Nezvěstná

Nezvěstná https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262042/bmid_nezvestna-pns-262042.jpg 4 595 150

Detektiv Tom Douglas série

Jedno temné tajemství. Jeden akt pomsty. Když Emma Josephová potkala svého pozdějšího manžela Davida poprvé, byl zlomený zármutkem. Jeho první žena tragicky zahynula při autonehodě. A z místa nehody záhadně zmizela i jejich šestiletá dcera. Nyní, o šest let později, Emma věří, že bolestná léta už jsou za nimi. S Davidem si vybudovali nový život a mají krásného syna Ollieho. Vtom ale do jejich životů vstoupí nezvaný host a jejich svět se vychýlí z osy. Emma už se necítí v bezpečí. Jak to tenkrát bylo doopravdy? A proč má takový strach o sebe i o své dítě? Když zoufalá Emma požádá o pomoc svého dávného přítele detektiva Toma Douglase, dá v sázku celý jejich život. Brzy se začne rozplétat síť podvodů a lží, která oběma naprosto otřese. Říká se, nikdy nevěř cizím lidem. Možná na tom něco bude...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Mladá fronta

Stranger Child , 2015

adelkas
24.08.2016 5 z 5

Kniha velmi napínavá a od první stránky se četla jedním dechem. Doporučuji.

Rade
01.08.2016 3 z 5

Napínavá, svižná a čtivá detektivka. Ale přeci jen… zápletka mi přišla poněkud vykonstruovaná a jednání postav občas nepravděpodobné.

Toldist
30.07.2016 5 z 5

Vynikající psyhothriller, který se četl jedním dechem od začátku až do konce. Jeden šok vedle druhého, které střídaly pocity smutku a radosti. Po dočtení knihy zůstal jen pocit zklamání s nezodpovězenou otázkou proč to muselo dopadnout takhle, ale i tal se musí nechat, že tahle autorka píše velmi poutavě.

Ivuska1988
21.06.2016 5 z 5

Tato kniha má naprosto dokonalý a propracovaný děj do sebemenších detailů. Strašně moc mě příběh bavil, líbilo se mi, že není příběh vyprávěný jen Emou, ale třeba i detektivem Tomem Douglesem. Líbilo se mi postupné odhalování. Co se s Tashou dělo od doby co jí někdo unesl z auta při nehodě když jí bylo 6 let. A kde a jak žila. Ještě teď když si na příběh vzpomenu mám husí kůži a mrazí mě v zádech.Život Toma a jeho propojení s Emou - naprosto oddanou matkou, která je schopná pro záchranu svého milovaného dítěte udělat cokoli. Opravdu cokoli...

Kesssssi
13.06.2016 5 z 5

Kniha mě bavila hned od samého začátku. Oproti jiným knihám, kdy je nutné se do knihy nejprve začíst a přelouskat prvních pár desítek stran, tato kniha je čtivá hned od první stránky. Příběh naprosto super, kniha se četla sama. Jdu se s radostí ponořit do další knihy této autorky.

28401
23.05.2016 5 z 5

Doporučuji - velice napínavá knuha, od které se nedá odtrhnout, dokud nezjistíte, jak vše dopadne... Hned si půjčuji další knihu od této autorky.

stehlicek
13.05.2016 5 z 5

Jedním slovem: strhující. Miluju knihy, kvůli kterým obětujete spánek. Tohle je jedna z nich. Byl by z ní skvělý film :-) Jdu na další knížky této autorky.

Lendie
25.04.2016 5 z 5

Po dlouhé době kniha, kterou jsem něco přečetla jedním dechem. Kapitoly byly vždy ukončeny tak, abych nemohla přestat číst. Napínavé a zároveň dojemné. Jen me trošku zklamal konec.

AndyK
18.04.2016 5 z 5

Neuvěřitelná kniha! Chytla mě od samého začátku a bavila mě každičká stránka, úplně mě to pohltilo! Kdybych mohla, dám hvězdiček šest - opravdu jsem z autorky nadšená a její další knížky si nenechám ujít!

fis.rena
16.04.2016 5 z 5

Špičkový psychothriller,který udržuje napětí od první stránky. Postavy jsou skvěle popsané,na žádné hluché místo jsem nenarazila...(to jsem byla spíš já hluchá,když na mě někdo mluvil a já četla) :D prostě tahle knížka chytne a vtáhne a není úniku.

bookcase
02.04.2016 5 z 5

Parádní psychothriller, chci další knížky od téhle autorky :)

sabinaK
21.03.2016 4 z 5

Spi sladce mě bavilo víc :-)

zuzana2599
20.03.2016 5 z 5

Tento thiller mě od samého začátku neustále udržoval v napětí, skvěle propracované postavy a výborná zápletka jsou důvodem vysokého hodnocení této knihy. Těším se na další dílo této anglické autorky !

Izu
01.03.2016 2 z 5

Slatanina.Psano nekdy naivnim,detskym stylem.Dej uplne nesmyslny.Za me velke zklamani.

Šánka
27.02.2016 5 z 5

Tak to bylo vynikající ! Napínavý příběh, který mě polapil od prvních stránek, odsunul všechny povinnosti bokem a donutil jen číst a nervovat se, ale krásně. Kniha je plná překvapivých zvratů, dobře dávkovaného napětí, má nečekaný skoro dojemný závěr a výborně napsané postavy.
Velkých 5* a doporučuji !

Pavlnka
21.02.2016 4 z 5

Napínavá do posledního okamžiku. Jdu hledat jiné knihy od této autorky.

lupo
18.02.2016 4 z 5

Hodně povedená kniha s dobrou zápletkou.

Hella
14.02.2016 5 z 5

Špičková detektivka. Ostatně stejně jako předchozí titul Spi sladce. Těším se na další autorčiny knihy!

mirunda
10.02.2016 5 z 5

Kniha se mi moc líbila a už se nemohu dočkat další. Autorku zařazuji mezi své oblíbené.

peko
19.01.2016 5 z 5

Tak to byla parádní jízda !!! :-) Jako vždy, kniha měla velmi čtivý a napínavý děj, žádná hluchá místa. SUPER! SUPER! SUPER! Doporučuji ... :-)

Jen nechápu, proč se u nás vydává tato série až od 3. dílu. Je to škoda.

thrillery pro ženy

Rachel Abbott