Drzý kravaťák

Drzý kravaťák https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460516/bmid_drzy-kravatak-Zd5-460516.jpg 4 685 103

Drzý bastard série

Vypadalo to jako každé jiné ráno cestou metrem do práce. Dokud si Soraya nevšimla muže, sedícího přes uličku. Štěkal na někoho do telefonu, jako by byl pánem světa. Co si o sobě myslí, že snad je bůh? Rozhodně božsky vypadal. Při vystupování ztratil telefon, Soraya mu ho přinesla – a tak to všechno začalo. Ti dva nemohli být odlišnější, ale opaky se prostě přitahují… Přežije jejich neobvyklý vztah událost, kterou si nepřáli, a kterou nemohli ani ovlivnit? Všechno dobré přece musí někdy skončit…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Stuck-Up Suit , 2016

martina1797
15.09.2021 5 z 5

Tahle dvojice autorek prostě umí. Ze začátku mě opravdu bavilo popichování mezi hlavními postavami. Rychle se četla, děj ubíhal a měl spád. Určitě fajn volba.

Ivanka83
03.09.2021 4 z 5

Tak to mě bavilo.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

"Život před tebe někdy postaví překážky, něco, co vůbec nečekáš. Musíme se rozhodnout mezi tím, jestli chceme být upřímní sami k sobě, nebo čestní k těm, které milujeme.“

Tohle byla bomba ️ Tahle dvojice je pro mě vždycky sázka na jistotu...ještě mě nikdy nezklamaly,naopak pokaždé jsem mile překvapená jak umí spojit síly a vytvořit něco tak skvělého ️ Postavy jsem si zamilovala hned při jejich prvním společném "setkání"..ta jiskra mezi nimi byla úplně dokonalá...Soraya - vtipná, sarkastická, upřímná a hlavně hodně obětavá...to co byla na konci schopná udělat pro Grahama bylo sice trochu na nervy,ale za to si mě získala ještě víc..dokonce jsem ji měla trošku radši než Grahama a to se mi nestává Graham byl úplně stejný a zároveň opak Sorayi...myslela jsem jak ho budu nesnášet,že se bude chovat jako typický bohatý parchant a on byl přitom takový bobánek roztomilý

Lee7
18.08.2021 4 z 5

Kniha mě překvapila a příběh byl dojemný. Díky za super čtení..

petusska01
16.08.2021 5 z 5

Na jednej strane, čo sa týka príbehu nebol veľmi originálny, zápletka bola stará ako ľudstvo samo ALE!! Graham bol presne taký ten týpek o ktorom rada čítam-v práci aj k iným ľuďom kretén a k jedinej žene a deťom "Méďa". A teda aj sexi. Tie scény mi dokonca ani neprišli trápne. Soraya je ženská podľa môjho gusta, drzá, samostatná, sarkastická a ľudská! Všetko toto sa spojilo do príjemného sexi vtipného čítania a to je to čo som aj očakávala. Áno!

helenkan
16.08.2021 3 z 5

Trochu slabší než co jsem zatím četla. Řekla bych že jsou si témata až moc podobná s jinými knihami autorek. Ale aspoň tam nebyl tak moc podrobný popis sexuálních hrátek. Což zrovna nemusim. Mám radši trochu představivosti. :-) Ale to je jen můj názor.

johana3160
30.07.2021 3 z 5

Pro me to bylo bohuzel celkem zklamani. Na tohle tema jsem v posledni dobe cetla tak 5 knih. Mozna je to mou naladou, ale trochu me to otravilo. Pribeh je jinak napsany dobre, je ctivy a funguje, libila se mi zminka o “Drzem bastardovi”. Jenze celkove me kniha tentokrat nijak neoslnila.

martinka3875
26.07.2021 5 z 5

Snad zatím nejlepší knížka od autorek

Kristy.Seb
18.07.2021 4 z 5

Život před tebe někdy postavi překážky, něco, co vůbec nečekáš. Musíme se rozhodovat mezi tim, jestli chceme být upřímní sami k sobě, nebo čestní k těm, které milujeme.

V životě neexistují žádné náhody. Cesta, po níž jsme se vydali, ať byla sebevíc křivolaká a podivná, nám byla určena.

Opět skvělý příběh. Soraya byla fantastická! Ta její drzá pusa v kombinaci s drzou pusou Grahama.

wielka
16.07.2021 5 z 5

Vydarena knizka od oblubenej dvojice. Malo to vsetko, co takato knizka ma mat: sympaticke postavy, zaujimava, aj ked znama zapletka, vtip, sarm...no a happyeeeeeeend :-)

katerina3329
14.07.2021 5 z 5

DOPORUČUJI

žlotirova
14.07.2021 4 z 5

Super ale mohlo to byt lepsi neco me tam chybelo ale tato autorka nikdy nesklame

lihate
12.07.2021 5 z 5

"Musíš věřit v osud. Tam je všechno napsaný. Nezáleží na tom, jestli to bude dneska, nebo za dva roky. Jestli to tak má bejt, nakonec se to stane."

Vždycky se na knihy od Vi a Penelope těším. Baví mě, že se v nich neřeší jen sex, ale i těžší témata. Drzýho kravaťáka jsem si tedy vážně užila. Graham mě bavil od začátku až dokonce. Na to, jak na ostatní působil, tak když doopravdy miloval, byl něžný, laskavý a správný chlap. Soraya mi přišla nejprve hrozně potrhlá, drzá a s těma největšíma koulema pod sluncem. Vždyť kdo s normálním mozkem, by se mu vyfotil do mobilu a ještě za něho psal zprávy? Ale tolik jsem se dlouho nenasmála. Chloé na svůj věk byla velice chytrá a bystrá, což mě občas až překvapilo. Celkově to je krásnej příběh, přesně tak moc odpočinkovej a milej, jak od autorek očekáváte.

"Dokonce i dočasná radost je lepší než vůbec nic. Vy se bojíte, že vám někdo ublíží, stejně jako se já bojím umřít. To ale neznamená, že se nemá žít každý den naplno.“

alzbeta4340
10.07.2021 3 z 5

50% - přesně. Místy je to čtení hravé a vtipné. Na druhou stranu by to chtělo větší dějovou zápletku, čímž nutně nemyslím nesmyslné drama.
Odpočinková kniha k jednorázovému přečtení.

ZapisnikTerky
04.07.2021 3 z 5

Malé milé čtení na letní večery. Všechno tam bylo a možná ještě něco navíc. Uvítala bych víc škádlení. Víc v mojí recenzi.

kopretina001
28.06.2021 5 z 5

Úžasná..., nejlepší knížka, co jsem od autorek četla. Moc pěkný příběh, byl v něm humor, láska, vášeň i slzy.

kacenka6144
28.06.2021 5 z 5

Knížky téhle autorské dvojice mě vždycky baví.

astra3
23.06.2021 5 z 5

Miloučký, slaďoučký. To je taky někdy potřeba.

Laf
19.06.2021 5 z 5

Líbilo se mi to. Přečetla jsem jedním dechem. Hrozně mě bavily ty jejich zprávy ze začátku a zasmála jsem se u toho. Je to pěkná kniha a můžu jen doporučit :)

Maruš.D
11.06.2021 4 z 5

Mám smíšené pocity. Na jednu stranu jsem se vážně bavila. Graham byl zábavný, hodný (většinou), otevřený a každým coulem věrný. Jeho ďábelská stránka v posteli byla sexy jako on sám. Na Soraya se mi ze začátku líbilo jak byla svá, nedělala si z ničeho těžkou hlavu a život brala tak, jak přišel. Jenže mi pak po nějaké době začala docela vadit. Chápu, že autorka potřebovala zápletku, ale tahle mi k chytré a vyspělé ženě nesedla. Chloe byla roztomilá a hezky knihu zpestřila. Takže pěkné čtení, ale mínus za neoriginální zápletku a trochu táhnoucí se děj.