Zelená jako smaragd

Gwendolyn má zlomené srdce. Zdá se, že Gideonovo vyznání lásky bylo pouhou fraškou, aby šel na ruku jejich úhlavnímu nepříteli, hrozivému hraběti Saint Germainovi. Ale pak se stane něco naprosto nepochopitelného a Gwennin svět je vzhůru nohama. Ji i Gideona čeká dechberoucí úprk do minulosti a taky menuety, paruky, kordy a divoké pronásledování – a nad tím vším se vznáší otázka, zda se dá stav pokojové fontány vůbec léčit… (pozn. Xemerius se velmi obává, že nikoliv.)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/148279/zelena-jako-smaragd-148279.jpg 4.61517

Drahokamy (3.)

Smaragdgrün - Liebe geht durch alle Zeiten (2010)

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Kniha Zelená jako smaragd

Vendulik

Poslední díl mě bavil uplně nejvíc. Konečeně tam bylo něco malo o vztahu dvou hlavních hrdninů a konečně taky napětí :D Za mě dost dobré.

cerna.pet

SPOILER....No... tak prvni dve knihy byli fajn. Tento dil pro me byl ale trochu zklamani. Konec deje je odflaknuty,ukonceny nahonem,prisel mi i nevyrceny konec . Cekala jsem trochu konec jako sladarnu ktera se prolinala celou knihou. Nemluve o spoustu nevyresenych otazkach jako jak to vse vysvetlili strazcum kdyz se vratili,jak to prijali a co dal kdyz uz zadne tajemstvi neni, ... naopak jine zbytecnosti jako pyzamo je vysvetlen do podrobna. Ke konci uz me trochu zlobilo jak je Gwendolyn prihloupla a bez nejlepsi kamaradky by si nejspis neskrtla.

Čtenářka602

Wow!! OMG!!! Toto byla pecka!! Xemerius, James, Lucy a Paul.. toto byli NEJ postavy (pokud nepočítám Gideona s Gwenny).. Jediná věc, mohli se s Gideonem
( jako Gwen) dát dohromady dřív. Konec úplně super, nečekala jsem, ale co. Aspoň to bylo víc tajemný. Je mi líto Charlotte, sice to je husa, avšaj to zlomené srdce.. Oceňuji, že si dala autorka tu práci a nejspíš hledala hraběte Saint Germaina v důvěryhodných zdrojích. Kniha je celkově napsaná krásně, kdyby jsem ,ale začala např. tímto dílem asi vše nepochopím. Rozhodně ta kniha není napsaná tak, že autorka vstala a začala ji psát 5 min. probuzení.

Všem doporučuju!!!

petrulka

Tohle je prostě pohodička. Žádné velké nervy, stres, nervy drásající okamžiky..spíš legrace. Fakt se mi série líbila, je úplně jiná, než jiné v tomto žánru.

Lenka_S

Tahle série vůbec nebyla špatná :-). I třetí díl byl čtivý a osoba hlavního záporaka mě docela překvapila. Autorce se povedlo dokonale utajit jeho identitu.

Paja_Reine

Ach, ano. Celou sérii jsem měla přečtenou strašně rychle, už jen z toho důvodu, že jsem ji musela číst naprosto všude. Tahle kniha nebyla výjimkou.
Největší ránu mi zasadila autorka, když odhalila zásadní informace ohledně Gwendolyn a jejích rodičů. Samozřejmě celý průběh knihy byl velmi čtivý a milý, a tak jsem si myslela, že konec bude takový ten šťastný a pohádkový. Což byl, opravdu. Jen Kerstin Gierová ho napsala, jako by už se jí do toho psaní ani nechtělo. Byl hrozně slabý. A navíc po tom všem, co jsme si s hlavní hrdinkou prožili, jsem to čekala trochu víc do detailu popsáno.
Jinak jsem velmi spokojená.

Inna7

Moc pěkný fantasy příběh se šťastným koncem, který jsem jen hltala. Celou trilogii rozhodně doporučuji!

HPmagor

Miluji :-)