Nejmocnější robot Rickyho Ricotty

Nejmocnější robot Rickyho Ricotty https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325693/bmid_nejmocnejsi-robot-rickyho-ricotty-LBA-325693.jpg 4 19 4

Ricky Ricotta série

Ricky Ricotta je malý chytrý myšák s brýlemi a bez přátel. Když mu jeho otec řekne: „Jednoho dne se stane něco VELKÉHO a ty najdeš kamaráda,“ má naprostou pravdu. Jednoho dne totiž napadne město obrovský robot ovládaný ďábelským vědátorem. Když však robot uvidí vyděšené obyvatele, odmítne poslušnost svému pánovi a myšky ušetří. Za svou měkkosrdcatost je potrestán, ale zachrání ho statečný Ricky a od té doby se z nich stanou nerozluční přátelé. Společně pak zažívají nemalá dobrodružství a bojují proti šílenému vědci, který se snaží ovládnout celý svět!... celý text

Literatura světová , Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Baronet

Ricky Ricotta's Mighty Robot , 2000

Ereandil
18.12.2023 4 z 5

Líbí se mi, že i když je to čtení pro začátečníky, má to hezký příběh, knížka je pro děti chytlavá a hezky ilustrovaná. Velmi mě na ní ovšem rozčilovalo neustálé opakování slov. Myslím, že i děti, které se právě naučily číst, by zvládly nějaké to synonymum, a není třeba donekonečna opakovat to samé spojení.

Oceňuju, že se knížka dá číst i bez znalosti předchozích dílů.

Luky110812
12.05.2023 5 z 5

Předčítal tentokrát syn mě. Moc pěkné čtení a příběh. Už se těším na tématický obraz od syna dle knihy.

broskev28
13.06.2022 3 z 5

Připojuju se ke komentáři přede mnou: jako čtení pro začátečníky (nebo třeba pro slabé čtenáře) to vůbec není špatné. Pobavili mě Zlouni: je dobré vědět, že na ně můžeme narazit kdekoli, tedy i ve škole. A potěšil mě Ricky, když nevyužil možnost pomstít se jim. Zkrátka domácí mazlíčci se vždycky hodí!

Pitíčko114
26.04.2019 3 z 5

Dobrá kniha pro první čtení!

roboti autorské ilustrace

Dav Pilkey