Diablova slza přehled

Diablova slza https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326272/mid_diablova-slza-6RX-326272.png 4 761 761

Washington D.C. sa pripravuje na búrlivé privítanie Nového roka. Tisíce ľudí sa večer chystajú navštíviť najväčšie washingtonské námestie Mall, aby videli sviatočný ohňostroj. Masakra v metre, pri ktorej zahynú rukou neznámeho strelca desiatky ľudí, vážne naruší plány mnohých z nich. Prípad začne vyšetrovať sympatická agentka FBI Margaret Lukasová, ktorá si musí zavolať na pomoc bývalého agenta FBI, experta na dokumenty Parkera Kincaida. Kincaid brilantným spôsobom analyzuje páchateľov rukopis z vydieračského listu, adresovaného starostovi hlavného mesta Geraldovi Kennedymu. Ani on však nezabráni ďalším masakrám... Koniec je noc..., ale ani v noci všetko nekončí. Kto je záhadný a bezohľadný zabijak Zlatokop? A kto je muž, čo mu posiela odkazy?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

The Deviľs Teardrop , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Diablova slza. Přihlašte se a napište ho.

Hrabalka007
01.02.2024 4 z 5

Kniha se čte dobře, jako všechny autorovy knihy. Konec byl pro mě nečekaný.

koki.veru
25.11.2023 5 z 5

Opět povedená knížka od pana Deavera. Strašně se mi líbí, jak si člověk myslí, že ví , jak to dopadne, myslí si, že už je konec a ejhle, ono je to úplně jinak. Super příběh.

Timkim
19.10.2023 4 z 5

Příběh je vymyšlený dobře, o tom žádná, ale co mě u Deavera vyloženě štve, je neustále opakování již známého, míchání nepodstatné politiky do příběhu a když už neví kudy kam, udělá totální zvrat, aby bylo o čem psát. Normálně bych dal jen tři hvězdy, ale za ten nápad s Hrobařem zvyšuji o jednu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Diablova slza v seznamech

v Právě čtených4x