Diablova slza

Diablova slza https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326272/mid_diablova-slza-6RX-326272.png 4 761 111

Washington D.C. sa pripravuje na búrlivé privítanie Nového roka. Tisíce ľudí sa večer chystajú navštíviť najväčšie washingtonské námestie Mall, aby videli sviatočný ohňostroj. Masakra v metre, pri ktorej zahynú rukou neznámeho strelca desiatky ľudí, vážne naruší plány mnohých z nich. Prípad začne vyšetrovať sympatická agentka FBI Margaret Lukasová, ktorá si musí zavolať na pomoc bývalého agenta FBI, experta na dokumenty Parkera Kincaida. Kincaid brilantným spôsobom analyzuje páchateľov rukopis z vydieračského listu, adresovaného starostovi hlavného mesta Geraldovi Kennedymu. Ani on však nezabráni ďalším masakrám... Koniec je noc..., ale ani v noci všetko nekončí. Kto je záhadný a bezohľadný zabijak Zlatokop? A kto je muž, čo mu posiela odkazy?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

The Deviľs Teardrop , 1999

Gabkažabka
14.04.2013 4 z 5

Kniha mě z počátku zaujala, ale po přečtení cca 110 stran, jsem zjistila, že některé pasáže jsou moc natahované např. starosta Kennedy. Nicméně lákadlo v podobě Hrobaře mně donutilo knihu přečíst až do konce !!!!! NELITUJI, JE TO DOBRÉ ČTENÍ :)

roro
18.02.2013 4 z 5

..jedna z lepších detektivek..

Junjun
11.02.2013 3 z 5

Takova oddychovka, dobre se cte, ale rozhodne nesouhlasim, ze lepsi nez Rhymovky. Nejak jsem se u toho nebala, necitila zadne napeti.Trochu mi to prislo, ze autor to dopsal a pak si jeste dvakrat rekl, to by bylo moc jednoduchy a pridal dalsich par stranek.
A jak uz bylo psano, skoda, ze si autor nedal praci a trochu neosvetlil, jak dokazal agent Cage provest sve "zazraky", to mohlo byt zajimave.
Zajimave se vsak v pribehu vyskytuje tema rodiny a deti, to me docela zaujalo.
Kazdopadne: jestli budu cist jeste Deavera, tak pouze pribehy s Rhymem a Sachsovou (i kdyz me uz fakt nebavi popisovani spektrometru a pod, ale to bylo i tady).

kika 13
18.01.2013 2 z 5

Napínavé čtení a děj se vejde do 12-ti hodin jednoho dne.

lanusinka
10.12.2012 5 z 5

Sympatické postavy a napětí od začátku do konce... Sice mi občas přišlo že některé závěry se objevují jakoby zázrakem, ale co...

kacimilek
20.09.2012 5 z 5

Dlouho jsem nečetla nic tak napínavého, co by mě donutilo číst pořád dál a dál. Je to výborná kniha s ne jednou, ale mnoha výraznými zápletkami. Myslím, že všem mohu doporučit.

jiricek72
28.08.2012 5 z 5

Jednoznačně nejlepší kniha,která předčí i rhymovky..tohle doporučuji každému,opravdu skvělá věc!!

Alinore
24.04.2012 5 z 5

Tak tomuhle se teda říká pořádná řezničina. Krása. Ve volném čase jsem nemohla dělat nic jiného než číst tuhle knížku. A je taky zajímavé, jak se knížka otáčí ne ve dvou úhlech pohledů, ale ve čtyřech - Hrobař, FBI, Kennedy a Kincaid.. Fantastické dílo.

Petr K.
21.03.2012 4 z 5

Urcite se to skvele cte, mel jsem ji prectenou za chvili. Nechci nic prozrazovat, ale uplne finale, kdyz Parker sestupuje rano ze schodu do prizemi, tak to je opravdu k zasmani a podle me nemozne :-)

4xab
09.10.2011 5 z 5

Napinava od zacatmu do konce.

baghira
15.07.2011 4 z 5

napínavá, dobře se čte, ale... to jak FBI vyřeší Kincaidovy problémy se soukromým očkem, s televizním zpravodajcem a nakonec i s jeho bývalkou,... s tím si autor teda moc práce nedal :))