Hadí šupiny

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Již od počátku věků svádí andělské armády Nebeských výšin a démoni Horoucích pekel nekonečnou bitvu o osud všeho, co bylo stvořeno. Boj se nyní přenesl do světa lidí nazývaného Svatyně. Síly dobra i síly zla ve snaze získat lidstvo na svou stranu vedou tajnou válku o duše smrtelníků. Toto je vyprávění o Válce hříchu – konfliktu, který měl navěky změnit osud člověka. Uldyssian je zcela zabrán do boje proti Trojjednotě, takže zatím ještě nezpozoroval, že ho k úspěchu tajně postrkuje Inarius vystupující pod maskou Proroka Katedrály Světla. Inarius, posedlý představou, že obnoví Svatyni v celé její původní kráse a velikosti, vmanévroval Uldyssiana do zbrklého pokusu zničit obě sekty. Do hry se však nenápadně vloudil další hráč. Bývalá Inariova milenka, démonka jménem Lilith, by rovněž ráda využila Uldyssiana jako svou loutku, ovšem v jejím případě s cílem stvořit armádu nephalem – božských bytostí mocnějších než kterýkoli anděl či démon, které by mohly ovládnout vše, co kdy bylo stvořeno, a z ní učinit bytost ze všech nejvyšší....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118245/hadi-supiny-118245.jpg 3.846
Série

Diablo: Válka hříchu 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print
Orig. název

The Scales of the Serpent, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Hadí šupiny

Přidat komentář
Luigi1
23. ledna

Na druhý díl jsem se těšil a nezklamal,dobře se četl,dost mě štvalo,že autor stále připomínal hru Diablo.

jirijanovotny
09.12.2020

Nečekal jsem od knihy mnoho a počítal jsem s jistou mírou stereotypičnosti, druhý díl trilogie však překonal mé očekávání.
Varování: čtení této knihy vyvolává silnou touhu zahrát si hru Diablo


CharlesWard
07.06.2017

Není to nejhorší. Jistá stereotypičnost a plochost hlavních postav tu sice je, ale co by jeden taky chtěl od románu podle počítačové hry.

Vysky
22.11.2016

Po dočtetení prvního dílu série jsem se na další díl těšil jako dítě na Ježíška. A Ježíšek mi nadělil příjemné překvapení, kniha se četla velmi dobře, nechybělo v ní nic, co jsme očekával. Jediné co bych ji mohl vytknout jsou občasné poznámky autora pro hráče počítačové hry, to se mi nelíbí.