Utržený ze řetězu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hrdina s psí hlavou se opět představuje ve světově proslulém komiksu! Obranář zákona a mstitel pes-práví je opět tady! Se srdcem hrdiny, silnými pažemi, bystrým rozumem… a hustou srstí. Dokáže zatočit se zločinem ve svém rodném městě? A kdo mu protentokrát bude stát v cestě? Zdá se, že Dogman se tentokrát doslova utrhl ze řetězu… Slavný tvůrce komiksových příběhů Dav Pilkey přináší další díl veleúspěšné série o Dogmanovi, která se usídlila na předních místech v žebříčcích nejprodávanějších knih. Komiks je určený dětem od 7 let....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422748/utrzeny-ze-retezu-7BN-422748.jpg 4.314
Série

Dogman 2.

Žánr
Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno, Pikola
Orig. název

Dog Man Unleashed, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Utržený ze řetězu

Přidat komentář
blackoutzuzi
20.05.2020

Druhý díl byl trochu slabší než ten první. Nicméně jsem se opět skvěle pobavila a věřím, že pokud hledáte nějaký jednoduchý komiks pro menší čtenáře, tak tenhle je bude bavit! :) Navíc ta kresba a její barevnost je jednoduše boží!

J_D
12.05.2020

Jednička mi přišla větší sranda, ale i dvojka je dost dobrá. Dogman je super, kam ten chlap na ty nápady pořád chodí. Překlad opět výborný. Už mám předobjednaný další díl, který vyjde na konci května :-)


Ludmila667
13.01.2020

Moc krásné.

Schefik
16.11.2019

Pokud hledáte pro svého malého nezbedu něco nenáročného, co ho sice příliš nepoučí, ale zaručeně se u toho bude královsky bavit, tak je Dogman tou pravou volbou pro vás. Pilkey si navíc i tentokrát připravil pro dospělejší čtenáře pár zajímavých eastereggů, které dokáží zaručeně pobavit. Za to pak můžeme vděčit především skvělému překladu Martina Mikolajka jenž si zde i tentokrát vyhrál. Dogman tak sice nebude útočit na titul komiksu roku, svůj účel však perfektně plní a děti se u něj tak rozhodně nebudou nudit.