Boháč z Park Avenue

Boháč z Park Avenue https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445385/bmid_bohac-z-park-avenue-EP5-445385.png 4 799 139

Drzý bastard série

< 5. díl

Začalo to jako obyčejný den. Pak přišla drobná autonehoda. Chlap, s kterým jsem se srazila, řídil drahý vůz a byl naprosto okouzlující. Bohužel to byl také naprostý pitomec. Pohádali jsme se, kdo za to může, a jak už to tak chodí, počastovali jsme se spoustou jmen. Nakonec přijela policie a my jsme se vydali každý svou cestou. Zbytek vyřídí pojišťovny. Spěchala jsem na pracovní pohovor — na toto místo jsem se těšila. Mé nadšení se změnilo ve zklamání v okamžiku, kdy se objevil člověk, který se mnou měl pohovor provádět. Byl to chlap od té nehody. A kruci! Jasně, takže to místo nedostanu. Jenže já jsem ho opravdu chtěla. Nechtěla, potřebovala. Potřebovala jsem cokoliv, co mě vytáhne z mého současného zaměstnání a zpět k práci s dětmi. A tak, přestože byl Hollis LaCroix stejně nepříjemný, jako byl pekelně hezký, šla jsem za ním a prosila, aby mi dal šanci. K mému překvapení mě pověřil péčí o svou problémovou neteř. Tak aspoň nebudu muset řešit jeho přitažlivost. Nehodlala jsem ohrozit svou práci ani silné pouto, které se mezi Hailey a mnou vytvořilo. Ale odolávat magnetismu mezi námi dvěma nebylo vůbec jednoduché. (A k tomu ta naše malá hra se spodním prádlem — neptejte se.) Začali jsme spolu nevinně flirtovat — až se to nakonec stalo. Takže zkrátka příběh, kdy jsme se do sebe zamilovali a žili šťastně až do smrti? Jenže život vás vede hodně křivolakými cestičkami. Tu naši jsem rozhodně nečekala.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Park Avenue Player , 2019

Nika151
27.10.2021 5 z 5

Tohle mělo snad úplně vše, humor, smutek, sebeobětování, lásku, romantiku, zlost..extrémně čtivé a řekla bych, ze knihy od autorek jsou návykové. Tak pozor!

marie2577
03.10.2021 4 z 5

Pomalejsi zacatek ale konenec to vynahradi. Originalni procitena zapletka..vasen, strach, laska ,pratekstvi a vira..spokojena..;-)

Amitiel76
28.09.2021 5 z 5

Po několika přečtených thrillerech, jsem hledala něco z jiného soudku na odreagování.Tak jsem v knihovně sáhla po tomto dílku. Podle vrchního přebalu i názvu, jsem očekávala průměrnou romantickou eroťárnu. S touto autorskou dvojicí jsem se dosud nesetkala, tak jsem neměla absolutně žádnou představu co očekávat. O to větší pak bylo moje překvapení. Z "Boháče" se vyklubala naprosto senzační kniha. Skvěle napsaná, plná milého humoru a nadsázky, že jsem během čtení měla pusu od ucha k uchu. Postupně vám zabrnká snad na každou strunu. Jiskření, a vzájemná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, je vystřídána vážnějšími tématy. Propojuje se zde minulost s přítomností, a kostlivci opouštějí svou pověstnou skříň. Z knihy na vás dýchá spousta emocí. A spousta vážných témat. Nenechte se zmást, že se jedná o laciný erotický příběh. Naopak. K posledním kapitolám si připravte krabici kapesníků....
Určitě doporučuji, a sama se podívám po dalších knihách od této dvojice.

Ála1968
15.09.2021 5 z 5

Tak tohle byla nádhera.Překrásný příběh,který ve Vás zanechá pocit,že jste konečně dostali něco úúžasného

evik2710
12.09.2021 3 z 5

Další zajímavý příběh

Nattali.ka
11.09.2021 3 z 5

(SPOILER) Lehké oddechové čtení, takový průměr. Opět se setkáváme s tématem zlomeneho srdce, kdy se hlavní hrdina nechce vázat vztahem, protože ho jednou žena opustila a tak už žádný vztah nikdy nechce. Toto téma už začíná být ohrané, jednou se spálit a tak zanevřet na všechny. Zápletka byla ale velmi překvapující, a tak konec knihy byl mnohem zajímavější než předchozí dvě třetiny.

dooky
10.09.2021 5 z 5

Dokonalé. Jedna z nejlepších knih, co jsem četla za poslední dobu. Konec jsem nečekala a prořvala. Palec nahoru.

Lofda
05.09.2021 5 z 5

Od autorek už jsem přečetla kdeco, takže jsem vlastně věděla do čeho jdu. Ale stejně jsem byla překvapená a dávám plný počet, protože v rámci žánru už není nic moc co vymyslet jinak, ale tady se to povedlo. Hailey a papoušek byli milým zpestřením a ono odhalení okolo bývalé přítelkyně jsem vážně nečekala, byť bylo jasné hned, proč se zachovala jak se zachovala. Ten plný počet je možná nadnesený, ale.. Jen tak dál ;-)

nina3905
26.08.2021 4 z 5

Romantické, vtipné, ale aj dojemné čítanie. V príbehu boli dejové zvraty, ktoré by ste spočiatku ani nečakali, akoby autorky chceli povedať, že život je nielen krásny, bezproblémový, ale prináša so sebou aj neradostné nástrahy.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Cokoliv ty dvě napíšou,je to bomba.️ Čtivé, romantické,vtipné,ale i smutné čtení. Nic mi tam nechybělo.Postavy mi byly od začátku velice sympatické,hlavně teda Hailey. Strašně mě potěšila zmínka o Pixy ️ (viz. Drzý bastard). Na závěr knihy jsem měla co dělat abych se nerozbrečela..bylo to smutné i hezké zároveň.Ani jsem nedýchala,když už se kniha blížila ke konci,netušila jsem vůbec jak to dopadne..

Haňulilinka
22.08.2021 5 z 5

Od této knihy jsem o očekávala klasiku bez nějakých zvratů, prostě oddechové čtení. Ale byla jsem příjemně překvapená a zaskočená těmi zvraty, které tam byli. Ten konec jsem skoro celý probrečela.

Katka313
20.08.2021 3 z 5

Taky mi v tom příběhu něco chybělo. Na knížku jsem se hodně těšila, ale bohužel mě zklamala. Postavy byly fajn ale děj pokulhaval. A ten skoro konec byl teda hodně drsný. A epilog nic moc.

Vendulik
17.08.2021 3 z 5

Kniha mě moc nenadchla. Čekala jsem více od těchto dvou úžasných autorek. Za mě taková oddechový příběh, který nepřekvapí ale taky zároveň do určité míry pobaví.

petraj30
16.08.2021 5 z 5

Začalo to jako obyčejný příběh. Myslela jsem, že to bude je o dohadech, kdy na věc vlítnout atp., ale... no něco rozdýchávám ještě teď.
Hlavní hrdinka mi zprvu nebyla kdovíjak sympatická, ale postupem času jsem na ni svůj názor změnila. Hollis se zkrátka choval jako každý chlap. Nic mě na jeho chování nezaráželo, ani bych ho nijak neměnila. Chlapům zkrátka všechno dojde později, a s tím, co už měl za sebou se není čemu divit.
Byl to moc krásný příběh s určitou trpkostí, ale ani život není jen o krásných věcech.
Dám plný počet, protože si to kniha jistě zaslouží, ale nevím, jestli se k ní ještě vrátím

marta14
28.07.2021 3 z 5

Za mě 3,5 hvězdičky. Od autorek už jsem četla i lepší knížky. Ale věřím, že pro někoho to bude jedna z těch lepších.

Janka90
13.07.2021 3 z 5

Tohle se mi moc líbilo. Jen mi vadí že ti chlapi jsou v každé knize této autorky úplně jak přes kopírák. Je tolik zápletek ale pořád se drží svého a to že hlavního hrdinu zklame ženská. Ke konci to bylo tak dojemné a smutné. I když jsem hlavního hrdinu trošku chápala, absolutně se mi zprotivil jak se choval. Nebyl žádnou oporou.

Domkar9116
19.06.2021 3 z 5

Mně tam strašně něco chybělo. Chvilkama to vypadalo, že se to rozjede, ale děj se nějak táhnul, pak teda přišla zápletka a pak se to zase nějak táhlo. Napsané je to dobře, ale já jsem se tentokrát nemohla dočkat až knihu dočtu.

suzanne1997
04.06.2021 4 z 5

Za mě jedna z nejlepších knížek, které jsem četla. Brilantní příběh, předvídatelně-nepředvídatelná zápletka, která rozbrečí a skvěle propracované postavy jsou přinejmenším dost velkými důvody, proč po téhle knížce sáhnout. Všechny postavy byly uvěřitelné, kromě Hailey, která mi připadala vznášející se někde napříč dětstvím a dospíváním. Prolínající se dějové linky několika postav dávají příběhu jeho vlastní jedinečnost a svým způsobem i uvěřitelnost, díky které čtenář zanedlouho ztratí pojem o čase. Výborná knížka, jejíž čtení uteče jako voda, tedy až na ten konec, který by, alespoň za mě, stálo zato více propracovat.

barborelka
02.06.2021 4 z 5

Moc hezká kniha, začátek trochu kulhal ale pak se to pěkně rozjelo...Elodie byla úžasná jedine minus bylo,že mi přišla Hailey jako malá holčička a ne 11 slečna...třeba to bylo překladem ale aby v 11Letech "hopsala" kolem a i některé myšlenky mi neseděly k jejímu věku....

lihate
31.05.2021 5 z 5

"Na některý věci můžeš myslet jenom tak dlouho, dokud nepromrháš svůj život."

A pak jsou tu knihy, díky kterým máte chuť u všech dosud přečtených knih ubrat hvězdičku. Řekla bych, že přesto, že jsou všechny knihy od těchto autorek skvělé, tahle je jedna z topovek.
Celou dobu sice víte nebo tušíte co se stane. Co se musí stát. Ale až se to stane, bude to zvrat, o kterým se vám ani ve snu nezdálo. Tahle kniha dokáže překvapit, dokáže dojmout i rozveselit. Jak je veselá a hravá, tak je smutná a bolavá. Elodie i Hollis jsou fajn, oba svérázní, milý, celkem tvrdohlavý ale spolu dokonalý. Miluju knihy tohoto autorského dua.

"Pohádky jsou jen příběhy napsané jinými lidmi. A jsou příliš dobré na to, než aby to byla pravda."

"Je dovoleno smát se uprostřed temnoty."

láska pro ženy romantika

Autoři knihy