Nezvěstná

Nezvěstná https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262042/bmid_nezvestna-pns-262042.jpg 4 591 149

Detektiv Tom Douglas série

Jedno temné tajemství. Jeden akt pomsty. Když Emma Josephová potkala svého pozdějšího manžela Davida poprvé, byl zlomený zármutkem. Jeho první žena tragicky zahynula při autonehodě. A z místa nehody záhadně zmizela i jejich šestiletá dcera. Nyní, o šest let později, Emma věří, že bolestná léta už jsou za nimi. S Davidem si vybudovali nový život a mají krásného syna Ollieho. Vtom ale do jejich životů vstoupí nezvaný host a jejich svět se vychýlí z osy. Emma už se necítí v bezpečí. Jak to tenkrát bylo doopravdy? A proč má takový strach o sebe i o své dítě? Když zoufalá Emma požádá o pomoc svého dávného přítele detektiva Toma Douglase, dá v sázku celý jejich život. Brzy se začne rozplétat síť podvodů a lží, která oběma naprosto otřese. Říká se, nikdy nevěř cizím lidem. Možná na tom něco bude...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Mladá fronta

Stranger Child , 2015

Hanka1301
25.02.2019 3 z 5

Čtivé, bohužel je opravdu velmi těžko uvěřitelné, ze by takto policie skutečně postupovala...

ddkk
04.02.2019 3 z 5

Oddechovka, bez větších očekávání. Děj je poměrně napínavý, ale s blížícím se koncem jsou jeho zapeklitosti čím dál složitější, až se v nich začnete ztrácet....Pátrání je tak komplikované a zápletka tak neuvěřitelná(i když s nedůvěrou během četby tušená) , že se skoro ani nechce dočíst do konce...alespoň mně ne. Přesto jsem dočetla a dávám za napínavost tři hvězdy.

Nixa
25.01.2019 5 z 5

Zatím asi nejlepší kniha, kterou jsem od autorky četla. Kniha je napínavá, plná dávných záhad a tajemství a nechybí ani dostatek akce. Ani chvilku jsem se nenudila. Super!

saez
11.01.2019 5 z 5

Výborná kniha, napětí od začátku až do konce, zajímavý námět, skvělé zpracování, jen bych si přála šťastnější konec. Ale to zřejmě všichni, kdo knihu četli.

Šmoulinka1980
03.12.2018 5 z 5

Toto je pro mě v krátké době druhá kniha od autorky, kterou jsem přečetla a byla snad ještě lepší než ta první. Opět strhující, stupňující se napětí s každou další stránkou, tohle opravdu Rachel Abbottová umí brilantně. Emma pro mě byla oddanou maminkou malého Ollieho, která pro něho udělá doslova cokoli a velmi mi tím byla sympatická. Knihu moc doporučuji k přečtení a já sama se určitě brzy pustím do další od této autorky.

Květ
24.11.2018 5 z 5

Thriller, jak má být, aneb stíny minulosti nezůstanou schované věčně. Při tragické nehodě přijde David o manželku a dceru. Když si po letech vybuduje znovu šťastnou rodinu s Emmou a narodí se jim syn, zdá se být vše perfektní. Bohužel nic netrvá věčně a jednoho dne dojde k události, která obrátí jejich život vzhůru nohama. Vztekala jsem se, nervovala, byla napnutá a stránky mi ubíhaly pod rukama. Výborné počtení.

Analady
09.11.2018 3 z 5

Knížka se čte dobře a rychle, ale musím říct, že spíš mě bavila první polovina. Pak už jsem ztrácela zájem. Mám ráda příběhy, které jsou uvěřitelné. A právě tu uvěřitelnost druhá polovina postrádala.

reňa30
05.09.2018 3 z 5

pro mne lepší,než kniha SPI SLADCE od téže autorky...
Ale není to nic ,z čeho bych si sedla na zadek.

pifffka
28.08.2018

Velmi nepřesvědčivá zápletka. Vysvětlení dalo spisovatelce dost zabrat.

elleyne
18.08.2018 5 z 5

Strhující a napínavý příběh. některé dějové zvraty jsem tušila, některé nikoliv. Konec jsem si přála malinko jiný.

Lenka.Vílka
18.07.2018 2 z 5

("...proč by ji někde šest let skrýval a pak ji vracel domů?"..."Nemám zdání. Z mého pohledu to zatím vůbec nedává smysl.")
Mě smysl nedávala celá kniha, upřímně řečeno.

Problém knihy je v nepoměru otázek a postupně odkrývaných odpovědí. Stále samé otázky, ale tempo odpovědí je tak pomalé, že to byla místy až skoro nuda. Že za Natashy návratem bude něco víc, než že chtěla vidět taťku, je jasný dávno před samotným čtením knihy. Ale než jsme se k tomu dostaly, bylo do nudný. Vůbec jsem nebyla napnutá a po chvíli mě vlastně ani průběh moc nezajímal. Tedy až na konec. Abych věděla co, proč a jak. A ono co, proč a jak bylo pro mě značně neuvěřitelné. Protože kniha se zamotá v klasickém Abbottovském stylu a tentokrát to na mě bylo moc. Škoda, že se víc řeší v rodině než na policejní stanici. Jinak by příběh vyzněl úplně jinak. Čtivá kniha byla. Už jsem zjistila, že autorka umí, ale chyběla tomu šťáva. Omáčky byly hektolitry, ale šťáva žádná.

perpe2a
10.07.2018 5 z 5

Naprosto skvělé a napínavé čtení. Moc se mi to líbilo a děj mě udržoval v neustálém napětí. Doporučuji všema deseti :-)

jittik
01.07.2018 5 z 5

Zatím nejlepší od autorky, chybí mi přečíst už jen Skryté okno.
Oblíbila jsem si Toma a Becky a mužů říct, že autorka má každou knihu lepší a lepší.
Od začátku do konce plné napětí, docela mě překvapilo jedno zjištění (nechci prozrazovat)
Tahle kniha je fakt top.

ctenarkaEva
01.05.2018 5 z 5

Čtivá, napínavá kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Děj se postupně čím dál víc zamotával, některé zápletky mi sice připadaly až přehnané, ale zajímalo mě, jak vše dopadne. Určitě si přečtu i další knihy této autorky.

EleanorJane
25.03.2018 3 z 5

Zajímavý námět, člověka přímo nutí číst dál, aby se dozvěděl kdo. Malinko jsem ale byla nakonec zklamaná, nicméně jsem díky této knížce prostě musela přečíst i další její knihy.

klarence
04.12.2017 3 z 5

bohužel jsem tentokrát vytušila kdo a co ... ale musím jinak říct, že se četla dobře. určitě půjdu do další

petra.kind
07.11.2017 4 z 5

Moje první kniha od Rachel Abbottové a řekla bych, že ne poslední. Po dlouhé době něco, u čeho jsem se i trochu bála :) (Taky na vás tak působí malé nemluvné holčičky? :D ) Otevřené konce mi obvykle nevadí, ale tady mě teda zarazil :)

Hrabůvka
24.10.2017 5 z 5

Super napínavé čtení!Doporučuji.

Kacule88
22.10.2017 4 z 5

Tato autorka mě asi nedokáže zklamat, opět úžasná knížka! :-)

iška
13.10.2017 4 z 5

Psychothriller jak má být. Četl se jedním dechem a i když jsem některé věci vytušila, přesto mě příběh udržel v napětí až do konce.

thrillery pro ženy

Rachel Abbott