Detektivové a falešní stěhováci

Detektivové a falešní stěhováci https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418129/bmid_detektivove-a-falesni-stehovaci-pZP-418129.jpg 5 24 3

Detektivové série

Napětí a legrace, to jsou zkrátka DeTeKTiVové! Několik bytů vykradených tak, že v nich nezůstane ani nábytek. Stopy vedou ke krytému bazénu. Partička malých detektivů ani tentokrát nenechá policii na holičkách a objeví klíčové důkazy. Nenechte si ujít již čtvrtý příběh z napínavé a skvěle ilustrované detektivní série.

adela2316
01.03.2024 5 z 5

Moc jsem se na další díl těšila nejen ja, ale myslím, že i děti byly nadšené. Opět velice vyzdvihuji závěrečné otázky na konci, to jsem zatím v žádné jiné knize nezaznamenala. Těšíme se na další díly.

Osice
13.02.2020 5 z 5

Ve městě řádí falešní stěhováci a parta malých DeTeKTiVů má opět o zábavu postaráno. Když čteme s dcerou, tak se snažím přijít na to, jak zločinci postupují, jak své zločiny provádějí. Ještě nikdy se mi to ale nepovedlo uhodnout:-) No, ještě nás pár případů čeká, tak snad někdy příště… Knížka je skvěle ilustrovaná, tentokrát má zelený papír, předchozí případ se mi líbil o trošku víc, ale celá série si drží vysokou úroveň.

Drakobrouk
17.08.2019 5 z 5

Bilo to super a líbilo se mi že tam mňeli sťehováci za poznávací značku LUP1212.

detektivky pro děti

Kniha Detektivové a falešní stěhováci je v