Dogman

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hrdina s psí hlavou se představuje ve světově proslulém komiksu! Přichází nový obranář zákona a mstitel pes-práví. Má srdce hrdiny, silné paže, bystrý rozum… a hustou srst. Dokáže zatočit se zločinem ve svém rodném městě? Překoná nástrahy svých nepřátel i nelibost popudlivého velitele? Zvládne ovládnout svou nezkrocenou povahu? A blechy? Slavný tvůrce komiksových příběhů Dav Pilkey přináší novou sérii o Pesodlakovi, která se usídlila na předních místech v žebříčcích neprodávanějších knih....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390997/dogman-Qb3-390997.jpg 4.545
Série

Dogman 1.

Žánr
Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno, Pikola
Orig. název

Dog Man 1, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Dogman

Přidat komentář
Smonca
20.05.2020

Dogmana jsme si zamilovali!!! Je to tak jednoduché až je to geniální. V komiksu jsou vlastně dva příběhy: příběh tvůrců komiksu dvou kamarádů od školky, kteří pro svou tvorbu ve škole u paní učitelky Prudivé :-) rozhodně nenaleznou pochopení. A hlavní příběh je pak vlastní komiks o Pesopánovi. Dlouho jsme se tak nenasmáli!!! Hned jsme si museli aportovat z knihkupectví další díl... Oceňuji i návody na kreslení jednotlivých postav v závěru knihy, které jsme se synem také bohatě využili.

blackoutzuzi
14.05.2020

Dogman je opravdu velmi milý a svižný komiks, který na vás dýchne tu správnou bezstarostnou náladu a vy se u něj perfektně zrelaxujete. Navíc je neskutečně vtipný a věřím, že cílovou skupinou v tomto případě nejsou pouze děti, ale bude bavit ty odrostlejší :D A to především díky autorovu smyslu pro humor. Skvělé kresby tomu všemu dodávají další plusové body, kterých si ode mě už i tak získal požehnaně!


J_D
19.04.2020

Chápu, že to nebude pro každého, ale pokud máte chuť na nálož dětinské a jednoduché až prostoduché zábavy, tak tohle je přesně pro Vás. Škoda jen, že je to rychle přečtené. Děti to milují a já jsem se taky mlátil smíchy :-)

divnoKF
16.02.2020

Pěkná knížka pro zasmání, škoda že jí člověk přečte za hodinu...

Namiš
27.01.2020

dogman je super policista psí je to trochu divní ale proč ne

agatha2
18.12.2019

Konečně i já jsem si přečetla Dogmana na doporučení dcery a musím říci, že se mi líbil. Je to vtipné, moc hezky nakreslené, hodně mě bavily různé slovní hříčky, ty musím vyzdvihnout, je to fakt dobře přeložené a díky nim věřím, že comics zaujme i dospělé, pobavila jsem se a mohu doporučit.

MirkaSkoci
12.07.2019

Dogman je skvělá kniha. Vtipná, mile ilustrovaná a nadčasová. Pokud moje dítě odložilo hry na telefonu a hltalo stránku za stránkou, je tato kniha opravdu TOP! I dospělé bude bavit.

medvídě
16.06.2019

O knize jsem často slyšela pozitivní ohlasy, v okolí na ni byly různé reklamy, a tak jsem neodolala a půjčila si ji. Musím konstatovat, že okolí MĚLO PRAVDU! Je perfektní :) ! I když dávno nejsem ve věku, pro který je určena, tak ta hodinka s ní byl příjemně a zábavně strávený čas, kterého nelituji. Grafika je sice jednodušší, ale ani to jí neubírá na originalitě (nic takového jsem doposud nečetla).
Pokračování si rozhodně nenechám ujít ;)

1