Doteky noci

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Chodit do stejné střední školy společně s oběma staršími a ke všemu úspěšnějšími sourozenci, natož o ročník níž, připadá Nikole, hlavní hrdince nového románu, jako vyložený handicap. Tím spíš, že doma jsou všichni z krásné a chytré Kristýny i ze sportovně založeného Jirky nadšení. Nikola se snaží odlišit za každou cenu, což jí ne vždycky přinese kýžené ovoce. Navíc Týna má štěstí i v lásce, zatímco Nikole to nevychází zrovna podle představ... Nikola je přesvidčená, že zná pravý důvod, proč je vždycky až ta druhá, a rozhodne se s tím rázně skoncovat. Silvestrovský týden, který stráví s partou na horské chalupě, otevře nové možnosti, nová přátelství i nové lásky. Například Robo s uhrančivýma očima, anebo Jonáš, do něhož je zamilovaná nejlepší kamarádka, ti oba by mohli stát za pokus, kdyby... A tak roztáčí kolotoč riskantních i erotických zážitků a led, po kterém se pohybuje, je místy hodně tenký, může se kdykoli propadnout......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99434/doteky-noci-99434.jpg 3.7286
Žánr
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Víkend
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (22)

Kniha Doteky noci

Přidat komentář
bookwoman
27.03.2020

Hlavní hrdinka Nikol mi nebyla nijak sympatická, situace s Robertem mi přišla poměrně trapná, když chodil s Týnou. Navíc jsem fandila Jonášovi, i když se líbil Romaně. Závěrečnou část knihy jsem tak nějak očekávala, bylo mi jasné, že se Romča nějakým způsobem bude chtít pomstít. Celkem mě štve ten otevřený konec, i když nějaké velké odpouštění a usmiřování jsem nečekala...Kniha mě bavila, no četla jsem i lepší.

Ana72154
18.10.2019

Sice člověk už předpověděl hned na začátku, k čemu dojde, ale četlo se to snadno. Jenom zase ten otevřený konec mně tam štve...


Aknel26
21.08.2019

Další kniha se zápornou hrdinkou, nebo alespoň z mého pohledu. Nikol mi nebyla vůbec sympatická a její pohnutky jsem chápala ještě míň než ty, které měla zlodějka snů Daniela.

Leona91
09.03.2019

Kniha nenadchne ani neurazí. Autorka má mnohem lepší díla, avšak neměla jsem problém se do knihy začíst.

Havel0303
11.02.2019

Na to, že je to Lanczová tak tato kniha byla na ni celkem slabá.

Lucissia
14.09.2018

Dobrá kniha na odpočinek, typická Lanczová, příběh nezapadá ani nevyčnívá... :-)

JancaMia
15.07.2018

Poměrně předvídatelná zápletka, nicméně na léto ideální a pro pubertální děvčata svižné,poučné . Každopádně jak čas letí, je úsměvné sledovat z autorčiny tvorby , co se v průběhu let nosilo a poslouchalo a občas i četlo, kolikrát to u mě vyvolá úsměv anebo milou vzpomínku.

nicole1990
15.04.2018

přečtená kvůli výzvě :-) knížky mého dospívání tak jsem si aspon trošku zavzpomínala :-)

1