Drsný chlap

Drsný chlap https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167710/bmid_drsny-chlap-b0c-167710.jpg 4 159 42

Mitchell a společníci série

< 2. díl

Láska může být smrtelná. Dodge Hanley, bývalý policista, už několik let pracuje jako soukromý detektiv pro právnickou firmu Dereka Mitchella, jehož znají čtenáři z románu Ostrý střih (Ikar, 2011). Po třiceti letech se mu ozve jeho dávná láska Caroline zavolá a požádá ho o pomoc pro dceru Berry, která se dostala do nebezpečné situace. Je třeba vypátrat člověka, který dívku delší dobu pronásledoval a vyhrožuje jí zabitím. Situace se rychle vyhrotí a Dodge čeká boj, v němž dá v sázku vlastní život. Sandra Brown vytvořila strhující příběhu o posedlosti a vraždě, ale i o křehkosti lidských vztahů, zranitelnosti, odvaze a lásce – a také o tom, že život někdy nabídne druhou šanci.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Tough Customer , 2010

SimonaP
01.06.2017 2 z 5

No nevím, celkem nuda. Čekala jsem nějaký zvrat (ten, co tam nakonec byl, mi připadal hloupý) nebo víc napětí a ono nic.

Michaela_
20.05.2017 3 z 5

Jak již bylo zmíněno, kniha je čtivá, avšak dle mého kniha neměla takový spád, chvílemi až vleklý děj, který by si zasloužil být rozdělen do dvou knih - minulost Carol s Dodgem a současnost. Překvapil mě otevřený konec.

postrach
04.03.2017 3 z 5

Tato kniha,by se hodila,jako předloha k filmu.Knihy této autorky mám ráda,ale tahle,mi připadá průměrná.

jaja10
01.03.2016 4 z 5

Knihy od S.B. mám moc ráda a tuto jakbysmet.

niknikita
19.06.2015 3 z 5

Tak nevím, ale nějak jsem se v tom příběhu plácala a protože to podsatné řekla už Evaevelína, nerada bych se opakovala.

sabinaK
30.04.2015 4 z 5

Knížky Sandry Brown dělím do dvou skupin - romantické sračky, kterým se vyhýbám, a napínavé detektivky, které jsou super. Tahle jednoznačně patří do druhé skupiny. Já vřele doporučuju :-)

mirunda
16.01.2015 4 z 5

Knihy Sandry mám ráda, tahle mi přišla, že neměla až takový spád, ale pro mne nečekaný konec to dostatečně napravil.

ovpana
17.12.2014 3 z 5

Příjemné čtení,dobrá kniha na odpočinek.

evafort
17.10.2014 4 z 5

Na pět hvězdiček to není, četla jsem i lepší knížky. Nejdříve se mi to zdálo zdlouhavé, pak jsem se začetla a už to jelo... napětí, romantika, prostě hezké čtení.

zoew
14.08.2014 4 z 5

Slušná oddechovka. Sice nijak zvlášť nenadchne, ale ani neurazí.

sabca
27.07.2014 4 z 5

Na rozdíl od některých jsem se nejdříve nemohla začíst, ale potom jsem měla problémy jí odložit. Napínavá až do konce.

hlenicka
28.04.2014 3 z 5

Napinavé od začatku do konce! Brown dokáže zaujmout!

muzka
01.02.2014 5 z 5

HODNĚ ČTIVÁ, ZAJÍMAVÝ KONEC,OBČAS TROCHU PŘEHNANÉ - RÁDA AUTORCE ODPUSTÍM. BAVILA MĚ.

hannah2000
22.01.2014 4 z 5

Jenom malá připomínka k vazbě knihy. Trochu mě zklamalo zpracování - protože jde o 1.vydání, nenapadlo mě, že použijí vazbu paperback. Sbírám knihy této autorky a všechny předchozí mám v pevné vazbě s přebalem a najednou tato. Vím, že se v nakladatelství snaží vydávat knihy levnější, ale mohli tuto levnější vazbu použít až u 2. nebo dalšího vydání. :-( .

hannah2000
22.01.2014 4 z 5

Další dokonalá kniha od této autorky. Z anotace knihy není až tak patrné, že v příběhu se střídají dvě časové linie a jsou zde 2 hlavní hrdinky. Každá prožívá svůj milostný příběh, který propojí kriminální zápletka. A celkové hodnocení? Střídání dvou časových linií v jedné knize vyžaduje na začátku trochu pozornosti, ale mě se to líbilo, a protože se tam nepohybuje zase tolik postav, tak celkový příběh mi přišel přehledný. Stručně řečeno dle mého názoru je to zajímavý román a napínavý až do posledních řádků.

jluky
09.01.2014 3 z 5

S.Brown patrí medzi moje obľúbené autorky, ale čítala som od nej aj lepšie knihy ako Drsný chlap. Asi som viacej očakávala, takže hodnotím: síce dobrá kniha, ale ....

Palita
10.12.2013 5 z 5

Autorka napsala lepší knihy, ale nezklamala.

monte
30.11.2013 5 z 5

Sandra opět nezklamala, nechybělo napětí a láska

raty
15.11.2013 5 z 5

Klasická Sandra Brown = krimi + napětí + romantika. Četla jsem od ní i lepší knihy. Přesto dávám pět hvězdiček.

Pokušení
21.10.2013 5 z 5

Kniha byla super. Opět námět od autorky nezklamal. Neměla jsem problémy s tím, že tam byly návraty do minulosti, dle mého to bylo právě proto více napínavé. Přečteno na jeden nádech.

vraždy americká literatura thrillery

Sandra Brown