Detektivové

Detektivové https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203555/mid_detektivove-203555.jpg 4 75 17

Detektivové série

Bratrům Tomášovi a Kubovi přinese stěhování do nového domu netušené dobrodružství. Připojí se k tajné klučičí partě a společně s novými kamarády se stanou svědky krádeže vzácného obrazu. Důvtipní malí detektivové přivedou policii na stopu zloděje. Zbývá ale objevit záhadně zmizelý obraz... Dospěláci mají svoji Agathu Christie, pro děti je tu Zuzana Pospíšilová a její dětská detektivka. Malí čtenáři se mohou těšit nejen na napínavý text a krásné ilustrace Markéty Vydrové, ale také na tajný vzkaz a doprovodné detektivní otázky.DeTeKTiVové budou brzy pátrat v dalších, nových knížkách.... celý text

Winoga
13.03.2024 5 z 5

Četli jsme po večerech se synem. Hezky napsaná kniha pro tuto věkovou skupinu a je doprovázena velmi příjemnými kresbami.

ZuK1
12.12.2023 5 z 5

Milá knížka s detektivním příběhem, moc pěknými ilustracemi a závěrečnými kontrolními otázkami. Co by si počala policie, nebýt pomoci pěti malých kluků, detektivů a jednoho z tatínků :-) ... ale je to samozřejmě dětská knížka :-).

adela2316
06.12.2023 5 z 5

Kniha mě zaujala svým námětem. Bylo to pěkné počtení, hezké ilustrace, a co jsem ocenila nejvic a nesetkala jsem se s tím ještě, byly otázky na konci knihy týkající se příběhu. To se mi líbilo moc, a měla jsem radost, že syn (5let) mě na dost z nich odpověděl, ač některé nebyly jednoduché.

Fabiolka
31.01.2023 5 z 5

Začalo to na zkouškou u prvního dílu a hned a měl velký úspěch. Pro čtoucí babičku (61 let) a vnučku (6 let) to bylo opravdu milé, inspirativní a napínavé čtení, takže jsme postupně musely přečíst celou sérii.

marketa3815
21.06.2022 3 z 5

Celkem průměrná detektivka, po Klubu tygrů se dceři zdá nudná.

SuslikB
14.01.2022 4 z 5

Celá serie DeTEKTiVných příběhu, v každém něco jiné. Napínavé, zajimavé.

EnderDragon
06.06.2021 5 z 5

Mě překvapilo, že pátraly děti a ne dospělí, protože kdyby mi máma koupila podobnou knížku, tak bych čekal, že budou pátrat dospělí. Dávám 10/10, nejlepší knížka, kterou jsem četl. Jakub 8let

dada18
17.02.2021 5 z 5

Knihu jsem četla dětem a moc se nám líbila. Přečetli jsme všechny díly "detektivů" a od té doby si moji děti hrají stále na detektivy :)

Katka.N3
03.04.2020 5 z 5

Prvni detektivka, co jsem detem cetla a hned mela velky uspech. Deti mely oci az navrch hlavy a hlavne po kapitole, kde byli kluci zavreni do kumbalu, vedly dlouhosahlou diskuzi, jak se dostanou ven a jestli je pes Azor vycmucha :-) Takze doporucuji a me neceka nic jineho, nez shanet dalsi dil :-)

Osice
10.11.2019 5 z 5

Knížka upoutala dceru obálkou. Myslela si, že se jedná o další příběhy zlobivých kluků, nezbedníků od M. Drijverové. A ani se nedivím, že si to myslela, obě knihy totiž ilustrovala skvěle M. Vydrová:-)

Hezký příběh o partě kluků, kteří si říkají DeTeKTiVové. První případ, ke kterému se nachomýtnou, je krádež obrazu od malíře Adolfa Kaufmanna. Baví mě, že autorka do svého příběhu zakomponovala skutečného malíře (i informace o něm jsou reálné). Knížka má pro mne tudíž určitou přidanou hodnotu. Kaufmanna jsem si musela vyhledat a jeho obrazy se mi líbí:-)

S dcerou (3,5 roku) jsme si díky knize vyzkoušely, jak se popisuje osoba/pachatel. Hodně se jí líbilo, když jsem ji popisovala já:-) Miluju knížky, které nás inspirují k nějaké společné aktivitě. Ještě bychom mohly vyzkoušet udělat sádrový odlitek stopy:-)

misa8153
02.12.2018 5 z 5

Knihu jsme četli společně s dětmi při večerním čteni. Dětem se moc líbila, myslím, že se úplně vžily do děje, který je dobrodružný a navíc je provázen krásnými ilustracemi. Určitě budeme číst i další díly.

Anyz01
06.04.2018 5 z 5

Četli jsme se synem na jeden zátah, velmi pěkně napsáno, napínavé, místy poučné.

aninka.b
25.03.2016 4 z 5

Dobrodružný příběh pro děti. Parta kluků pátrá po zloději obrazu. Jednoduchý a lehce srozumitelný děj, hezké ilustrace.

helusa2
12.03.2016 4 z 5

Fajn knížka i pro začínající čtenáře. Líbí se mi i ty otázky vzadu pro porozumění čtenému textu. Napínavé, pěkně napsané, super! :-)

Isew
01.11.2015 4 z 5

Dcery (6 a 4 roky) ani nedutaly a poslouchaly. Když jsme dočetly, dožadovaly se hned dalšího pokračování. Už máme doma druhý díl. Jednoduché a napínavé dobrodružství.

zuzi1162
01.10.2015 5 z 5

Pro mě úplně nádherná kniha. První setkání se Zuzanou Pospíšilovou a hned se stala mou oblíbenou dětskou českou autorkou.

superrodina
08.07.2012 2 z 5

Čtení pro malé školáky s nádhernými obrázky.