Utržený ze řetězu

Hrdina s psí hlavou se opět představuje ve světově proslulém komiksu! Obranář zákona a mstitel pes-práví je opět tady! Se srdcem hrdiny, silnými pažemi, bystrým rozumem… a hustou srstí. Dokáže zatočit se zločinem ve svém rodném městě? A kdo mu protentokrát bude stát v cestě? Zdá se, že Dogman se tentokrát doslova utrhl ze řetězu… Slavný tvůrce komiksových příběhů Dav Pilkey přináší další díl veleúspěšné série o Dogmanovi, která se usídlila na předních místech v žebříčcích nejprodávanějších knih. Komiks je určený dětem od 7 let....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422748/utrzeny-ze-retezu-7BN-422748.jpg 4.314

Dogman 2.

Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno, Pikola

Dog Man Unleashed, 2016

Kniha Utržený ze řetězu

blackoutzuzi
20.05.2020

Druhý díl byl trochu slabší než ten první. Nicméně jsem se opět skvěle pobavila a věřím, že pokud hledáte nějaký jednoduchý komiks pro menší čtenáře, tak tenhle je bude bavit! :) Navíc ta kresba a její barevnost je jednoduše boží!

J_D
12.05.2020

Jednička mi přišla větší sranda, ale i dvojka je dost dobrá. Dogman je super, kam ten chlap na ty nápady pořád chodí. Překlad opět výborný. Už mám předobjednaný další díl, který vyjde na konci května :-)

Ludmila667
13.01.2020

Moc krásné.

Schefik
16.11.2019

Pokud hledáte pro svého malého nezbedu něco nenáročného, co ho sice příliš nepoučí, ale zaručeně se u toho bude královsky bavit, tak je Dogman tou pravou volbou pro vás. Pilkey si navíc i tentokrát připravil pro dospělejší čtenáře pár zajímavých eastereggů, které dokáží zaručeně pobavit. Za to pak můžeme vděčit především skvělému překladu Martina Mikolajka jenž si zde i tentokrát vyhrál. Dogman tak sice nebude útočit na titul komiksu roku, svůj účel však perfektně plní a děti se u něj tak rozhodně nebudou nudit.