Kočky útočí

Kočky útočí https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379165/bmid_kocky-utoci-Z14-379165.png 4 341 87

Dospělost je mýtus série

Další kniha od autorky komiksů Dospělost je mýtus a Ubulená hromádka štěstí. Nezbytná pro všechny, kteří nemají rádi větší společenství lidí, navazování nových vztahů je děsí, nejlepší kamarád je pro ně kniha – a samozřejmě milují huňaté svetry a kočky.

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Herding Cats , 2018

kolacky
22.01.2021 5 z 5

Vtipný a ironický náhled do duše jedné ženské...
Dcera na každé stránce vykřikovala "to je o mně", "to jsem úplně já", "to je přesně o mně"... Za ni dávám tu pátou hvězdičku.

eliska2126
17.12.2020 5 z 5

Jak jsem říkala už několikrát, tak tyhle komiksy prostě miluju, vidím se v tom a zasmějí se tomu. Nemám, co bych mohla vytknout.

Anastazie0810
05.11.2020 3 z 5

Opět vtipné, trefné, nejlepší.!! Zatím však dle mého nejslabší z její tvorby

temna.vila
03.10.2020 5 z 5

Roztomilá záležitost, která rozhodně vykouzlí úsměv na tváři.

TheMelorry
30.09.2020 3 z 5

Možná byla chyba číst jednotlivé díly tak rychle za sebou. I přestože se rozhodně nejedná o špatnou knihu, nedosahuje takových kvalit jako první díl, u kterého jsem se bavila mnohem víc a spíše se ztotožnila s jednotlivými situacemi. Co mi také chybělo bylo více koček, které jsem, jak název napovídá, očekávala jako hlavní téma.

Kaori_
28.07.2020 5 z 5

Miluju ty obří oči, které se během let o tolik zvětšily! :D
Miluju jí celou, co víc říct. Jen tak dál :)

chaera
14.07.2020 4 z 5

(čteno v originále) Kočky se hned po slonech řadí mezi má oblíbená zvířata, takže bylo jasné, že si musím přečíst i třetí díl z této série. Lehké, zábavné a v komiksech se najde snad každý majitel tohoto ďáblova stvoření. Určitě můžu s klidným svědomím doporučit všem milovníkům koček 4.5/5

cecilieanie
02.07.2020 2 z 5

Nejslabší díl.

MedvidekS
31.05.2020 5 z 5

Miluju styl této autorky, jako vždy jsem se u čtení moc bavila :-)

Pythonissam
18.03.2020 5 z 5

Comix jsem našla náhodou v Apokryfu, a okamžitě jsem jej musela mít, už jen jako milovník koček, heh! Tvorbu od slečny jsem viděla již občas na sociálních sítích, a tak jsem okamžitě musela kpovat.
V comixu se upřímně vidím snad na každé stránce, líbí se mi ta jednoduchost, a myšlení umělkyně, které přádává na papír, stejně jako na konci, kdy předává své poselství, aby se někdo nebál zvěřejňovat svou tvorbu, i když je doba krutá.

Pitbullka
13.03.2020 4 z 5

Trošku slabší než předchozí díly, ale i tak pro mě oblíbené čtení, které mě vždycky pohladí po duši.

JointlieKat94
01.03.2020 3 z 5

Nooo, dobře, tohle byla ta slabší kniha.. předchozí dvě byly takový vychytanější, hezčí. :)

adela2230
19.02.2020 5 z 5

Kniha je super, člověk se ve spoustě věcích najde.

medvídě
17.02.2020 4 z 5

Zatím závěrečný komiks této autorky, u které koutky úst rozhodně nezůstanou nízko :D. Na konci knihy autorka připojila zážitky z uměleckého života.
i když mám pocit z opakujícího se námětu, tak i tak stojí za přečtení.

sgjoli
29.01.2020 2 z 5

Tak jsem u této knihy jaksi narazila. Jednoduchý černobílý styl kreseb mi sice i zde vyhovuje, včetně toho mála textu, ale už jsem neměla ten pocit, že se dokážu v řadě stripů s autorkou ztotožnit. A to bylo to, co jsem na těch stripech vždycky oceňovala. Že nejsem sama ve své introverzi, asociálnosti a podivnosti. Protože dříve jakoby autorka nahlížela do duší "nás podivínů" a ukazovala světu, co se nám honí v hlavách. Tady už jsem to tolik nenacházela. Některé ty kresby jakoby postrádaly i na vtipu. Nebo aspoň já to tu už nedokázala v takové míře najít...

Alex.rrr
03.12.2019 4 z 5

Lepší než druhý díl, horší než první. Ale pobavila jsem se. Zajímavé a už jsem si zvykla i na ty karikaturky. Nejvíc mě baví až druhá část knihy s psaným "příběhem".

Knihomolka97
04.11.2019 4 z 5

Opět výborné! Zasmála jsem se, opět jsem se tam našla, ovšem první díl je bezkonkurenčně nejlepší. :-)

Tomas@S
01.10.2019 4 z 5

Nejspíše jsem měl přehnané očekávání po mém předchozím nadšení z autorčina komiksu "Dospělost je mýtus". Proto nesdílím takové nadšení jako předtím, jenom příjemný pocit po mnoha víceméně vtipných postřezích z autorčina uměleckého života.

Safienka
15.09.2019 5 z 5

Nadšená! Zas a znovu :) I když to manžel nechápe, já jsem nadšenáááá!

Lunox
26.07.2019 4 z 5

Knížka pobavila, nicméně už o dost méně než předchozí díly. Námětem komiksů je čím dál tím víc úzkost, se kterou se autorka nejspíš vypořádává i díky získané popularitě. Celkově první díl série byl mnohem uvolněnější. Každopádně stejně se v ní najde několik scén, ketré vás prostě dostanou.

kočky humor komiksy každodenní život

Sarah Andersen
americká, 1992