Zpropadené Skotsko

Zpropadené Skotsko https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2136/zpropadene-skotsko-2136.jpg 4 100 6

Kniha Zpropadené Skotsko byla prvním ze speciálních vydání edice Děsivé dějiny, která se věnují jediné zemi. Najdete v ní spoustu zajímavostí o ušlechtilých Skotech a jejich odhodlaném boji za nezávislost na Angličanech, který vedou už od temného středověku. Přečtěte si rovněž úžasné skutečnosti o dobrých panovnících i ukrutných kruťasech, protivných královnách i moudrých mudřenách. Dozvíte se také skutečnou pravdu o Williamu Wallacovi, alias Statečném srdci, a za odměnu se naučíte ještě pár nechutných skotských her. Dějiny nikdy nebyly tak děsivé!... celý text

Literatura naučná Historie Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Bloody Scotland , 1998

Atlantis
11.07.2023 1 z 5

Asi nejnudnější Děsivé dějiny, co jsem kdy četl. Tuny a tuny texty, závěje jmen, minimum zajímavostí.

mia.com
01.02.2023 4 z 5

Knihy z této série mě jako školačku hodně bavily. Dozvěděla jsem se něco nového zábavnou formou a navíc jsem milovala to grafické zpracování a obrázky.

JosefKomensky
19.08.2018 3 z 5

Velice zabavne psana knizka pro ty mladsi a morbidnejsi mezi nami :-)

Vidlička
17.10.2017 4 z 5

Dle mne gradiózní počin, jak spráťatům přiblížit historii skutečně, ale skutečně fťypnou formou. Gratulace.

Peter.Melon
18.11.2014 3 z 5

Docela zábava a pěkná kniha!

Dandulka
10.06.2012 5 z 5

Miluji tuhle edici, zasmála jsem se a posbírala nové informace nejen o Skotech.