kniha, když si chcete vyčistit hlavu, na nic nemyslet a neočekáváte hluboký čtenářský zážitek. Příběh se nevryje do paměti, nezanechá stopu ani nepohltí natolik, že by kniha musela mít místo na mé poličce.

Laf
17.11.2021 4 z 5

Kniha se mi líbila. Je to příjemná oddechovka. Sice tedy příběh kvapem utíká, ale na druhou stranu jsou kapitoly krátké a nejsou zbytečně naplněné nic neříkajícími popisy. Za přečtení to stojí :)

Katka313
16.11.2021 3 z 5

(SPOILER) První polovina knihy byla úžasná. Hodně jsem se nasmála. Opravdu dobrý nápad. Ale druhá část knihy už měla klesající tendenci a už to začalo být klišé. Škoda, že si neudržela vysokou laťku.
Nejlepší část knihy bylo odhalení, to bylo jedinečné. Nasmála jsem u něj a za to největší pochvala autorce.

Gabriela143
08.11.2021 2 z 5

Za mňa je to také nemastné, neslané...od začiatku až do konca..

happy19
28.10.2021 3 z 5

O kousek lepší než G.9
Njn,nechytla mě...
Čekala jsem ale větší hrůzu;-D
Tohle je prostě starší dílko a každý rok je znát!

„Odpuštění léčí… hlavně to, které dáte sobě samým.“

johana3160
17.10.2021 4 z 5

(SPOILER) Tentokrat paradoxne davam hvezdicku dolu az za prilis velky happy end. Teda ne jen proto ale proste mi to prislo uz az moc pritazene za vlasy. Ja vim ze tyhle knihy nejsou a nemaji byt prilis realisticke, ale tady toho idealistickeho a moralniho a toho “pozitivniho” bylo az moc. Celkem zazobanej, nadhernej devkar s obrovskym ***** se napravi a zamiluje do bohate, rozmazlene, nadherne kocky ktera chce udelat kvuli penezum a dobre veci spatne rozhodnuti ktere by si vycitala cely zivot. Ona se samozrejme taky napravi a “zchudne”, ale aby mohli zit svuj pohadkovy stastny zivot prijdou k penezum jinde a vsechno je nakonec strasne dobry a presne jak to “melo” byt a vsichni maji vsechno co chteli aniz by se jim byt zalomil nehet.
Nerikam, ze jsem se u knihy nebavila, nejsem cynik, ale vseho moc skodi.
Navic jeden drobnej detail… autorky neumi pocitat. Na konci knihy se pise ze se seznamili 28.cervence… coz nesedi s temi jejich 11 mesici po, kdy Carter zminuje brezen… i kdybych nepocitala ze spolu stravili nejaky cca dva tydny (myslim ze bylo zmineno 10dni) a pak tyden do jejich setkani s fiaskem tak mi to nevychazi. A mejte me za rejpalku, ale tyhle hovadiny (prisaham, fakt je vidim snad v kazde knize a ne, opravdu je nehledam) mi kazi dojem a iluze o inteligenci nejen autoru vseobecne ale taky vsech vydavstelu, korektoru a dalsich lidi, co ty knihy ctou pred vydanim a vuuuuubec jim to neprijde blby…

lihate
15.10.2021 5 z 5

"A právě to, na čem nejvíc lpíme, je to nejdůležitější, od čeho se potřebujeme oprostit.“

Já mám pocit, že i kdyby tyhle dvě autorky napsali cokoliv, vždycky se mi to bude líbit. Asi jsou moje krevní skupina. Těšila jsem se na tuhle knihu, protože mám slabost pro piloty, katedra a létání a musím říct, že mě zklamalo, když jsem viděla její hodnocení. Nevěděla jsem ale, po jaké knize sáhnout, a tak jsem popadla Pilota Playboye. A já žasnu.
Ten příběh sice nemá hluboký přesah, jak některé jejich knihy, ale je dojemný, krásný, milý, emoční a plný něčeho, co dělá příběhy Penelope a Vi jejich příběhy. Zkrátka se to dobře čte, nedokážete se odtrhnout a jede v horské dráze emocí s hlavními postavami od začátku až do konce. Je to klišoidní pohádka pro dospělé, kde se žánr erotického románu trochu víc projevuje, ale i tak mám pocit, že tuhle knihu nečtu poprvé a naposledy.
Je to kýč s velkou dávkou nereálnosti, je tam spoustu věcí, co se nemůžou státu, tisíce náhod a na těch je postavený celý příběh, ale... Ale mě se to zatraceně líbilo. A myslím, že hlavní myšlenku, která nám dává najevo jak moc bychom si měli svého života vážit, to mělo.

"Někdy trvá láska jen okamžik,
někdy je láska na celý život.
Někdy je okamžik celý život,
ten náš však trval jen chvíli.
Na křídlech věčnosti."

"Říká se, že je lepší milovat a zemřít než nemilovat vůbec."

Ivuska.09
13.10.2021 3 z 5

Já jsem si tento příběh užila. Dokonce v některých ohledech předčil má očekávání: erotiky nebylo tolik, naopak kniha má děj, ve kterém hlavní hrdinové řeší své problémy (pro někoho závažné, pro jiného malicherné, jejich reálnost posuďte sami). Nicméně vyprávění bylo čtivé a od poslední čtvrtiny jsem se nemohla odtrhnout!

Radka1727
11.10.2021 3 z 5

(SPOILER) Taková ta klasika, jak se děvkař jako mávnutím kouzelného proutku změní a jelikož by bylo nemorální mít dítě jen kvůli penězům ze závěti, musí se na hlavní hrdiny usmát štěstí jinde....

kacenka6144
06.10.2021 4 z 5

Od těchto autorek jsem zvyklá na propracovanější příběhy, s větší hloubkou. Ale bavila jsem se dobře.

Michalka24
06.10.2021 5 z 5

Ani tento pribeh z oblakov nesklamal. Prijemna romanticka oddychovka, precitana jednym dychom.

Jaruš71
03.10.2021 5 z 5

Já byla opět s spokojena. Příjemná oddechový přečtená jedním dechem, těším se na další knihy těchto autorek.

-Sinéad-
30.09.2021 5 z 5

Autorky opět nezklamaly. Super kniha!

georginaa
28.09.2021 5 z 5

Někdy trvá láska jen okamžik,
někdy je láska na celý život.
Někdy je okamžik celý život,
ten náš však trval jen chvíli.
Na křídlech věčnosti.

Moc pěkně napsáno pro zamyšlení a myslím, že pravda v tom je. Nebudu soudit zda tento příběh byl lepší nebo horší, než autorky napsaly. Prostě láska v daném okamžiku může být ta nejlepší co kdo pozná, nebo taky nejhorší. Jenže pro každého je to něco jiného. Dokud člověk nepozná to co stále v životě hledá a to je propojení duše s druhou polovičkou. Dát srdce někomu a bezmezně ho milovat, obdivovat a vážit si ho. To si myslím v tomto příběhu zřejmě šlo. Prostě najít k sobě partnera na celý život a milovat ho se vším všudy.

knihomolkaJani
27.09.2021 4 z 5

Opět velice pěkná romantika, počátek byl na mě trochu moc narychlo, ale jako celek hodnotím knihu velice kladně. Obzvláště musím vyzdvihnout Cartera, ten Vám prostě přiroste k srdíčku. Na povrchu "holkař", ale v jádru je to úžasný člověk. Celou knihu mě nepřestával překvapovat!
Jako romantickou oddechovku mohu doporučit.

petulkapeta
26.09.2021 5 z 5

Všichni jsme nějakým způsobem v prdeli. Máme tajemství, se
kterými se nechceme ostatním svěřit, kříž, který musíme táhnout na svých
bedrech.

Chci ti jenom připomenout, že život je krátký. Polovina lidí ti řekne, abys
poslouchala svůj rozum, druhá polovina tě bude nabádat, abys následovala
své srdce. Moje rada zní: řiď se tím, co je ti milejší a nepřivádí tě
do rozpaků. To silnější nakonec přesvědčí druhý, aby se přizpůsobilo.

Co řict... mě se jejich knihy libi a neomrzi a miluju když se tam objevi moje oblibena dvojice Chance a Aubrey, kdo pozorně čte vi že to neni první kde se objevili :)

zuzana2599
23.09.2021 5 z 5

Předesílám, že tento knižní žánr čtu ojediněle a od dua autorek je to moje první knížka. Mám kámošku, která miluje tento typ knížek, a po jejím nadšení jsem prostě neodolala a četla i já. Nalákala mě, ale nelituji. Tolik jsem se bavila. Pilot Playboy je neskutečně zábavné čtení. Možná, že je určeno spíše mladším ročníkům, ale přece zrovna díky knížkám můžeme cestovat časem, být znovu v čase dospívání nebo se ocitnout v jiné realitě.
Já se u čtení smála, červenala, někdy nevěřila vlastním očím, ale jedno je jisté - byla to jízda plná zábavy, vtipu a lásky !
Nebojím se tedy dát 5* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tereza.Fait
23.09.2021 2 z 5

Tahle knizka je za me slabsi, ale neurazi. Oddechovka na odpoledne.

Anna195
22.09.2021 3 z 5

3,5/5
Na túto novinku od Vi a Penelope som sa veľmi tešila. Samotná anotácia ma hneď zaujala, a keď som zistila, že hlavný hrdina je pilot, bolo rozhodnuté, že tento príbeh si určite musím prečítať. Kniha nie je vôbec zlá, len nesplnila úplne moje očakávania, aké som mala.

Príbeh je opäť rozprávaný z dvoch pohľadov, čo ja veľmi obľubujem. Carter, ako naznačuje samotný názov knihy by mal byť playboy, ale len do chvíle, kým nespoznal Kendall, čo nastane vlastne hneď v úvode príbehu. Takže playboy hneď od začiatku tohto príbehu je minulosťou, čo bolo škoda, že sa dokázal, tak rýchlo zmeniť. Ale napriek tomu si ma získal svojim humorom a tým, aký bol dobrosrdečný a nápomocný k ľuďom. Carter v sebe skrýval veľké srdce a svojimi činmi ma vždy vedel prekvapiť. Veľmi ma bavili dobrodružstvá a rôzne zaujímavé výlety, ktoré zažili spolu Kendall a Carter. Áno, Kendall má pred sebou veľmi ťažké rozhodnutie, ktoré jej môže úplne zmeniť život, ale niekedy ma jej správanie iritovalo, a to najmä jej žiarlivostné scény a zbrklé, nerozvážne správanie v určitých situáciách, kde by som očakávala, že bude Carterovi stáť po boku.

No musim oceniť, že autorky opäť vytvorili medzi postavami úžasnú chémiu. A úsmevným bodom bola postava s domácim miláčikom z jedného, z ich predchádzajúcich príbehov.

Síce aj toto je jeden z tých príbehov, pri ktorom viem ako dopadne, čo mi vôbec nevadí, len tomuto chýbala tá správna iskra.

etell
22.09.2021 2 z 5

Prečítané, ale čoskoro na knihu zabudnem.