Dogman a Superkotě

Dogman a Superkotě https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434165/bmid_dogman-a-superkote-bd7-434165.jpg 4 43 9

Dogman série

Hrdina s psí hlavou a nejlepší psolicajt na světě se stal miláčkem davů. Ale protože zlo nikdy nespí, ani Dogman neusnul na vavřínech. Opět se zjevuje na scéně – a tentokrát není sám! Má nového chlupatého a ušatého parťáka – Superkotě. A hned musí společně vyřešit jednu záhadu. Když po nástupu kočičí chůvy zmizí nadějná filmová hvězda, Dogman a Superkotě se rovnou vydávají po horké stopě, aby přišli zmizení na kloub. Podaří se jim to, nebo jim plány na záchranu světa překazí zlotřilý padouch Péťa? Slavný tvůrce komiksových příběhů Dav Pilkey přináší další díl série, která trhá rekordy na světových žebříčcích. Pro všechny hrdiny od 7 let!... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

Dogman and Cat Kid , 2017

Luky110812
16.03.2023 5 z 5

Tuto knihu komiksu si syn přečetl sám. Od té doby patří do jeho TOP sbírky.

ZuzanaK.
07.01.2023

Já to tedy napíšu: je to vtipné i pro dospělého (když se mu to trefí do nálady). Po řádění se synem se to do nálady trefilo.

Aknel26
03.01.2023 4 z 5

Vrcholem série jsou podle mě druhý a třetí díl, pak už jde úroveň trochu z kopce, i když vtipné momenty se najdou v každém díle. Syn ovšem miluje celou sérii bez výjimky.

hippiesak
16.09.2022 3 z 5

Dobré, opět vtipné, ale byly i vtipnější díly :) Ale to je fuk. Dogman je klasa!

simon9946
16.03.2022 2 z 5

Další díl dogmana mě zklamal, protože mi při čtení trochu přišlo, že už je to jenom marketing. Kdyby nebyli jako superhrdinové, nikdo by jsi toho nejspíš ani nevšiml.

Barabora
16.10.2021 5 z 5

Komiks který jsem přečetla za jedno dopoledne. Fakt strašně rychlé. Vydařený komiks:)

uzivatel04658
22.05.2021 2 z 5

(SPOILER) Dogman mě snad nikdy neomrzel, ale tohle mě teda dost zklamalo. Péťa už nemá svoje bláznivé vynálezy kvůli jedné postavě. Dogman se nestará jenom o sebe, nebo o Péťu či o jeho kariéru cajta, kvůli jedné postavě. Ta postava je Peťulka. Upřímně si myslím, že Dav Pilkey dal jako "hlavní téma" superhrdiny kvůli marketingu. Je to jen můj názor, ale podle mě, jestli bude Dogman takhle pokračovat, pro mě půjde z kopce dolů. Dávám jen 3 hvězdy.

blackoutzuzi
07.05.2021 5 z 5

Čtvrtý díl komiksové série.

Dogmana miluju. Zatím si každý díl s naším "psocajtem" užívám. Těch hlášek a vtipných scének, no zaručuji vám, že se u toho pobavíte :))

Podlavicí
12.03.2021 4 z 5

Celé kouzlo "Dogmana" spočívá v tom, že jeho fiktivními autory jsou děti. Dva kamarádi Harold a George, kteří společně tvoří komiks o pesopánovi (psí hlava, tělo cajta - dlouhá historie, ovšem věřte, že stojí za to, koukněte po prvním dílu). A přesně tomu odpovídá jazyk, který je velmi blízký mladým čtenářům, vtipy a ilustrace. Zkrátka máte pocit, jako byste četli komiks skutečně vytvořený dětmi. Skvělými bonusy jsou interaktivní pasáže, jako například lis-to-ramy (pohyblivé obrázky, které rozpohybujeme tím, že rychle listujeme stránky sem a tam, a ideální je během toho vydávat zvukové efekty), návody, jak nakreslit hrdiny komiksu v 46 krocích (podle nich to zvládnou opravdu všichni, věřte mi, je to mnou, výtvarným nemehlem, ověřeno), ale také pasáže, kde s námi komunikují přímo George a Harold, fiktivní autoři komiksu.

komiksy komiksy pro děti

Dav Pilkey