Modrá jako safír

Být čerstvě zamilovaná v minulosti vážně není dobrý nápad. To si přinejmenším myslí šestnáctiletá Gwendolyn, novopečená cestovatelka časem. Koneckonců mají oba s Gideonem docela jiné starosti. Například jak zachránit svět. Nebo se naučit tančit menuet (A ani jedno není vůbec snadné!). Gwen má sice po svém boku několik dobrých rádců, ale když se Gideon začne chovat tajuplně, je jí jasné, že musí své hormony co nejdříve dostat pod kontrolu. Jinak z toho, že láska nezná čas, nezbude vůbec nic!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/127563/modra-jako-safir-127563.jpg 4.61572

Drahokamy (2.)

Saphirblau - Liebe geht durch alle Zeiten (2009)

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Kniha Modrá jako safír

Alethea_k

Dožila jsem se série, kde druhý díl není vycpávkový! Měla jsem opět přečteno za jeden den a hned zítra se nutně musím dozvědět, jak to celé dopadne. Znovu úžasná atmosféra v průběhu čtení.

Vendulik

Tato kniha byla více nudná než předešlý díl. Misty jsem se musela nutit k jejímu přečtení.

Čtenářka602

Skvělé!! Sice jsem očekávala jiný průběh tento ,ale předčil mé očekávání... Jediné co, tak mne štvala Charlotte a Giordano.. Jak se říká vrána k vráně sedá, člověk sobě rovnýho si hledá. Doporočuji z 94%. Tři procenta za ty hádky s Gideonem, tam to bylo docela ošklivý.. A tři za toho Giordana.

petrulka

Xemerius. Xemerius. Xemerius. A pak teprve to ostatní. Vtipný, mockrát mě rozesmál. Roztomilý. Akční. Prostě hlavní hrdina celého dílu :-)

Xylitka

Téma cestováním mě vždycky zaujme. Tento román je navíc velmi dobře napsaný, je nabitý tajemnou atmosférou.

Lenka_S

Další pokračování cestování časem Gideona a Gwendolyn se mi opět libilo. Příběh se pěkně zamotal, ale některé skutečnosti jsou hodně předvídatelné. Jsem zvědavá, kdy to celé praskne a jak to dopadne, takže jdu číst posledni díl :-)

Paja_Reine

No... Prostě co k tomu dodat? Očividně jsem odhodila svou masku říkající, že nic takového nečtu, a dokonale jsem se do té knihy zamilovala. Jasně, jasně. Jedná se pořád o slaďárnu s cestováním časem, ale je to tak lehce napsané, že se to čte samo, a navíc mě pořád má co překvapovat.
Jako lehká a milá četba je tato kniha naprosto ideální.

GirlfromHuffl

Knížka je dobrá. Má hezkou romantickou linku, ale cestování časem je náročné téma, takže chybičky tam byly.????