Dotkni sa ma, láska

Dotkni sa ma, láska https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113248/dotkni-sa-ma-laska-113248.jpg 4 94 25

V príbehu mladej ženy, ktorý sa nesie vo dvoch rozprávačských rovinách, sa autorka takisto ako vo svojom predchádzajúcom diele zameriava na citové aj existenčné problémy ľudí, ktorí si ešte len hľadajú svoje miesto v živote...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Dotkni sa ma, lásko , 2005

1v8na
01.08.2014 5 z 5

tahle kniha byla úžasná, vyloženě ji doporučuju. Četla jsem ji jak v češtině,tak i ve slovenském originálu. Bylo to napínavé, romantické, prostě super

malen
11.09.2013 5 z 5

Podle názvu a obalu knihy, jsem měla pocit, že to bude taková ta červená knihovna, ale naštěstí nebyla. Sice je to o lásce, ale velmi čtivé. I když člověk asi tuší, jak to dopadne, je to naspáno tak napínavě, že jsem měla sto chutí se podívat na konec, jestli se nemýlím.
Je to první knížka, kterou jsem od této autorky četla a nebude, doufám, poslední. Slovenské autorky se mi začínají stále víc a víc líbit, tedy jejich knížky.

kika 13
07.11.2012 4 z 5

Pěkně psané a dobrý konec to je to nejlepší na čtení.

Evik1
13.08.2011 5 z 5

Taky se mi román velice líbil. Zuzana byla obdivuhodná osoba a jsem ráda, že nakonec našla svoje štěstí. Určitě si přečtu i další knihy této spisovatelky.

LibraryGirl
06.01.2011 5 z 5

Nádherná kniha! Sice místy hodně smutná, ale jinak krásná. Velmi silný příběh. Doporučuji při čtení mít u sebe krabici kapesníčků. Velmi obdivuji Zuzanu, že všechny překážky a zrady přežila. A je mi moc líto tragického skonu Reginy a Janka, hlavně Reginy, která si také užila své. Mám v úmyslu si možná přečíst i další knihy od autorky, ale tahle kniha mě docela zasáhla, takže s tím nějakou dobu počkám. Takový další příběh bych už asi nevydržela.