Dogman

Hrdina s psí hlavou se představuje ve světově proslulém komiksu! Přichází nový obranář zákona a mstitel pes-práví. Má srdce hrdiny, silné paže, bystrý rozum… a hustou srst. Dokáže zatočit se zločinem ve svém rodném městě? Překoná nástrahy svých nepřátel i nelibost popudlivého velitele? Zvládne ovládnout svou nezkrocenou povahu? A blechy? Slavný tvůrce komiksových příběhů Dav Pilkey přináší novou sérii o Pesodlakovi, která se usídlila na předních místech v žebříčcích neprodávanějších knih....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390997/dogman-Qb3-390997.jpg 4.545

Dogman 1.

Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno, Pikola

Dog Man 1, 2016

Kniha Dogman

Smonca
20.05.2020

Dogmana jsme si zamilovali!!! Je to tak jednoduché až je to geniální. V komiksu jsou vlastně dva příběhy: příběh tvůrců komiksu dvou kamarádů od školky, kteří pro svou tvorbu ve škole u paní učitelky Prudivé :-) rozhodně nenaleznou pochopení. A hlavní příběh je pak vlastní komiks o Pesopánovi. Dlouho jsme se tak nenasmáli!!! Hned jsme si museli aportovat z knihkupectví další díl... Oceňuji i návody na kreslení jednotlivých postav v závěru knihy, které jsme se synem také bohatě využili.

blackoutzuzi
14.05.2020

Dogman je opravdu velmi milý a svižný komiks, který na vás dýchne tu správnou bezstarostnou náladu a vy se u něj perfektně zrelaxujete. Navíc je neskutečně vtipný a věřím, že cílovou skupinou v tomto případě nejsou pouze děti, ale bude bavit ty odrostlejší :D A to především díky autorovu smyslu pro humor. Skvělé kresby tomu všemu dodávají další plusové body, kterých si ode mě už i tak získal požehnaně!

J_D
19.04.2020

Chápu, že to nebude pro každého, ale pokud máte chuť na nálož dětinské a jednoduché až prostoduché zábavy, tak tohle je přesně pro Vás. Škoda jen, že je to rychle přečtené. Děti to milují a já jsem se taky mlátil smíchy :-)

divnoKF
16.02.2020

Pěkná knížka pro zasmání, škoda že jí člověk přečte za hodinu...

Namiš
27.01.2020

dogman je super policista psí je to trochu divní ale proč ne

agatha2
18.12.2019

Konečně i já jsem si přečetla Dogmana na doporučení dcery a musím říci, že se mi líbil. Je to vtipné, moc hezky nakreslené, hodně mě bavily různé slovní hříčky, ty musím vyzdvihnout, je to fakt dobře přeložené a díky nim věřím, že comics zaujme i dospělé, pobavila jsem se a mohu doporučit.

MirkaSkoci
12.07.2019

Dogman je skvělá kniha. Vtipná, mile ilustrovaná a nadčasová. Pokud moje dítě odložilo hry na telefonu a hltalo stránku za stránkou, je tato kniha opravdu TOP! I dospělé bude bavit.

medvídě
16.06.2019

O knize jsem často slyšela pozitivní ohlasy, v okolí na ni byly různé reklamy, a tak jsem neodolala a půjčila si ji. Musím konstatovat, že okolí MĚLO PRAVDU! Je perfektní :) ! I když dávno nejsem ve věku, pro který je určena, tak ta hodinka s ní byl příjemně a zábavně strávený čas, kterého nelituji. Grafika je sice jednodušší, ale ani to jí neubírá na originalitě (nic takového jsem doposud nečetla).
Pokračování si rozhodně nenechám ujít ;)