Modrá jako safír

Modrá jako safír https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263473/bmid_drahokamy-modra-jako-safir-UWW-263473.jpg 5 2190 309

Drahokamy série

Být čerstvě zamilovaná v minulosti vážně není dobrý nápad. To si přinejmenším myslí šestnáctiletá Gwendolyn, novopečená cestovatelka časem. Koneckonců mají oba s Gideonem docela jiné starosti. Například jak zachránit svět. Nebo se naučit tančit menuet (a ani jedno není vůbec snadné!). Gwen má sice po svém boku několik dobrých rádců, ale když se Gideon začne chovat tajuplně, je jí jasné, že musí své hormony co nejdříve dostat pod kontrolu. Jinak z toho, že láska nezná čas, nezbude vůbec nic!... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Saphirblau - Liebe geht durch alle Zeiten , 2010

Danda224
01.04.2013 5 z 5

Skvělý pokračování prvního dílu, říká se, že druhý díly nejsou nic moc, ale pro tuhle knížku to rozhodně neplatí :-D !!!DOPORUČUJU!!!

bookcase
20.03.2013 4 z 5

Nápad s cestováním v čase je super, jsem zvědavá na třetí díl.

barca14
16.03.2013 4 z 5

Kniha se mi líbila, nemám co dodat :)

Karloska
08.03.2013 5 z 5

Předchozí díl jsem přečetla jedním dechem a druhý taky.. Tento díl mě zaujal o něco více.. Už se nemůžu dočkat dílu třetího... :) Jsem zvědavá, jak to dopadne. :D :)

b7a7r7u7s7k7a
24.02.2013

Této knize se neubráníte. Čtu ji pořád dokola:)

b7a7r7u7s7k7a
17.02.2013

Lepší než díl první - již se vše rozběhlo, Gwen všemu rozumí a celou knihu podtrhují historická setkání - prostě krása!

ciniminisek
11.01.2013 5 z 5

Pěkný díl, lepší než předchozí. Konec je takový, že si další díl musíte přečíst i kdyby jste nechtěli. V knize je málo překvapení, je tam dost předvídatelných situací, ale příběhu to kupodivu neškodí. Velmi se mi líbily, do příběhu vsazený vtipný "hlášky" nejen nového kamaráda ducha- démona. Dávám plný počet bodů. Obálka je zvláštní, pěkná a ojedinělá.

219katka
16.08.2012 5 z 5

Včera jsem si tuhlr knížku koupila, protože z prvního dílu jsem byla nadšená! A dnes ji mám už přečtenou:) Je to vážně skvělá knížka, nenáročná, vtipná a hlavně je to zase něco úplně nového. Hrozně moc se mi líbila!! Už se těším na Zelená jako smaragd:)

Irela
15.08.2012 5 z 5

První díl se mi moc líbil, tak jsem se nemohla dočkat až vyjde druhý díl a rozhodně mě nezklamal. Opravdu vřele doporučuji.