Dopisy Kafkovi

Dopisy Kafkovi https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344944/mid_dopisy-kafkovi-dcg-344944.jpg 2 21 6

OlgaU.
05.02.2023 3 z 5

Druhá nejlepší kniha od této autorky. Nesentimentální, přesto plná citu. Chápu, že čtenářům/kám, kterým se líbily třeba Divnovlásky, nemusí připadat dobrá - je totiž úplně jiná než autorčiny "typické", kterými se proslavila. Dávám 4 hvězdičky, protože 5 jsem dala Babičce, kterou považuju za (zatím) nejlepší autorčinu knihu.

ecila13
17.09.2017 2 z 5

Dávám dvě hvězdičky za nápad. Knížka se dala číst do půlky - a tam měla (smrtí Kafky) podle mě skončit.

Jana283
24.07.2017 odpad!

A co jsem vlastně po Tajné knize a Panoptiku českém čekala? No a tak jsem díky své blbosti i já přispěla na atorský honorář. Je mi stydno.

Trissi
06.10.2015 1 z 5

Ani moc dobře nechápu, proč paní Obermannová tuto knihu vůbec napsala. Zřejmě vytušila mezeru v literatuře a s odvahou sobě vlastní se rozhodla ji vyplnit. Asi si budu muset v dohledné době přečist "Dopisy Mileně", abych mohla docenit hloubku tohoto díla. Zatím jednu hvězdičku za odvahu jít s tímto výplodem na veřejnost.

Erilenne
13.04.2015 odpad!

Ne, to není fiktivní korespondence, to jsou výstřiky pubescenta. Franz Kafka se svou rozervanou duší askety, by po obdržení dopisů, jenž by obsahovaly pasáže o prsou a vagině autorky, rozhodně nepocítil náhlou náklonnost.
Všem, kteří četli, či se chystají číst Dopisy Kafkovi, doporučuji přečíst Dopisy Mileně! Poté je na místě objektivní zhodnocení
Nechť si každý autor zvolí libovolné téma, ale se soudností, prosím!

květáček
19.08.2013 3 z 5

O Mileně Jesenské jsem mnohé jen tušila a po přečtení mám celkem jasno. Jde sice o fiktivní dopisy Kafkovi, ale styl a sloh na mne udělal velký dojem. Nejsem velký znalec, ale jako bych se vrátila o 100 let zpět. Jinak od Ireny jsem žádnou jinou knížku nečetla.