Příběhy nepohádkový budoucnosti

Příběhy nepohádkový budoucnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262624/bmid_denik-mimonky-8-pribehy-nepohadkovy-5Rw-262624.jpg 4 126 28

Dočká se Nikki své vysněné pohádkové budoucnosti nebo se její život změní v nikdy nekončící noční můru? Nikki Maxwellová už zažila pěknou řádku pohrom a za spoustu z nich mohla její věčná rivalka MacKenzie, ale tentokrát už to královna školních oblíbenkyň fakticky přehnala! Nikki se totiž její vinou ocitne v podivném snovém světě obydleném pohádkovými postavami. Naši hrdinku tady ovšem nečeká žádný princeznovský život. Proč? Protože když se vám do cesty v jednom kuse pletou zuřiví medvědi, hladoví vlci, praštěné královny a prohnilé čarodějky a mezi vámi a hrozivou smrtí stojí jen roztržitá prťavá víla, která poplete každé zaklínadlo, nezbude vám než se modlit, abyste se zase pěkně rychle probudili!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Mladá fronta

Tales from a Not-So-Happily Ever After! , 2014

nakavusterezou
27.12.2023 5 z 5

Tohle bylo skvělý!

Štěpinambura
31.01.2022 5 z 5

Jedna z nejlepších od této autorky. Super nápad, Russelová.

Hermiona419
17.08.2021 5 z 5

Tohle byly knihy mého dětství! Krásně se četly, jednoduše perfektní!!

Knihovnice01935
29.01.2021 5 z 5

Je to moje první kniha ze série, a jsem s ní velice spokojená. Byla vtipná, na odpočinek, a spíše pro dívky.

inachisio
28.08.2020 4 z 5

Když přečtete jednu knížku, je to originální. Celkově ty příběhy jsou dobré. Pokud jich ale přečtete víc, zjistíte, že je to zase jen příběh o puberťačce, která je děsně neoblíbená, má jednu (nebo dvě) nejlepší kamarádky, vysněnou lásku a úhlavní sokyni. Typické. Jako odpočinková četba dobré.

nikikostadinova
08.11.2019 3 z 5

Já jsem asi taky mimoňka (jméno by tomu odpovídalo), jelikož mě se to příliš nelíbilo. Ačkoliv cením nápad a přece jenom je to oddechová četba pro holky, tak tohle prostě ne.

katka-kacav3318
07.05.2019

Můj nejoblíbenější díl

maja11231
06.01.2019 3 z 5

Krásná pohádka.

juni
06.07.2018 4 z 5

Můj nejoblíbenější díl mimoňky. Je to skvělé oddechové dětské čtení.

Verča16
17.05.2018 4 z 5

Úžasná knížka moc zajímavé asi nejlepší dil

sola_lupa
14.03.2018 3 z 5

Rozhodně nejsem cílovka, ale příběh to nebyl špatný, dokonce byl i vtipný. A odteď je jedno z mých oblíbených slov: gebit se. :D

Elulilinka1
15.02.2018 5 z 5

Super kniha. Ze všech předchozích dílů se mi líbila asi nejvíce :D.

Annna333
25.07.2017 5 z 5

Ta knížka je super ale Mackenzie super nebude i kdyby ji k tomu NUTIL sám Bůh.

Liliana2006
11.04.2017 5 z 5

opravdu krásný 1000krát díky Rachel Renée Russell opravdu fantastická kniha nej z celý série teda zatím protože právě začínám číst DENÍK MIMONKY 10 PŘÍBĚHY NEHORÁZNÝ PRIMADONY ale tohle by měl být asi nejlepší díl ze všech

P.S.
nechtěla bych být v kůži Nikki J. Maxwellové : )

Martina.wardas
22.01.2017 5 z 5

dobrá knížka

Paja58
18.12.2016 4 z 5

Kniha mě bavila, ale oproti ostatním dílům je to zhoršení. Proto pouze 4*.

ManujuSeElis
14.11.2016 4 z 5

Tento díl deníku mimoňky se mi zdál nejhorší z celé série, prostě mi to nesedělo a přišlo mi to jako blbost.

I_love_books
16.08.2016 4 z 5

Další díl Deníku mimoňky, tentokrát s jiným stylem děje. V něčem je tato kniha oproti ostatním slabší, proto jí takém dávám čtyři hvězdičky místo pěti, ale zase je více originální.
Děj se mi víceméně líbil, někdy jsem se trochu nudila, jindy zase pobavila.

stetty
23.03.2016 5 z 5

Tato knizka je proste knizka, ktera neomrzi.....

kyticka152
14.02.2016 4 z 5

Knížka se mi líbila i když některé díly byly lepší. Mezi mé nejoblíbenější patří... Příběhy nerozumný poradkyně... Příběhy netalentovaný POP hvězdy... a Příběhy nestylový TV celebrity. :) Doporučuji k přečtení!