Dogman

Dogman https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390997/bmid_dogman-Qb3-390997.jpg 4 100 23

Dogman série

Hrdina s psí hlavou se představuje ve světově proslulém komiksu! Přichází nový obranář zákona a mstitel pes-práví. Má srdce hrdiny, silné paže, bystrý rozum… a hustou srst. Dokáže zatočit se zločinem ve svém rodném městě? Překoná nástrahy svých nepřátel i nelibost popudlivého velitele? Zvládne ovládnout svou nezkrocenou povahu? A blechy? Slavný tvůrce komiksových příběhů Dav Pilkey přináší novou sérii o Pesodlakovi, která se usídlila na předních místech v žebříčcích neprodávanějších knih.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

Dog Man , 2016

Luky110812
16.03.2023 5 z 5

Tuto knihu komiksu si syn přečetl sám. Od té doby patří do jeho TOP sbírky.

Kopretina
14.03.2023 3 z 5

Dcera nadšená, četla několikrát. Kdyby to fakt psali malí kluci, tak bezva. Jinak praštěné, až vtipné.

Abukšákul
28.02.2023 5 z 5

Synovi se moc líbila a okamžitě jsme museli shánět druhý díl =) Pan učitel uznal i do čtenářského deníku. Za Kubíka 5*

hippiesak
29.08.2022 4 z 5

Po několika novějších dílech se mi do ruky dostala tato "jednička" a konečně jsem viděl zrození Dogmana ;) Ono to tedy bylo ve zkrácené verzi vždy i v těch novějších dílech, ale originál je originál ;) Nebylo to špatné, ale mám pocit, že ty novější jsou o ždibínek vtipnější :)

Aknel26
05.05.2022 5 z 5

To je tak skvěle praštěné! Výborně jsem se bavila já i šestiletý syn, jen doporučuji s malými dětmi číst společně. Když si četl sám, některé vtipy či slova úplně nepochopil nebo přehlédl. Což by byla veliká škoda! Třeba jen názvy obchodů - pokoutní Zlosyn a syn, lotrovská prodejna Čórka a mord, Rabovačka - nebo samotná Cajtí stanice plná polišů, basa, chytroměr, listorama...

Anna500
21.04.2022 4 z 5

ahoj, tento komiks jsem už přečetla a je boží jaká je vaše nejoblíbenější epizoda? :D

simon9946
16.03.2022 4 z 5

Velmi povedený komiks, avšak kapitán Bombarďák byl za mě o něco lepší.

Barabora
02.05.2021 5 z 5

Je to ten nejlepší, Nejvtipnější komiks na světě! Je to sice pro mladší věkovou kategorii, ale mě to hodně bavilo. Hodně je slabé slovo!
Měla jsem to přečtené ani ne za hodinu! Tak skvěle, že se nedá pochybovat, že dávám 5* a strašně moc doporučuji! Už jdu na druhý díl. :D

ChodzikCZ
10.02.2021 4 z 5

Pro děti paráda...

Tůčomil
10.02.2021 5 z 5

Nádherný komix

Smonca
20.05.2020 5 z 5

Dogmana jsme si zamilovali!!! Je to tak jednoduché až je to geniální. V komiksu jsou vlastně dva příběhy: příběh tvůrců komiksu dvou kamarádů od školky, kteří pro svou tvorbu ve škole u paní učitelky Prudivé :-) rozhodně nenaleznou pochopení. A hlavní příběh je pak vlastní komiks o Pesopánovi. Dlouho jsme se tak nenasmáli!!! Hned jsme si museli aportovat z knihkupectví další díl... Oceňuji i návody na kreslení jednotlivých postav v závěru knihy, které jsme se synem také bohatě využili.

blackoutzuzi
14.05.2020 5 z 5

Dogman je opravdu velmi milý a svižný komiks, který na vás dýchne tu správnou bezstarostnou náladu a vy se u něj perfektně zrelaxujete. Navíc je neskutečně vtipný a věřím, že cílovou skupinou v tomto případě nejsou pouze děti, ale bude bavit ty odrostlejší :D A to především díky autorovu smyslu pro humor. Skvělé kresby tomu všemu dodávají další plusové body, kterých si ode mě už i tak získal požehnaně!

J_D
19.04.2020 5 z 5

Chápu, že to nebude pro každého, ale pokud máte chuť na nálož dětinské a jednoduché až prostoduché zábavy, tak tohle je přesně pro Vás. Škoda jen, že je to rychle přečtené. Děti to milují a já jsem se taky mlátil smíchy :-)

divnoKF
16.02.2020 4 z 5

Pěkná knížka pro zasmání, škoda že jí člověk přečte za hodinu...

Namiš
27.01.2020 3 z 5

dogman je super policista psí je to trochu divní ale proč ne

Knižní střípky
18.12.2019 4 z 5

Konečně i já jsem si přečetla Dogmana na doporučení dcery a musím říci, že se mi líbil. Je to vtipné, moc hezky nakreslené, hodně mě bavily různé slovní hříčky, ty musím vyzdvihnout, je to fakt dobře přeložené a díky nim věřím, že comics zaujme i dospělé, pobavila jsem se a mohu doporučit.

MirkaSkoci
12.07.2019 5 z 5

Dogman je skvělá kniha. Vtipná, mile ilustrovaná a nadčasová. Pokud moje dítě odložilo hry na telefonu a hltalo stránku za stránkou, je tato kniha opravdu TOP! I dospělé bude bavit.

medvídě
16.06.2019 4 z 5

O knize jsem často slyšela pozitivní ohlasy, v okolí na ni byly různé reklamy, a tak jsem neodolala a půjčila si ji. Musím konstatovat, že okolí MĚLO PRAVDU! Je perfektní :) ! I když dávno nejsem ve věku, pro který je určena, tak ta hodinka s ní byl příjemně a zábavně strávený čas, kterého nelituji. Grafika je sice jednodušší, ale ani to jí neubírá na originalitě (nic takového jsem doposud nečetla).
Pokračování si rozhodně nenechám ujít ;)

Bee240
24.05.2019 5 z 5

Pěti minutová kniha :) Knihu jsem koupila nevlastnímu synovi ale přečetla jsem jí taky a byla to bomba :) viděla jsem i film kapitán bombarďák takže postavy znám. Kniha byla vtipná a moc zábavná. Opravdu jsem se pobavila :)

Schefik
03.05.2019

Dogman je přesně tou knihou, kterou si malí čtenáři doslova zamilují. Nabízí sympatického hrdinu, není náročná, svižně odsýpá a navíc královsky pobaví. Možná se u Dogmana dokáží pozastavit i dospělí, kteří zde mohou objevit celou řadu zajímavých slovních hříček a přesmyček, se kterými si překladatel Martin Mikolajek opravdu vyhrál. Připravte se tak například na Emmu Podmáslí z TV Znova a spoustu dalších zajímavých "eastereggů", které jsou roztroušené napříč celou knihou, a které ocení právě dospělí čtenáři.