Víš, že tě potřebuju?

Víš, že tě potřebuju? https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359631/bmid_vis-ze-te-potrebuju-nE4-359631.png 4 736 145

DIMILY série

Eden svého nevlastního bratra neviděla už skoro rok. Přestože svůj utajovaný vztah kvůli rodině ukončili, nemůže na Tylera stále zapomenout. Je sice šťastná se svým novým přítelem, jenže když od Tylera dostane zprávu, aby s ním strávila léto v New Yorku, je štěstím bez sebe. A tak spolu prožívají horké dny ve městě, které nikdy nespí, a staré touhy bublají pod povrchem. Jak dopadne jejich setkání? Odolají pokušení, nebo dají citům volný průběh?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Did I Mention I Need You? , 2015

dzenevi
11.08.2018 3 z 5

Druhy dil byl zajimavy,i tim,ze autorka krasne popisuje prostredi New Yorku.Protoze se tam asi nikdy nedostanu,tak ted mam alespon trochu predstavu,jak se tam zije.Jinak hlavni hrdinla mi trochu lezla na nervy s tou keji nevyrovnanosti a natokovanim na muze, i kdyz sama byla zadana.Ale to uz necham na kazdem ctenari.Za me,opet ctive a romanticke.Doporucuji.

1moniccka
06.08.2018 5 z 5

Super děj akorát strašně zdlouhavý než se začne něco dít.Nevím proč se furt řeší že jsou sourozenci vždyť nejsou biologický a nic na tom není a jak někdo miluje dokáže být bez toho druhého??? Už se strašně těším na konec jak to autorka ukončí.Vřele doporučuji

5993
22.07.2018 4 z 5

Pribeh celkove super, precetla sem to jednim dechem, ale to co me nejvic stvalo na tehle knizce je to jak strasne zdlouhave to bylo. Kolikrat sem uz preskakovala dlouhe odstavce popisujici misto kde se neco zrovna odehravalo. Eden mi prisla celkove hodne naivni a to me chvilkama az trochu vytacelo jak kolikrat reagovala na urcite veci. Ke konci tehle knizky sem uz mela trochu nervy na Eden jak se chovala, ale jinak knizky super, pribeh je fajn a skoncilo to tak jak sem vubec necekala, ale uz se tesim ma 3 dil kterej bude urcite super!

AWKWARD.
17.07.2018 5 z 5

Pokud jsem u prvního dílu tvrdila, že jsem se do něho zamilovala tak jsem se pletla. Zamilovala jsem se do Tylera. Jakožto v každé knize do nějakého toho boye. Ale co si budeme povídat, první díl byl super, ale ubíral se jasným směrem. Už po pár kapitolách všem muselo být jasné, jak to dopadne. Ale to nevadí.
Druhý díl se mi líbil, že byl takový pohodovější. Opravdu jsem si moc přála aby Eden konečně své city projevila "nahlas", ale přes to všechno jak moc jsem ji chtěla s Tylerem, stejně moc jsem chtěla aby byla s Deanem. Bože takový kluk se těžko hledá. Tiffany nezklamala a zase ukázala jaká je to mrcha! :D
A můžu více než ocenit Snakea a Emily, protože nové postavy to zase trochu oživily. Tak to jsem zvědavá na třetí díl.

Petra.M
13.07.2018 4 z 5

Tenhle díl považuji za příjemné pokračování, opět se to dobře četlo. Nemůžu si ale pomoct, děj mi připadal chvílemi zdlouhavý, některé popisy situací docela zbytečné, takže myslím, že asi o čtvrtinu by se dala knížka zkrátit. Závěr byl opět nejdynamičtější, a i když každého čtenáře určitě naštval, tak pro mě bylo zachování Tylera docela pochopitelné. Oceňuji také dobře propracovaný popis New Yorku. Těším se na závěrečný díl a doufám, že nezklame.

Denisa_a
02.07.2018 4 z 5

Úplně jsem od začátku tušila, že to dopadne, jak to dopadne. Že si přečtu poslední dvě stránky a budu nedočkavá do srpna než vyjde další díl. Ze začátku se mi to líbilo hodně, potom mě to chvíli docela nudilo. Ale pak se tam stalo co se stalo a já se zase nemohla odtrhnout od čtení ♥

Jo a mimochodem... Závěrečný díl vychází na moje narozeniny. Co víc si knihomolka může přát :-)

veronika0382
18.06.2018 5 z 5

Druhý díl trilogie Dimily nezklamal a já už se teď hrozně těším na závěrečnou část s názvem Víš, že mi chybíš?. Jsem zvědavá jak to s Eden a nespoutaným Tylerem vše dopadne. Více v mojí recenzi zde v záložkách.

AnickaGr
17.06.2018 3 z 5

Jako pozitiva knihy vnímám postavu Tylera, líbil se mi jeho vývoj a to jak dospěl. Posun vpřed jsem očekávala i u postavy Eden, kterého jsem se ale nedočkala. Nechápala jsem její myšlenkové pochody, nad jejím jednáním jsem často kroutila hlavou a místy mi doslova lezla na nervy.
Já osobně bych tímto dílem sérii ukončila, natahovat ji o další knihu a další rok mi přijde zbytečné a zdlouhavé.

ufounek173
14.06.2018 5 z 5

Moc pěkný,ale ten konec,já osobně bych mu neodpustila,ale je jasné,že to nemohlo skončit hapyendem.Tak si zas musím počkat,děs,příště až budu chtít číst trilogii,tak si asi počkám,až ji autor dopíše,kdo má ty nervy to vydržet:)

betule3
02.06.2018 4 z 5

Tak,druhý díl je za mnou. Dlouho jsem přemýšlela, jaký bych na něj měla mít názor.
Začnu asi tím, co se mi na knize nelíbilo. I když jsem si myslela, že po roce se už bude Eden chovat vyspěle, místy mi hrozně lezla na nervy. Chvílemi mi připadalo, že se děj točí stále dokola kolem toho samého i nijak se neposouvá. A také jsem úplně nepobrala ten konec - podle mě by šlo sérii ukončit a zbytečně ji nenatahovat.
Teď už bych se ale vrhla k těm pozitivům, protože jsem přeci jen ohodnotila knihu 4* a rozhodně podle toho moje recenze zatím nevypadá. :D Jak už je u tohoto žánru zvykem, kniha byla neskutečně čtivá a nešlo ji odložit. Oproti chování Eden se mi moc líbilo vystupování Tylera, protože ten viditelně zestárnul a nějakým způsobem i zmoudřel. Samozřejmě nesmím zapomenout na skvělý popis New Yorku, který se podle mě opravdu vydařil. Hned bych ho jela navštívit. ;)
Abych to nějak shrnula... Ačkoliv kniha rozhodně není to nejlepší, co jsem za poslední dobu četla, vytvořila jsem si k ní milý vztah a celý děj jsem dost prožívala. A i přes to, že si myslím, že příběh mohl být ukončen už tady, na další díl se těším. :)

KrisV.
28.05.2018 3 z 5

Hlavní hrdinka mi příjde nevyspělá - myslí si, že se kolem ní bude točit svět ... první díl byl dějově zajímavější a druhou sérií se mohl příběh ukončit.

Clarrisa
08.05.2018 3 z 5

Tato "světoznámá série DIMILY" mi přijde hodně oddechová a naivní. Člověk by čekal, že se Eden už po roce nebude chovat jako puberťačka.. ale omyl č.1, žárlí na kdejakou holku, která se ochomítne kolem Tylera, přitom je to ONA, kdo tu má přítele. Alespoň u Tylera pozorujeme za ten rok nějaký posun.
Tím navážeme na omyl č.2, ten divný vyumělkovaný závěr, ze kterého si nejspíš máme vyvodit, že Tylera něco rozrušilo, že to nebude jen tím vším okolo.(nebo to prostě mělo být myšlené tak, jak to bylo, a to bych teda silně nepřekousla)

Celkově mě série nijak zvlášť nenadchla, a hlavně nechápu celou tu propagaci s DIMILY, když je to naprosto průměrná série. Dobře,odměkčilo mě detailní popsání NY, proto ty 3*.

lucie2952
03.05.2018 4 z 5

Druhý díl rozhodně lepší než první. New York byl popsán tak hezky, že bych se tam chtěla jet podívat. Netrpělivě čekám na třetí díl, protože ten konec mě skoro zabil. Potom všem čím si prošli a Tayler udělá tohle... To jsem fakt nečekala...

warca
28.04.2018 3 z 5

Už to bylo o trochu lepší než první díl. Ale zase jsme se nevyhnuly naprosto vyhroceným a trochu nereálným okamžikům.
MUŽE OBSAHOVAT SPOILER:
Jakože co to vyhrožování Tiffany? Vždyť to Deanovi stejně chtěli říct :D! Naštěstí se zrovna tohle docela rychle vyřešilo a autorka to zbytečně neprotahovala.
A pak ten konec. To mě dostalo. No jasně, musí tam být přece ještě epický závěr jako z telenovely, proto to nemohlo skončit normálně.

LucyBooks
28.04.2018 5 z 5

Moc krásné pokračování, bylo krásné se zase vrátit za Eden a Tylerem + Snake a Emily nebyli vůbec špatní :-). Nápad s New Yorkem byl pěkný, líbilo se mi i popisování míst v NY. A ten konec ? Ano, je pravda, že to možná mohl být poslední díl, ale to mi vůbec nevadí a těším se na další díl a doufám, že vše bude v pořádku :-).

KaileyBlot
25.04.2018 4 z 5

Pěkné, tento díl se mi líbil víc, jak ten první. Bylo to čtivé a ke konci dost napínavé. Super knížka až na to, že se mi absolutně nelíbilo těch posledních pár stran. Bylo to tak nepřirozené a nucené. Ale chápu autorky záměr - kdyby to skončilo šťastně, žádný další díl by nejspíš nebyl, takže beru a těším se na něj.

Meridea
14.04.2018 5 z 5

Moc hezky napsaný druhý díl, hltala jsem ho od začátku do konce. Už se těším na třetí díl :-)

Evka3814
10.04.2018 5 z 5

Super kniha a rozhodně překvapující konec. Moc se těším na pokračování

leník511
04.04.2018 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil o trochu víc jak ten první a to hlavně z toho důvodu, že Tyler už se nechoval jako blbec. Ty romantické scény byly naprosto nádherné a obdivuji autorku, že je dokázala tak krásně napsat. Poprvé jsem u knížky brečela, hlavně na konci. Nutně potřebuji další díl.

erulka
04.04.2018 4 z 5

Druhý díl se mi líbil daleko víc než ten první. Sice se toho moc nedělo, přesto se to četlo samo. Až do chvíle, kdy se Eden rozhodla na nátlak Tiffani rozejít s Tylerem. To jsem přemýšlela nad tím, že dál číst nebudu. Přišlo mi to naprosto stupidní, když se rozhodli, že o svém vztahu všem řeknou. Naštěstí jsem se přinutila pokračovat a celá situace se brzy vyřešila. Mrzí mě jen, že to tímto dílem neskončilo, přidala bych 20 stránek a uzavřela to. Ale i tak si určitě přečtu i třetí díl, ať vím, jak to dopadne.

New York láska vyrovnání se s minulostí přátelé nevlastní sourozenci

Estelle Maskame
skotská, 1997
2017  75%Víš, že tě miluju?
2018  78%Víš, že tě potřebuju?
2018  81%Víš, že mi chybíš?
2019  81%Vím, že tě chci
2022  73%Někdo jako ty

Kniha Víš, že tě potřebuju? je v

Přečtených1 164x