Písečný muž

Písečný muž https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163847/bmid_detektiv-joona-linna-pisecny-muz-hSy-163847.jpg 5 4606 857

Jedné chladné zimní noci se ve Stockholmu objeví mladý muž, jenž kráčí podél železničního mostu. Je silně podchlazený a má těžký zápal plic. Kromě toho v nemocnici vyjde najevo jeden šokující fakt: podle úmrtního listu má být tenhle člověk už sedm let mrtvý. Zabil ho sériový vrah Jurek Walter, jehož poté, co ho Joona Linna zatkl, soud poslal na léčení na psychiatrii v naprosté izolaci. Ale kde ten člověk celé ty roky byl? Starý případ se znovu otevře. Zdá se, že někdo se snaží dostat pod kůži sériového vraha. Je třeba jednat rychle, protože čas běží. Lars Kepler svým čtvrtým románem překonává veškerá očekávání.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Host

Sandmannen , 2012

Marký.M
31.01.2014 5 z 5

Přečteno jedním dechem!
Neskutečné - ráno začít číst a nemoct přestat, dokud knihu nedočtete!
Fantastické, čtivé, napínavé a geniální! Chci pokračování.....! :)

zpevSusannah
30.01.2014 5 z 5

Že by další pokrařování? Juch :-)

Petra Ďat
29.01.2014 4 z 5

Bylo to napínavý,ale ten konec už možna trochu zbytečnej no...každopadně to vypda na pokračování a už se těším,ale doufam že to nakonec s komisařem dopadne dobře...

kikina28
27.01.2014 5 z 5

Jednoznačně zatím nejlepší Keplerova kniha. Svižná, čtivá - doufám, že bude pokračování. Nebo ví někdo z vás, kam se poděl Joona Lina??? A skutečně zemřel Jurek Walter???

veru.veronika
25.01.2014

Přiznávám že tuto knihu jsem četla asi nejdéle z nedostatku času, ale když už jsem se k tomu dostala byla jsem schopna přečíst i 1oo stran ne-li víc.

Písečný muž je moje první čtení od Keplera, ale určitě ne poslední. Od začátku až do konce je čtení napínavé. Ještě by mohl vyjít brzy druhý díl jako pokračování k tomu otevřenému konci který kniha má.

I když mě trochu překvapil po tom co Saga do Jurka vystřílela celý zásobník a on skončil pod ledem, nevím zda by za normálních okolností ještě žil, a co teprve chyba patologa? Uvidíme, jaká bude další kniha.

Psaní, překládání a čtení zdar :-)

DonFilipson
24.01.2014 5 z 5

Super, mohl by být druhý díl podle toho otevřeného konce :)

Bajtana
23.01.2014 5 z 5

Napínavé od začátku až do konce. Kdyby člověk nemusel, ani by od této knížky neodtrhl oči.

technik1965
21.01.2014 5 z 5

Vynikajúca kniha, napínavá až do svojho konca, autori si nechali otvorené dvere k napísaniu ďalšieho pokračovania o komisárovi Joonu Linnu , už sa neviem dočkať.

Verrrunka
19.01.2014 5 z 5

Neuvěřitelně čtivé! Úplně jsem se tou knihou nechala pohltit a nemohla jsem se odtrhnout. Už dlouho se mi nepodařilo přečíst takhle tlustou knihu prakticky za den. Pravda, ten konec je asi už trochu moc... Ale jinak je to opravdu špička! Moje 3. kniha od této dvojice a musím říct, že opravdu nejlepší.

mihapiha
15.01.2014 5 z 5

Perfektní kniha, napínavá od začátku do konce. Četla jsem ji jedním dechem.

Chemlona
15.01.2014 3 z 5

Knížka se mi četla dobře, ale ten konec... Už jsem si zvykla u Keplerů, že zločinci musí být úplní zloduši, kteří nejsou z masa a kostí, ale proč proboha ty přehnané akční scény jako z béčkového amerického filmu? Mohla to být pěkná knížka, ale konec ji zabil, nevím jestli budu číst pokračování, které se už bezesporu chystá...

michalka S.
15.01.2014 5 z 5

Úžasná detektivka !!! určitě bude mít pokračovaní a moc se na to těším !!! vřele doporučuji :-)

aktak1203
14.01.2014 5 z 5

Skvělá detektivka! Přečetla jsem ji za 3 dny a byla napnutá od začátku do konce. Líbilo se mi několik dějových linií, které vypadají, že spolu nesouvisí, ale rozuzlení dokáže opak. Je to klasika, dostala jsem co jsem čekala.

Aja12
13.01.2014 5 z 5

Výborný thriller, od začátku až do konce jsem při čtení měla mrazení v zádech..Čte se jedním dechem.

Zuzuka
13.01.2014 5 z 5

Celá kniha měla perfektní spád, konec mě spíše zklamal, ale i tak bych dala 90%. Předpokládám, že bude pokračování.

ucka
13.01.2014 3 z 5

Moc jsem se na další "Keplerovku" těšila , bohužel pro mne velké zklamání . Zatím nejslabší!

Petulla
13.01.2014 5 z 5

Naprostá a neskutečná bomba. Troufám si říct, že nejlepší... čte se jedním dechem a na jeden zátah :D Opravdu 5 hvězdiček je málo...

Euka
12.01.2014 5 z 5

Opět úžasné! Právě jsem dočetla a jsem nadchnuta,Už se těším na další knihu. (po přečtení každý pochopí) Po čas čtení jsem byla jako u vytržení. Nebyla pasáž,která by se mi nelíbila,či dokonce abych se nudila. Pět hvězdiček je málo.

Mucko
10.01.2014 5 z 5

Písečný muž je napínavý krimi thriller od prvých stránok, krátke kapitoly dobre nadväzujú a udržiavajú akčné dynamické tempo od začiatku do konca... Premýšľať nad originalitou a reálnosťou nemá význam..

kocour_mikeš
10.01.2014 4 z 5

Tak to byla jízda, přečteno na 2 zátahy, doporučuju jako akční odreagovávačku po "náročnejch" knihách. V tomto žánru dávám 70%.

severská krimi švédské detektivky

Lars Kepler