Peťulka čili Život kotěte

Hrdina s psí hlavou se představuje ve světově proslulém komiksu! Dogman je nejpřítulnější ze všech psů a nikdo by nehádal, že je zároveň nejobávanější strážce zákona v ulicích zlotřilého města! Když se dobře známému lotrovi Péťovi narodí malý Péťa, je tady dvojí problém. A pro nejlepšího policajta všech dob dvakrát tolik práce! Slavný tvůrce komiksových příběhů Dav Pilkey přináší další díl veleúspěšné série o Dogmanovi, která se usídlila na předních místech v žebříčcích nejprodávanějších knih. Komiks je určený dětem od 7 let....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426615/petulka-cili-zivot-kotete-BKJ-426615.jpg 4.611

Dogman 3.

Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno, Pikola

Tale of Two Kitties, 2018

Kniha Peťulka čili Život kotěte

Jizi
včera

Ideální dárek pro čtenáře od řekněme sedmi let výše (jak vysoko záleží na míře vážnosti daného jedince).
Dogman změnil překladatele (a trošku ubral na hravých jazykových řešeních) a celkový tón vyprávění. Což není vůbec na škodu, protože jak známo, opakovaný vtip není vtipem, a Peťulka, jakožto klon hlavního záporáka, dodává vyprávění nový směr.
Je to náš nejulepenější, na listorámách nejpomačkanějších a nejčastěji překreslovaný komiks. Lepší doporučení nedostanete.

agatha2
29.09.2020

A i tento třetí díl se mi líbil, i když pořád o fous vede jednička. Je to vtipné, moc hezky nakreslené, hodně mě bavily různé slovní hříčky, ty musím vyzdvihnout, je to fakt dobře přeložené a díky nim věřím, že comics zaujme i dospělé, pobavila jsem se a mohu doporučit, takže pokud máte doma nějaké malé milovníky komiksu, tato série je dobrým tipem například jako dárek na blížící se Vánoce.