Lapač 22

Lapač 22 https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525371/bmid_lapac-22-6540c10882a12.jpg 4 10 2

Dogman série

Sotva náš hrdinný psopolicajt odvrátil jednu katastrofu, už se na svět řítí další! Tentokrát v podobě zlovolné víly Férové Fany a dvaadvaceti megavzteklých pulců s telekinetickými schopnostmi. Dogmanův nejlepší kamarád, kotě Peťulka, mezitím prožívá rodinné drama s dědou, který lstí nechá ve vězení místo sebe syna Péťu a vydává se páchat další neplechy. Aby toho nebylo málo, Férová Fany vytvoří novodobého ničitele vesmírů jménem Kůrovec McTlamostroj a šíří kolem sebe zkázu na potkání. Všichni se sejdou ve velkolepém a napínavém finále. Co myslíte, podaří se Dogmanovi s Peťulkou a robotem Restartem zachránit svět? Vrátí se děda do vězení? A co s tím vším má společného bionická ryba Přemek? Přečtěte si v dalším epesním díle slavné komiksové série!... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

Fetch 22 , 2019

Aknel26
09.01.2024 3 z 5

Podle mě je tam zbytečně moc postav, takže už je to nepřehledné. Některé hrdiny i záporáky z předchozích dílů bych už nevytahovala. Třeba ta linie příběhu se záměnou dědy a Péti byla zbytečná. Dogman je stále víc upozaďován Peťulkou, což je škoda, vždyť je to jeho komiks.

hippiesak
29.12.2023 3 z 5

Trošku slabší díl... Peťulkova komiksová škola byla lepší. Snad to byl náhodný výkyv ;)