Dotkni sa ma, láska

Dotkni sa ma, láska https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113248/dotkni-sa-ma-laska-113248.jpg 4 94 25

V príbehu mladej ženy, ktorý sa nesie vo dvoch rozprávačských rovinách, sa autorka takisto ako vo svojom predchádzajúcom diele zameriava na citové aj existenčné problémy ľudí, ktorí si ešte len hľadajú svoje miesto v živote...

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Dotkni sa ma, lásko , 2005

mysterygirl
mysterygirl
20.10.2022 4 z 5

Postavy mi přišly trochu naivní,ale jinak opět pěkně cteni

Ála1968
Ála1968
25.08.2021 4 z 5

Další kniha od této autorky a opět super.Bylo mi moc líto obou hrdinů,kteří svou lásku obětovali zbytečně.

Dandy1
Dandy1
16.06.2021 3 z 5

Nenáročná oddechová knížka, lehce předvídatelná. Autorka napsala propletenec vztahů v rodině i ve firmě. Trochu to překombinovala. Působí to jako nákup tři za cenu jednoho.

JancaMia
JancaMia
25.05.2021 4 z 5

Nejdříve jsem se nemohla začíst ale pak jsem se nemohla odtrhnout, krásně napsané.

kudrdlinka
kudrdlinka
05.05.2021 4 z 5

Po čase jsem zase sáhla po knize K. Gillerové. Příběh Zuzky se mi četl hezky, její život byl plný různých zvratů a překážek, byla možná hodně dokonalá, ale vždy ochotná pomoci. V příběhu se postupně odkrývala i tajemství z minulosti, s kterými se musela Zuzka vypořádat.

Jurajovamaka
Jurajovamaka
19.03.2021 5 z 5

Dotkni sa ma, láska je skvelá kniha napísaná veľmi dobrým štýlom. Katka píše pútavé knihy plné záhad a nečakaných zvratov, a to sa mi na nej páči. Už sa neviem dočkať ďalšieho titulu.
O D P O R Ú Č A M ❤❤❤

Vatter83
Vatter83
01.09.2020 3 z 5

Další z mnoha knih této autorky, oddychové čtení pro náročné dny s dvojčaty. Příběh poměrně hodně dějový, hrdinka dokonalost sama, což má do reality hodně daleko.

tittanie
tittanie
27.08.2020

Kniha se mi četla velice dobře. Měla spád a pořád se v ní něco dělo. Příběh mi místy přišel hodně přitažený za vlasy a Zuzaniny vztahy mi přišli, že vznikly během vteřiny.

knihomolka999
knihomolka999
06.06.2020 5 z 5

Velmi příjemné odpočinkové čtení pro ženy. Postavy jsou postaveny do obtížných životních situací, v nichž musejí obstát. Nešlo by to ovšem bez vzájemné pomoci, podpory , pochopení a sounáležitosti. Nejedná se jen
o laciné, líbivé vyprávění, ale o osudy, které přináší skutečný život.

mStationka
mStationka
06.03.2020 3 z 5

Prvni kniha od teto autorky. V knize je vice temat ktera prozijeme s hlavni postavou..pribeh obcas napinavy,obcas takovy unudeny,postava Olivera a Andreje me absolutne nebavila - nechapu ty rychle spady ktere snad v normalnim zivote ani nejsou mozne, nebo ano? Tato kniha je mou c.vyzvou a vybrala jsem si ji hlavne dle obalky. Precteno,secteno,stacilo.....

knihovnička007
knihovnička007
13.02.2020 3 z 5

Další příjemná odpočinková od této autorky.
Příběh Zuzany nebyl jednoduchý, kniha je docela obsáhlá, autorka otevřela více témat.
Zuzana mi místy lezla na nervy, jak strašně byla dokonalá. Lidé bez chyb neexistují!!
Jako odpočinkovou knihu, u které nemusíte přemýšlet, doporučuji.

milena8281
milena8281
02.01.2020 3 z 5

První kniha této autorky, kterou jsem četla, a nebylo to špatné. Nejspíš nebyla poslední.

ZuKo
ZuKo
26.12.2019 3 z 5

Občas si přečtu tento žánr ale tohle mi moc nesedlo. Četlo se to rychle ale chovaní postav mi přišlo hodně, nedokáži najít správné slovo. Celkově mi přišlo, že chování postav je nereálné.

alnahu
alnahu
25.10.2019 5 z 5

Velmi pěkně napsaný román ze života .Příběh Zuzany a její velké lásky k Jankovi,která má svá úskalí.Mamka Zuzanky je proti této lásce a zakáže jí -proč tak učinila se dozvíme skoro na konci knihy.V knize si přečteme co všechno Zuzka prožívá lásku i zradu ,bolest i nedůvěru.Mě se kniha velmi líbila a hlavní hrdinky mě bylo moc líto.

m.valova
m.valova
16.09.2019 5 z 5

Moc hezká knížka..i když příběh byl víceméně ze života..bylo toho až moc na jednu hrdinku,místy tekly slzy,ale na konci jsem byla šťastná.

lidunka1
lidunka1
19.09.2018 4 z 5

Knížku jsem přečetla s chutí. Možná až trochu moc zápletek a překvapení, ale autorka píše svěže a určitě si ještě přečtu nějakou další její knížku.

Bobina74
Bobina74
09.08.2018 4 z 5

Tak tohle klidně ano. Paní Gillerová je spisovatelka, která mě zatím ještě nezklamala. Opět krásný příběh s odkrýváním minulosti a napětím. Její knihy jsou stále na jedno "brdo", ale u ní mě to prostě nevadí. Jinému autorovi bych to vytkla, ale tady mě příběh vždy tak chytí, že odpouštím kde co.
P.s. : Vím, že se opakuji, ale ty obálky to je fakt utrpení....jediná věc, kterou nedokážu odpustit....

bábuška
bábuška
15.02.2018 3 z 5

Opět jsem přešla na jiný žánr. Má oblíbená autorka nám zase předestřela příběh venkovského děvčete, které hledalo na studiích ve městě zapomnění na dětskou lásku a setkává se na jedné straně s násilím, na druhé pak příjemný pracovní kolektiv, prostě 'jako jedna rodina'. I tam se setkává občas s nepříjemnými situacemi, potkává i velikou lásku po níž následuje rozčarování, ale vše končí dobře.Tato kniha vyšla poprvé v roce 2005, proto se mi zdá trochu slabší, než ostatní romány pozdější doby. Ale čtení je to pohodové, přesně jak jde život, žádná nadsázka.

Toňula
Toňula
28.04.2015 4 z 5

Čtivý příběh, který,stejně jako většina autorčiných příběhů, prolíná minulost s přítomností,aby ve finále dospěl k šťastnému konci a vyrovnání se s traumaty z dřívějška.

modranka
modranka
30.09.2014 2 z 5

Dej je síce zaujímavý, ale skladba príbehu pôsobí chaoticky. Autorka sa v myšlienkach často vracia v deji späť, potom sa zas posúva dopredu. Navyše autorka zvolila písanie v prvej osobe, čim si vo vlastnom štýle písania podpílila onú pomyselnú vetvu stromu. Na prvú osobu má príbeh príliš veľa postáv, exteriérov a tak podobne. Ak si autor zvolí písanie v prvej osobe, mal by si uvedomiť, že by mal písať o scénach, ktoré vidí a prežíva hlavná hrdinka. Preto odporúčam plne sa sústrediť, čo je ale pri oddychovej literatúre kontraproduktívne.