Skrytý prorok

Třetí díl trilogie Válka hříchu. Trojjednota, za kterou stáli démoni, padla, poslední překážka je pouze Katedrála Světla se svým vůdcem Prorokem, nikým jiným než padlým andělem Inariusem. Ten považuje svět, který stvořil za své vlastnictví a raději by Svatyni zničil, než viděl v rukou svobodných lidí. Netuší však, že se o její existenci doslechly i Nebeské výšiny a jejich armády se jen tak nezastaví....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134448/skryty-prorok-1uK-134448.jpg 3.744

Diablo: Válka hříchu 3.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print, Fantom Print

The Veiled Prophet, 2007

Kniha Skrytý prorok

Luigi1

Teto díl měl být třešničkou na dortu,ale opak byl pravdou,no i mistr tesař se utne.

jirijanovotny
24.12.2020

Dějově šlo o nejslabší díl série. Autor si nechal děj utéct do všech stran a najednou čteme hned několik dějových linií. A když to člověk nečte celé najednou, tak nestíhá sledovat kde právě je a co se vlastně děje.
Třetí díl série měl ale pár částí, u kterých jsem si mohl říct, tak toto jsem nečekal.

Forest66
26.09.2018

Asi nejslabší díl série. Autor už byl zřejmě unavený a s žádnou rafinovanou zápletkou si nedělal hlavu. A navíc zakončeno způsobem, jakým by žádný příběh končit neměl. Nikdy

CharlesWard
24.06.2017

Od závěru série, jsem asi čekal podstatně promyšlenější vyústění. Autor hned na začátek rozjel asi 4 dějové linie a tak nějak zřejmě sloužili jen jako vata, pro zaplnění rozsahu. To, že závěr v konečném důsledku stojí za starou belu, asi netřeba zdůrazňovat. Co jiného ale taky čekat od low fantasy, podle počítačové hry, že...