Diablova cesta

Diablova cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515064/bmid_diablova-cesta-zNP-515064.png 4 1087 1087

Kate Marshallová série

< 4. díl

Vyšetrovanie zmiznutia malého chlapca zavedie detektívnu agentúru Kate Marshallovej a Tristana Harpera na nečakanú cestu. Neopatrnosť pri každodennom rannom plávaní privedie Kate Marshallovú až do nemocnice, kde sa stretne s Jean Julingsovou. Tá jej rozpovie srdcervúci príbeh o tom, ako sa pred jedenástimi rokmi počas stanovačky na mieste zvanom Diablova cesta stratil jej trojročný vnuk Charlie. Kate, ešte otrasená z toho, že sa takmer utopila, súhlasí, že sa s Tristanom Harperom prípadu ujmú a pokúsia sa zistiť, čo sa vtedy mohlo stať. Keď sa Katina a Tristanova detektívna agentúra začne udalosťami tej osudnej noci zaoberať, zistia, že Jean má problematickú minulosť a navyše im nehovorí tak celkom pravdu. Čo sa vtedy na Diablovej ceste uprostred vresovísk a močarísk stalo? Uniesli Charlieho? Alebo spadol do rieky, ktorá mizne v Diablovej rokline? Keď Kate a Tristan zistia, že sociálna pracovníčka, ktorá sa vtedy o Jean a jej dcéru Becky zaujímala, bola nájdená brutálne zavraždená krátko po Charlieho zmiznutí, budú musieť prehodnotiť všetko, čo si dovtedy o prípade mysleli...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

Devil's Way , 2023

Janniska
27.04.2023 5 z 5

Excelentní.Nemám absolutně co vytknout ,knihu jsem sfoukla na dva zátahy.Má to spád a je to napínavý jak Kardašiančiny legíny.Super,tleskám a těším se na další knihu.

Jana65
27.04.2023 5 z 5

Další úžasná kniha od tohoto spisovatele. Klidně by mohl napsat novou knihu každý týden. Padoucha jsem odhadla správně a brzy, přesto mě kniha neskutečně bavila. Mohu vřele doporučit.

kacaaba
25.04.2023 5 z 5

Další úžasná kniha tohoto autora. Už se těším, s čím přijde příště. Zatím žádná nezklamala. Teď by to tam chtělo ještě trochu romantiky :D

Awča
24.04.2023 5 z 5

Další setkání s Kate, však už jsem se na ni těšila!
Příběh byl zajímavý, četlo se mi moc dobře, a četla bych a četla, ale už byl konec...
Tentokrát byly osobní příběhy Tristana a Kate spíše upozaděny, jsem zvědavá, co jim nachystá autor v dalším díle.

PetraN17
20.04.2023 5 z 5

Tento díl mi přišel trochu poklidnější, vůbec mě nenapadlo, kam se může ubírat. Nemusí být sto mrtvol, aby následky byly v konečném součtu hrůzné .

zimolka
17.04.2023 4 z 5

Poprvé ubírám autorovi jednu hvězdu,v příběhu bylo strašně moc popisu místa činu a souhlasím s Irsaf hodně předvídatelné.

Irsaf
16.04.2023 5 z 5

Bylo to dost předvídatelný, přesto se to četlo moc dobře. Těším se na další díl s Kate a Tristanem.