Drsný chlap

Drsný chlap https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167710/bmid_drsny-chlap-b0c-167710.jpg 4 159 42

Mitchell a společníci série

< 2. díl

Láska může být smrtelná. Dodge Hanley, bývalý policista, už několik let pracuje jako soukromý detektiv pro právnickou firmu Dereka Mitchella, jehož znají čtenáři z románu Ostrý střih (Ikar, 2011). Po třiceti letech se mu ozve jeho dávná láska Caroline zavolá a požádá ho o pomoc pro dceru Berry, která se dostala do nebezpečné situace. Je třeba vypátrat člověka, který dívku delší dobu pronásledoval a vyhrožuje jí zabitím. Situace se rychle vyhrotí a Dodge čeká boj, v němž dá v sázku vlastní život. Sandra Brown vytvořila strhující příběhu o posedlosti a vraždě, ale i o křehkosti lidských vztahů, zranitelnosti, odvaze a lásce – a také o tom, že život někdy nabídne druhou šanci.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Tough Customer , 2010

janey88
17.10.2013 5 z 5

Kniha se mi líbila, jako všechny od S. Brown. Děj pěkně plynul a líbilo se mi, že se v něm odehrávají dva příběhy.

Evaevelína
05.10.2013 3 z 5

V knize mě neustále rušilo že nešla do předu,ale byli tam i vzpomínky jak to bylo s Dodgem a Carolinoum před třiceti lety. Myslím že kdyby byla napsaná do dvou částí,měla by hodně velký úspěch.No počkám si na další názor..třeba fakt, jen mě nesedla.

vraždy americká literatura thrillery

Sandra Brown