Doktor od Jezera hrochů

Doktor od Jezera hrochů https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/5132/bmid_doktor-od-jezera-hrochu-pp8-5132.jpg 4 235 43

Příběh mladého pracovitého lékaře, kterého ambiciózní žena a tchyně se snaží doštvat k úspěchu. Obstarají mu zdánlivě lukrativní místo na stavbě v Africe. Zapomenou však, že jejich oběť je smolař, bázlivec a pesimista.

kilometr
23.12.2011 5 z 5

Výborná kniha,která si zaslouží nejvyšší ocenění.Smál jsem se od začátku,až do konce.

Mike-Lány-88
23.08.2011 5 z 5

Úžasná knížka.....vtip,děj,zajímavé prostředí,neobvyklé charaktery,to všechno tu je.......nevidím co bych vytknul. 5 hvězdiček je málo.

Fidlal
02.08.2011 5 z 5

To je taková... ehm, prča! O to větší, pokud v literárních postavách poznáte svou tchýni či lépe pro vás extchýni. Mám trochu podezření, jestli se zde výše hodnocení této knihy neodvíjí spíš od hodnocení filmového zpracování (které mě též neuráží, ale bibliofil vám řekne: "Knížka je knížka, film je značně osekaný").
Osobně bych spád a kvalitu humoru s čistým svědomím srovnával s Jirotkovým Saturninem či s díly Poláčkovými, což jsou myslím vysoké mety.