Skryté okno

Skryté okno https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399258/bmid_skryte-okno-lv6-399258.jpg 4 330 97

Detektiv Tom Douglas série

Rok a půl Natalie Grayová truchlila po manželovi Berniem, který zemřel po srážce autem, až se zamilovala do jeho nejlepšího kamaráda Eda Coopera a nastěhovala se k němu i se svou patnáctiletou dcerou Scarlett. Netrvá dlouho a Natalie pojme podezření, že Ed má i temnou stránku – a ještě temnější úmysly. Aby dospívající Scarlett ochránila, odejde od něj. Avšak i dům, do kterého se obě přestěhují, má svá tajemství. Co když ve snaze uniknout potenciální hrozbě vystavila dceru ještě většímu riziku? I šéfinspektor kriminálky Tom Douglas hledá pravdu, a to v rámci vyšetřování sebevraždy mladé dívky, které ho dovede až k Natalii a Scarlett. Podaří se mu uchránit je před nebezpečím, které jim hrozí, a před pravdami, které by jim mohly zničit život?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

The Sixth Window , 2017

koki.veru
01.12.2019 5 z 5

Další super díl,škoda že už asi poslední. Celá série byla super :-)

Petracislerova
19.11.2019 5 z 5

Další skvělá kniha od R.Abbott. Napínavé až do konce

beruska
04.11.2019 4 z 5

Kniha byla napínavá, ale ten konec byl už moc :) ... Myslím tím Eda a jeho tajemství... A to na posledních stránkách knihy.... To už tam být opravdu nemuselo :) ...
Ale nejsem paní spisovatelka, která to tak chtěla... Bohužel nemohu být konkrétnější, to bych hodně prozradila :) ... Ale 4* si kniha určitě zaslouží :) ...

ctenarkaEva
26.09.2019 3 z 5

Skryté okno, spousta záhad a tajemství... Čtivá kniha, ale příběh mi připadal až moc překombinovaný a místy neuvěřitelný, i chování některých postav.

postrach
17.09.2019 4 z 5

Na nezvěstnou nemá!Komplikovaný děj.komplikované vztahy......Ten závěr plný nejasností ohledně Eda a pochyb.....Plus.že kniha nebyla delší a děj vleklejší a komplikovanější.

Allena24
16.08.2019 3 z 5

I já musím napsat: ach jo! několikrát jsem knihu odložila a následně jí dávala šanci.. Nakonec jsem ji dočetla. I mně vadilo: omílání všeho dokola. Za nejzajímavější také považuji závěr.

Prateri
20.07.2019 4 z 5

Skryté okno skrývá tajný pokoj. Není dobré projevit o něj zájem a vstoupit do něho - to už se ocitnete v ohrožení života. Dobrá detektivka s detektivem Douglasem nabízí dobré čtení, ale ten uzavírající epilog mi nasadil brouka do hlavy.
A ještě k té Skarlett - vím, že byla puberťačka, tak se dá leccos tolerovat, ale někdy byla pěkně zralá na pár pohlavků.

Vesina
15.07.2019 5 z 5

Za mě super !! Přečetla jsem prakticky jedním dechem. Mám rada akci a spád a to tam bylo.

reňa30
06.07.2019 2 z 5

ach jo!
několikrát jsem knihu odložila a následně jí dávala šanci..Bohužel marně.
Natahovaný děj,který by se podle této knihy vešel na pár stran-autorka nevytěžila ze svého nápadu nic.Plkání a omílání všeho dokola až k závěru,který to stejně neměl šanci zachránit.

Denisa232623
22.06.2019 2 z 5

Kniha mě teda moc nebavila. Děj byl zdlouhavý a vleklý. Místy už jsem knihu chtěla odložit. Za nejzajímavější část v knize považuji závěr. Tam by se dalo mluvit o nějakém nápadu a možná i napětí. Ale co se týče zbytku to hodnotím jako silný podprůměr.

martinaandulka
16.06.2019 4 z 5

Kniha se mi četla pěkně,byla tam zajímavá dějová zápletka,ale chvílemi mi to přišlo naivní a vadil mi otevřený konec.

Evka27
19.05.2019 3 z 5

Takový slušný průměr. Zdá se mi, že autorka měla fakt dobrý rozjezd, ale nevyužila a nevytěžila z dějové zápletky všechno. Mohlo to být daleko napínavější. Škoda.

Awča
19.04.2019 5 z 5

Velmi pěkná oddechovka, napínavá a čtivá. Možná více než lehce nadsazená, příběh se zaplétal a kombinoval až na hranice logičnosti, stejně jako předchozí díly, ale mě to fakt bavilo a zhltla jsem během jednoho dne, tak dávám plný počet :-)

putpuda
12.04.2019 4 z 5

Přečetla jsem dva díly po sobě (Zabij mě znovu) a tenhle se mi líbil trochu více.
Jiný díl z této série u nás nemají, tak snad časem budou a určitě si je ráda přečtu :)

Lethania
03.04.2019 2 z 5

Ne, tak tohle se mi nelíbilo. Opravdu ne. Zbytečně natahovaný děj, který měl vyústit v "překvapivý“ konec? To fakt nešlo dohromady. Postavy se chovali naivně, hlavně Scarlett, což mě neskutečně vytáčelo. Celý příběh byl vlastně o ničem, škoda papíru. Jediný pozitivum jsem našla ve stylu psaní - kniha se četla prakticky sama. Zbytek už jen byl utrpení.

zdehan
01.04.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila ze začátku nic moc ale pak se to rozjelo dobře se četla.

eiramka
07.02.2019 2 z 5

Tohle nefungovalo, prostě ne. Začátek dobrý, karty rozdány slušně, pak ale autorka rozehrává podivnou hru, klopýtá a motá se v kruhu a nakonec z toho vyjde takový podivný konec - no fuj, tohle přece ne. Úplný odpad to není, ale na světě jsou daleko lepší detektivky, nač ztrácet čas s touhle?

hruskovalucie93
03.02.2019 4 z 5

Za mě chvílemi trošku zamotané a zdlouhavé a upřímně jsem čekala trošku větší rozuzlení, nemám ráda, když kniha končí otevřeně. Každopádně, dočetla jsem a ve výsledku se mi to libilo :)

nick nick 75
22.01.2019 4 z 5

Kniha byla pěkná, napínavá a hezky se četla !

Ráčkajda
09.01.2019 5 z 5

Skvělá série, líbila se mi úplně celá.