Boháč z Park Avenue

Boháč z Park Avenue https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445385/bmid_bohac-z-park-avenue-EP5-445385.png 4 799 139

Drzý bastard série

< 5. díl

Začalo to jako obyčejný den. Pak přišla drobná autonehoda. Chlap, s kterým jsem se srazila, řídil drahý vůz a byl naprosto okouzlující. Bohužel to byl také naprostý pitomec. Pohádali jsme se, kdo za to může, a jak už to tak chodí, počastovali jsme se spoustou jmen. Nakonec přijela policie a my jsme se vydali každý svou cestou. Zbytek vyřídí pojišťovny. Spěchala jsem na pracovní pohovor — na toto místo jsem se těšila. Mé nadšení se změnilo ve zklamání v okamžiku, kdy se objevil člověk, který se mnou měl pohovor provádět. Byl to chlap od té nehody. A kruci! Jasně, takže to místo nedostanu. Jenže já jsem ho opravdu chtěla. Nechtěla, potřebovala. Potřebovala jsem cokoliv, co mě vytáhne z mého současného zaměstnání a zpět k práci s dětmi. A tak, přestože byl Hollis LaCroix stejně nepříjemný, jako byl pekelně hezký, šla jsem za ním a prosila, aby mi dal šanci. K mému překvapení mě pověřil péčí o svou problémovou neteř. Tak aspoň nebudu muset řešit jeho přitažlivost. Nehodlala jsem ohrozit svou práci ani silné pouto, které se mezi Hailey a mnou vytvořilo. Ale odolávat magnetismu mezi námi dvěma nebylo vůbec jednoduché. (A k tomu ta naše malá hra se spodním prádlem — neptejte se.) Začali jsme spolu nevinně flirtovat — až se to nakonec stalo. Takže zkrátka příběh, kdy jsme se do sebe zamilovali a žili šťastně až do smrti? Jenže život vás vede hodně křivolakými cestičkami. Tu naši jsem rozhodně nečekala.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Park Avenue Player , 2019

LenRan
27.11.2020 4 z 5

Přiznám se, že se mi nelíbí ani název knihy, ani obálka (k Hollisovi mi to nějak nesedí). Zaplať pánbu za to, že alespoň příběh uvnitř je moc pěkný. Ne, nijak originální, ani nezapomenutelný, ale s nějakou myšlenkou, kterou si po přečtení odnáším.

-Sinéad-
26.11.2020 5 z 5

Úžasná kniha. Můžu vřele doporučit.

musivila
26.11.2020 5 z 5

Anotace mnohé prozrazuje.... kniha je opět čtivá, vtipná, ale i smutná a nabitá emocemi. Že přijde nějaké ALE, je jasné …. zvrat, který otřese jejich vztahem, jsem tedy nečekala. Takže závěr knihy je hodně emotivní a dojemný. Avšak epilog to vše vyváží :-)

ivetapl
25.11.2020 5 z 5

Škoda, že nejde dát více hvězdiček! Miluji tohle duo. Opět úžasné!!

Wabinka
24.11.2020 4 z 5

Povedená kniha,celý příběh pěkně plynul,přestřelky mezi Elodie a Hollisem mě bavily.Jen konec se mi zdál trochu překotný.

Klaaarka
23.11.2020 5 z 5

Musím říct,že kniha nezklamala a jako bonus jsem se zasmála. Některé pasáže byly vážně vtipné. Jiné zase mimořádně smutné. Konec mi přišel možná trochu moc zrychleny. Myslím,že by si emocionální rovina smíření bývala zasloužila ještě dvě,tři kapitoly. Doporučuji!

JanaSustr
23.11.2020 5 z 5

Úžasná kniha, nebudu prozrazovat víc, ale každý kdo si podobnými věcmi prošel je tohle jako pohlazeni po duši a je v tom vážném tématu spoustu pravdy. Takže za mě velice emotivní knih.

Evka3814
22.11.2020 5 z 5

Já prostě ty ženský a jejich výtvory miluju♡♡♡Cokoli napíšou tak to stojí za to . Hollis a Hailey mě hned od začátku sedli. Byla to velmi čtivá, dojemná i vtipná kniha. Prostě kniha která se dá očekávat, když se sejdou dvě úžasné autorky. Zase jsem u některých pasáží bulela jak želva, každopádně všechny tyto děti s onemocněním jsou pro mě hrdinové♡

maafa
22.11.2020 4 z 5

Musím uznat, že tomto žánru tyto autorky fakt umí. Ačkoli mám občas pocit, že mi děj místy připomíná jinou jejich knihu, nijak mě to neuráží a stejně si to s chutí přečtu:). Oba hrdinové si mě získali, nechyběl humor ani vážná témata, až mě to místy dojalo.
No a zmínka o Pixiem mě překvapila, to bylo boží:)...
Jen mi u těchto knih trochu vadí ty obálky a někdy i názvy, ale to je jen můj problém:).
Každopádně v tomto žánru můžu jen doporučit:).

Ketfl
22.11.2020 5 z 5

Tak tohle bylo... srdcervoucí. Ten závěr mě dost rozesmutnil, i jsem si malinko poplakala. Nicméně fakt je ten, že kniha je skvělá. Opět velice čtivá, děj se mi moc líbil. Dokonce jsem úplně schopná se vžít do lidí, kteří se bojí, že jim někdo znovu zlomí srdce, že raději předem nepočítají v dalším vztahu s ničím dobrým. Jediné, co mě na knize trochu rozčilovalo, bylo sobectví Elodie. Už hned ze začátku jsem si říkala, jestli ji není trapné si pořád stěžovat těžce nemocné kamarádce. No, nakonec to i sama uznala a na závěr vše vyšlo najevo.

Každopádně chválím autorky, že do děje zakomponovaly opět Pixy, alias Skopový Esmeraldu Sněhovou vločku. Asi čtenářky v knize Drzý bastard tolik kozička zaujala, že ji neváhaly zmínit i tady. A já jim za to moc děkuji. Vykouzlilo mi to úsměv na tváři :-)

Raislin
21.11.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila. Přečetla jsem ji jedním dechem. Oblíbené od autorek zůstávají jiné!

NikolaSkop
21.11.2020 5 z 5

Kniha se mi moc libila ! :) Jsem spokojena! Doporucuji. :)

ivusiacik
21.11.2020 3 z 5

Na začiatku to bolo šťavnaté, malo to iskru a všetky typické znaky pre knihy týchto autoriek.. Potom to však malo pre mňa rýchly spád, až si v štyroch pätinách knihy hovoríte, čo sa tam ešte môže stať, hrdinovia sa dali dokopy, vyznali si lásku, klape im to, ale potom to príde.. A aj keď tak nejak tušíte, čo sa ešte môže pokaziť, tak toto, čo nastane nečakáte. Za mňa môže byť, ale aj tak mám pocit, že majú aj lepšie počiny.

Myška43
21.11.2020 5 z 5

Knihy od těchto autorek jsou prudce návykové, ať píšou dohromady, nebo každá zvlášť. Samozřejmě jsem ji dala opět na jeden zátah, jako vždy. Musím napsat, že ač tam bylo několik velmi smutných a dojemných kapitol, při kterých jsem si poplakala, povětšinou jsem se moc bavila a od srdce se zasmála. Takže Penelope a Vi díky, každá vaše kniha je pro mě opravdovým klenotem.

lusitta05
20.11.2020 4 z 5

Fajn oddychovka.

Jeanine8
20.11.2020 5 z 5

Povedené ????

Petriii
19.11.2020 4 z 5

Zase holky nezklamaly,bylo to krásné, čtivé, zábavné. Jiná zápletka,je fajn že umějí stále co vymýšlet :D jen si myslím že zbytečně dlouhé,dalo by se to trošku zkrátit. Ale i tak, pecka :)

rampapa
19.11.2020 5 z 5

Bylo to boží. Miluju tyhle knížky. Kniha se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI.

Majuš333
19.11.2020 5 z 5

Opäť skvelá jednohubka od môjho obľúbeného dua autoriek :) Prečo sa od nich nemôže vydať každý mesiac jedna kniha? :)

láska pro ženy romantika

Autoři knihy