Zelená jako smaragd

Gwendolyn má zlomené srdce. Zdá se, že Gideonovo vyznání lásky bylo pouhou fraškou, aby šel na ruku jejich úhlavnímu nepříteli, hrozivému hraběti Saint Germainovi. Ale pak se stane něco naprosto nepochopitelného a Gwennin svět je vzhůru nohama. Ji i Gideona čeká dechberoucí úprk do minulosti a taky menuety, paruky, kordy a divoké pronásledování – a nad tím vším se vznáší otázka, zda se dá stav pokojové fontány vůbec léčit… (pozn. Xemerius se velmi obává, že nikoliv.)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/148279/zelena-jako-smaragd-148279.jpg 4.61553

Drahokamy (3.)

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Smaragdgrün - Liebe geht durch alle Zeiten (2010)

Kniha Zelená jako smaragd

Nia ^^

Za mě úžasná série, která si vás připoutá až do samého konce (s každým dílem byl můj čtenářský prožitek o to větší) :3 Doporučuji pro milovníky románů s kapkou historie, pro léto je tahle série jako stvořená (a to ještě nemluvím o těch dechberoucích obálkách)!

vinebitch

Krásný závěr k povedené trilogii :) všechny knihy se četly jako po másle a rozhozdě si ji přečtu minimálně ještě jednou

Saryinka

Skvělé zakončení série. Moc jsem si všechny knihy oblíbila.
Jediné co mě snad trošku mrzí je, že autorka nerozvinula a detailněji nepopsala konec. Prakticky tam není nic řečeno o Gwendolyn ani o Gideonovi, a to mě sakra mrzí. Určitě bych ocenila třeba jednu nebo dvě kapitoly ještě.
Určitě se k sérii zase vrátím, bylo to skvělé počtení.

KatkaB77

Oddechové milé čtení pro dívky. Skvěle napsané, čtivé.

maja11231

Úžasná zakončení skvělé série

Alethea_k

Pohádka o cestování časem skončila. Kniha opět neuvěřitelně rychle utekla. Jediné co se mi nelíbilo byl konec. Čekala bych, že se něco vysvětlí, odkryjeme více minulost, záměr nesmrtelnosti a celkově pomalejší rozuzlení. Přišlo mi, že to chce mít autorka už rychle za sebou, takhle nepůsobí kniha celistvě.
Filmy jsou oproti knižní sérii jiné, ale paradoxně z hlediska akce mnohem lepší. Celkově se mi konec ve filmu líbil více.

Vendulik

Poslední díl mě bavil uplně nejvíc. Konečeně tam bylo něco malo o vztahu dvou hlavních hrdninů a konečně taky napětí :D Za mě dost dobré.

cerna.pet

SPOILER....No... tak prvni dve knihy byli fajn. Tento dil pro me byl ale trochu zklamani. Konec deje je odflaknuty,ukonceny nahonem,prisel mi i nevyrceny konec . Cekala jsem trochu konec jako sladarnu ktera se prolinala celou knihou. Nemluve o spoustu nevyresenych otazkach jako jak to vse vysvetlili strazcum kdyz se vratili,jak to prijali a co dal kdyz uz zadne tajemstvi neni, ... naopak jine zbytecnosti jako pyzamo je vysvetlen do podrobna. Ke konci uz me trochu zlobilo jak je Gwendolyn prihloupla a bez nejlepsi kamaradky by si nejspis neskrtla.