Rudá jako rubín

Rudá jako rubín https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263471/bmid_ruda-jako-rubin-8GA-263471.jpg 4 2625 534

Drahokamy série

Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. Jednoho dne se s ní zatočí svět a ona se rázem ocitne ve známé ulici, jenže téměř sto let před svým narozením. Vzápětí pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama. Zbývá jí ale ještě pochopit, jaké nebezpečí člověku hrozí, když se zamiluje napříč časem.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Rubinrot - Liebe geht durch alle Zeiten , 2009

Capinka
25.02.2016 5 z 5

Pěkné, čtivé a vtipné. Často jsem se vážně musela smát nahlas na celé kolo. Jsem zvědavá, co se z toho nakonec vyklube. A kniha rozhodně byla lepší než film.

Áňa 998
24.02.2016 4 z 5

Ze začátku jsem si říkala ze je to blbost, ale dočetla jsem to. Děj me nakonec začal bavit ;) jdu na další díl ;)

maca5449
19.02.2016 4 z 5

Přečetla jsem, i když jsem mimo cílovou skupinu hlavních čtenářů. Přesto se mi moc líbila a mrzí mě, že jsem na knihu nenarazila, když jsem ještě patřila do kategorie "děti a mládež". Byla v tom akce, láska, tajemství, humor, smutek, sourozenecká rivalita, výjimečnost postav.

Celkově to bylo moc pěkné a oddychové,moc pěkná a hezky zpracovaná pohádka.

Krstý
18.02.2016 5 z 5

Ta knížka je boží. Jako celá trilogie
Rozhodně doporučuju

vermac
14.02.2016 5 z 5

Jsem nadšená, krásná, čtivá kniha, nechybí humor, napětí, láska... čekala jsem méně a jsem velmi mile překvapena.

i.love.books@
14.02.2016 5 z 5

Krásná kniha

kdu
06.02.2016 4 z 5

Příjemná oddechovka, která se výborně čte, žádné složité děje a zápletky. Děj má spád a příběh zaujme. Dle mého názoru ideální knížka například na cesty nebo dovolenou, kdy si člověk chce odpočinout a nemuset příliš přemýšlet :) Chystám se na další díly..

Knihomolka77
29.01.2016 odpad!

Je to vážně skvělá knížka, ale pořád nechápu co má ta autorka s tím "G" všechny jména na to písmeno začínají třeba Dwendolyn, Gideon, George, Grace, Glenda atd.

verulik196
27.01.2016 4 z 5

Zajímavá kniha, i když jsem od ní čekala trochu víc. Ale jinak si myslím, že byla skvělá. Doporučuji spíš pro mladší čtenáře.

alwa
25.01.2016 5 z 5

Naprosto super kniha. Jedna z mych nejlepsich. Uzasna.

SelkaNika
19.01.2016 4 z 5

Tajemství, které je postupně odhalováno, Vás rozhodně zaujme. Kníka mě nadchla, i když jsem starší než cílová skupiny (děti a mládež). Ze začátku bylo vše tak trochu v mlze, než se osvětlily některé skutečnosti, které daly příběhu nádech jedinečnosti a navnadily ke čtení dalšího dílu.

Liduka
18.01.2016 4 z 5

Musím říct, že kniha byla sice pěkná, ale film se mi líbil víc, hlavně ta zápletka na konci jak Gwendolyn málem umrzla a Gideon se o ní bál. I by to odpovídalo vidění pratety Maddy, které tak nějak vyšumělo do ztracena. Pak už visel polibek ve vzduchu. V knize mi přišlo, že spisovatelka najednou na čtenáře z ničeho nic vybalila, že Gideon je vlastně zakoukaný do Gwendolyn, i když tomu nic nepředcházelo a navíc mi i přišlo, že jí spíše pohrdá a má jí za trdlo.

Rubika
18.01.2016 5 z 5

Opravdu povedené. Vždycky, když se objevil "na scéně" Gideon, tak jsem měla hlavu v oblacích. Nevím, proč každý dělá rozruch kolem Selekce, tahle série ji předčila na plné čáře.

annamc
16.01.2016 5 z 5

Super knížka ,která se čte úplně sama:)Už se moc těším na další díly.

Apoška
12.01.2016 5 z 5

Leiah: Moc děkuju :-D. Mě se zdálo to vyjadřování těch postav nějaké povedome...:-)

Leiah
12.01.2016

Apoška : Lucy a Paul

Moc hezká knížka. Česky jsem jí sice nečetla, ale možná o to lepší...

Xena011
05.01.2016 4 z 5

Krásná kniha, vynikající postavy a ještě lepší prolínání časů. Osobně mám velmi ráda historii, a v této knize se mi nic lepšího nemohlo stát. Děj krásně dotváří vztah hlavních hrdinů a jednotlivé zápisky a citáty za každou kapitolou. Tato kniha je jen trošku náročná na plno informací a letopočtů, které se na vás chlí ze všech stran, což mě nevadilo.Velmi napínavý děj, od kterého se nedá odtrhnout. Všem doporučuji! :)

Sofi_123
03.01.2016 5 z 5

Tak tady ta kniha byla úžasná, strašně se mi líbila. Hlavní hrdinku Gwendolyn jsem si oblíbila. Podle anotace jsem od knížky čekala něco jiného, myslela jsem si, že to bude o něčem jiném, ale překvapila mě. Teď už jen dočítám poslední třetí díl a už se nemůžu dočkat až zjistím jak to celé dopadne.

Mark2000
17.12.2015

Skvělé, perfektní a neobyčejně dobře napsané. Úžasný nápad a ještě k tomu skvěle provedený. Co na to říct?

angelice
04.12.2015 5 z 5

Perfektní. Musím říct že autorka se zde opravdu vyznamenala. Slzela jsem smíchy, nadávala postavám i seděla zticha jako pěna při napínavých pasážích...prostě skvělé