Boháč z Park Avenue

Boháč z Park Avenue https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445385/bmid_bohac-z-park-avenue-EP5-445385.png 4 799 139

Drzý bastard série

< 5. díl

Začalo to jako obyčejný den. Pak přišla drobná autonehoda. Chlap, s kterým jsem se srazila, řídil drahý vůz a byl naprosto okouzlující. Bohužel to byl také naprostý pitomec. Pohádali jsme se, kdo za to může, a jak už to tak chodí, počastovali jsme se spoustou jmen. Nakonec přijela policie a my jsme se vydali každý svou cestou. Zbytek vyřídí pojišťovny. Spěchala jsem na pracovní pohovor — na toto místo jsem se těšila. Mé nadšení se změnilo ve zklamání v okamžiku, kdy se objevil člověk, který se mnou měl pohovor provádět. Byl to chlap od té nehody. A kruci! Jasně, takže to místo nedostanu. Jenže já jsem ho opravdu chtěla. Nechtěla, potřebovala. Potřebovala jsem cokoliv, co mě vytáhne z mého současného zaměstnání a zpět k práci s dětmi. A tak, přestože byl Hollis LaCroix stejně nepříjemný, jako byl pekelně hezký, šla jsem za ním a prosila, aby mi dal šanci. K mému překvapení mě pověřil péčí o svou problémovou neteř. Tak aspoň nebudu muset řešit jeho přitažlivost. Nehodlala jsem ohrozit svou práci ani silné pouto, které se mezi Hailey a mnou vytvořilo. Ale odolávat magnetismu mezi námi dvěma nebylo vůbec jednoduché. (A k tomu ta naše malá hra se spodním prádlem — neptejte se.) Začali jsme spolu nevinně flirtovat — až se to nakonec stalo. Takže zkrátka příběh, kdy jsme se do sebe zamilovali a žili šťastně až do smrti? Jenže život vás vede hodně křivolakými cestičkami. Tu naši jsem rozhodně nečekala.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Park Avenue Player , 2019

Evitsa
16.02.2021 5 z 5

Tak u této knihy jsem se fakt zasmála a i ukápla nějaká slza!

To musím napsat ...
1,Když jsem se už už chystala otevřít pusu,odpověděl za mnou hluboký hlas:
,,Kdyby to byly Junior Mints, zhltla by je jako vysavač."

A dobrá byla scénka s červenou omáčkou, které mě položila úplně!!!
2,Ze sendviče mi kapala červená omáčka přímo na bílou blůzu.Když jsem se pokusila smýt skvrnu trochou sodovky,Soren nečekaně vykřikl, až jsem se lekla a vylila na sebe celou láhev.

Musím uznat, že tuto zápletku jsem opravdu nepředpokládala a muselo to být strašné.
Nejvíc bolestné to asi muselo být pro Annu, hlavně kolik let byla sama bez své lásky,fakt smutné a dojemné!!!

A krásná věta na závěr...
3,Tento prsten není o tom se zvednout a jít se hned vzít.Je o mým odevzdání se tobě, připomínkou, když se na něj podíváš, že moje srdce patří tobě, naprosto a zcela, a nikomu jinýmu.

Ani nemusím říkat, že jsem odložila svou práci a četla a četla :-)))

helena19
16.02.2021 5 z 5

Tak tato knížka mě dostala...nejen, že byla plná smíchu, slz, štěstí, ale také hluboké lásky.

lukonka
12.02.2021 5 z 5

Obálka hrozná, název taktéž, tak se nenechte odradit. Je to opravdu krásný příběh u kterého mi ukápla ke konci i slza.

Mishickaa
31.01.2021 4 z 5

Krásný příběh, zábava, zápletka, proste všechno! Ony dvě jsou úžasné! Těším se na další knížky od nich!

Petra38
29.01.2021 5 z 5

Myslela jsem,ze je to ohrany pribeh jak bohaty chlapek najme chůvu,do které se naprosto zblazní. Jak já jsem se sekla...! Nebyli by to tyhle dve dámy,kdyby se jednalo o tak povrchni pribeh, jak se mi zpočátku jevilo. Přiběh mě vzal neskutečně za srdce, myslim,že tento přiběh jen tak něco nepřebije.

Schalli
28.01.2021 3 z 5

Příjemná kniha, ale něco tomu chybělo.

ElikaS
25.01.2021 5 z 5

Když se spojí Vi Keeland s Penelope Ward vždy vznikne krásný dojemný romantický příběh, u kterého se skvěle pobavíte. Ani Boháč z Park Avenue není výjimkou. Je to příběhem, u kterého se zasmějete a i nějaká slzička ukápne.

Zcela výjimečně se jednalo o romantický příběh, který byl do značné míry překvapivý a neodhadnutelný. Navíc byl napsaný, jak už je u autorek zvykem, velmi čtivě. Hlavní hrdina Hollis je naprosto typický – arogantní drsňák, který je vlastně citlivý medvídek se zlomeným srdcem. Elodie je krásná, sebevědomá žena, které chvíli trvalo, než si udělala jasno ve svých citech. Oba mě celkem bavili. Ale ze všech postav jsem si nejvíc oblíbila Hayle. Celému příběhu dodala korunu zápletka s Bree, která příběh ozvláštnila.

Co musím vyzdvihnout, protože mě to hrozně potěšilo, byla kratičká vsuvka s Chancem a Pixy (z knížky Drzý bastard). Tahle jemná provázání mám moc ráda.

Knížku doporučuji

anna7852
24.01.2021 4 z 5

právě dočteno a i když se to moc dobře četlo,čekala jsem trošku více.
asi jsem už rozmazlená těmi děsnými drsňáky :-)

Dellphi
21.01.2021 4 z 5

(SPOILER) Já ani nevím, co napsat. Knižka se četla dobře, i když příběh nebyl nijak extra zajímavý. Zápletka byla pro mě jasná od začátku a "překvápko" s kamarádkou bylo přesně dle mého očekávání. Ale pro zabavení dobré... Jen myslím, že ostatní knížky od těchto autorek se mi líbily přece jen o něco víc.
Spoiler: I když musím uznat, že poslední kapitoly mě neskutečně dojaly. Přece jen, jak by musel být člověk silný a nesobecký, aby zvládl to, co Anna?

1moniccka
16.01.2021 3 z 5

Knizka nebyla spatna hlavne zápletka s kamarádkou ale autorky maji mnohem lepsi knizky.

Ivuska.09
11.01.2021 3 z 5

Jednoduchý příběh, který se dobře četl. Překvapením byla zápletka s kamarádkou hlavní hrdinky - to se přiznám, že jsem nečekala. Pokud chcete nějakou oddechovku, je to dobrá volba.

astra3
09.01.2021 5 z 5

Velice smutné, dojemné, romantické.

Kubikuli
07.01.2021 3 z 5

Nebylo to úplně zlé, ale úplně mě to nenadchlo. Možná je to tím, že mám teď nastavenou laťku trochu vysoko. Ale.. Mají lepší kousky :) znovu bych ji určitě číst nemusela.

Kiwicatko
05.01.2021 3 z 5

Nebylo to spatne, ale tak ku.evsky moc jsem nesnasela postavu Brianny a vsechno, co sebou prinesla. Chapu, ze chtela byt nesobecka, ale tohle rozhodnuti nebylo jen na ni a navic pak spoustu veci znicila a zamotala.

Nejvice me dojala matka Seana, kdyz mluvila o synovi, to ze me vymacklo slzy. Ale Brianna? Ne...

Premyslela jsem spis nad vedlejsimi postavami, nez ustredni dvojci.

Tesset
03.01.2021 4 z 5

Další fajn oddechovka, sice nic extra co bych si pamatovala ještě dalších deset let, ale určitě si ji někdy přečtu. Sympatické postavy a dobrý humor. To mi stačilo.

Lucienna
01.01.2021 5 z 5

Teda to byla jizda! :-) A ten konec ? Paradni :-) tyhle autorky me nikdy nezklamou :-)

uminaa
31.12.2020 4 z 5

No teda, to bola zas jazda. Najskôr som si myslela, že sa to bude vliecť, potom sa dostavilo zrýchlenie z 0 na 1000 za sekundu a nakoniec prišiel zvrat, ktorý ma totálne dostal. Veľmi som si obľúbila Hailey a Huyeiho :)
Aj keď mám dosť výhrad, čo sa mi pri týchto autorkách nestáva, celkovo som bola s príbehom spokojná.

kacenka6144
31.12.2020 5 z 5

Knížky těchto autorek nejsou jenom klasickou přeslazenou romantikou, ale mají svůj příběh. A tenhle byl parádní. A hlavně nečekaný.

wielka
30.12.2020 4 z 5

Penelope a Vi, to je zarukou, ze kniha bude bavit. Bavila, bavila som sa a pacila sa mi postava Hailey.

JanuldaN
29.12.2020 3 z 5

Čtivé, milé, pohodové... Dávám tři hvězdy - neurazí / nenadchne. Prostě klasická, oblíbená romantická oddechovka.

láska pro ženy romantika

Autoři knihy