Zelená jako smaragd

Gwendolyn má zlomené srdce. Zdá se, že Gideonovo vyznání lásky bylo pouhou fraškou, aby šel na ruku jejich úhlavnímu nepříteli, hrozivému hraběti Saint Germainovi. Ale pak se stane něco naprosto nepochopitelného a Gwennin svět je vzhůru nohama. Ji i Gideona čeká dechberoucí úprk do minulosti a taky menuety, paruky, kordy a divoké pronásledování – a nad tím vším se vznáší otázka, zda se dá stav pokojové fontány vůbec léčit… (pozn. Xemerius se velmi obává, že nikoliv.)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148279/zelena-jako-smaragd-148279.jpg 4.61743

Drahokamy 3.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Smaragdgrün - Liebe geht durch alle Zeiten, 2010

Kniha Zelená jako smaragd

Ema24
včera

Kniha je naprosto boží. Jediný mínus je to, že je příliš krátká. :))

Ocásek
předevčírem

Tak přesně takhle si představuji perfektní zakončení celé série!
Všechny události do sebe krásně zapadaly do posledního detailu. Konečně jsem se dočkala odpovědí na spousty nezodpovězených otázek z předešlých dílů. Nesčetněkrát jsem se válela smíchy po zemi, protože prostě Xemerius je dokonalost sama.
Asi nemusím vůbec nic dodávat, prostě si to přečtěte. Je to pecka!

Knihomolka223

Boží!!! Autorka se zvlášť na posledním díle série dosti vyřádila. Hlavně konec byl super. Spousta nečekaných zvratů a pěkný konec. Někdy jsem se i zasmála.

AndrejNG

Knihu mohu za sebe velmi doporučit. Mile mě překvapila.

LadyAdela

Konečně do sebe všechno zapadlo. Neuvěřitelné je, že se děj všech tří knih odehrál během asi dvou týdnů. Ocenila bych i další díly. Napadá mě spousta nezodpovězených otázek.
Trilogii doporučuji koupit najednou, protože je to psané jako jedna kniha.
Sice nevyhledávám fantasy příběhy, ale tohle mě bavilo. Doporučuji!

mysik612

(+ SPOILER) No, celá série byla taková... nijaká. Přijde mi, že autorka do děje téhle knihy namačkala strašně moc zápletek, zatímco ostatní knihy de facto nic nového nepřinesly. Také rozhodně nepochopím Lucy a Paula, proč utekli a svou dceru nechali vyrůstat v adoptivní rodině, zatímco další dítě vítají s radostí, a Lucy jen tak mimochodem napadne, jestli Gwendolyn nebude závidět. Podle mě tedy rozhodně bude. A to, že cestuje časem, je nesmrtelná, vidí duchy a jejím rodičům je šestnáct, to mi přijde až moc ulítlé. Kdyby nebylo Xemeriuse, už bych knihu dávno odložila.

Bajuli

Nejlepší kniha, kterou jsem kdy četla!! Při čtení této série jsem nemohla přestat číst, kniha je opravdu skvěle napsaná!! Zhlédla jsem i filmy této krásné série, ale není nad knihu!! Stokrát více propracován příběh, rozhodně lepší konec než z filmu.. Byla bych nejvíce ráda, kdyby existovalo další pokračování série..

NONAM

Napíšu to takto...
První díl byl výborný druhý díl byl skvělý a třetí díl byl v pohodě. To je asi všechno ????

Dveře do prázdnoty
Dveře do prázdnoty